dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 64

Temat: Jakie meble?

  1. #1

    Domyślnie Jakie meble?

    Już mieszkamy Jest kuchnia, prawie wykończona, brakuje lampy i dodatków, natomiast w połączonym z nią salonie oprócz paneli i tymczasowych foteli, aby był na czym siedzieć, nie ma NIC. Chcemy kupić stół, ale totalnie nie wiemy co będzie pasować do nowoczesnej białej kuchni
    Kuchnia wygląda tak:

    Myśleliśmy o stole Armado firmy NOVA, aby ocieplić wnętrze, a jednocześnie nawiązać do koloru podłogi i czarnego szkła na ścianie w kuchni, ale jaką wówczas dać szafkę pod telewizor i stolik kawowy przy kanapie ???

    http://www.sklep.projektujikupuj.pl/...lekcji-no.html

    A może macie jakieś inne propozycje???

  2. #2

    Domyślnie

    Halo, zaglądnął tu ktoś?? możecie coś poradzić????

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    cięzko coś proponowac nie widząc pokoju, jakiegoś układu przestrzennego.
    Stół dałabym nieco jaśniejszy.

    Ryzykujesz biała kanapę?

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mgielsk

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Siemiatycze
    Kod pocztowy
    17-300
    Posty
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał milady Zobacz post
    Halo, zaglądnął tu ktoś?? możecie coś poradzić????

    zagląda zagląda

    ale nie poradzi żeby nie było że - reklama

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Meble, ale to, co w tym momencie robisz, to spamowanie...
    Po to masz wykupiony płatny profil, żeby móc - w granicach rozsądku i reagując na faktyczne potrzeby Forumowiczów - polecać produkty.

    Milady, a w jakim stylu masz pokój obok? Też lakier? Można by próbować przełamać tę konwencję i faktycznie wstawić drewniany stół, ale nie Armado On jakoś dziwnie wygląda, może przez to, że jest rozłożony do zdjęcia, a krzeseł przy nim brak... Albo trzymać się lakieru, a tylko stolik kawowy zrobić w stylu podłogi? Szafka rtv minimalistyczna - w kolorze podłogi (jeśli tv z czarną obudową) lub biała (jeśli w białej), a jeśli tv wisi na ścianie, to szafka dowolna (biała lub drewno, of kors). Krzesła to by mi się tu widziały designerskie





    A przeglądałaś wątek jadalniany (stół i krzesła) - tam było morze inspiracji w różnych stylach
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 14-10-2012 o 05:01

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    denek620

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Co do reszty mebli nie jestem pewien, ale stolik stanowczo mogę polecić, bo sam taki sobie ostatnio sprawiłem. Świetny designowo + użytkowo. No i ładnie wkomponuje się w kuchnie
    Reklama zabroniona - Regulamin FM 2.4

  7. #7

    Domyślnie

    Przepraszam, nie było mnie chwilę. Pokój połączony z kuchnią jest PUSTY. Nie ma w nim NIC... I czas go zapełnić... Mamy ogromny dylemat, stąd moje zawracanie Wam głowy. Jakkolwiek kuchnia biało-czarna nam się podoba, to jednak chcielibyśmy trochę ocieplić wnętrze może własnie drewnem...Wątek z jadalniami przeglądałam, ale nie znalazłam konkretnego rozwiązania. Podsumowując: zastanawiałam się nad zakupieniem mebli (stołu, szafki RTV, stolika kawowego) wszystkiego z jednej serii, raczej drewnianej.

  8. #8

    Domyślnie

    Myślę, że do Twojej kuchni będzie pasował stół z ciemnego egzotycznego drewna(lub laminowany imitujący takie drewno). Taki czekoladowy kolor dobrze będzie się komponował z białymi frontami i jednocześnie może fajnie nawiązywać do stylu salonu.
    Mam na myśli coś takiego jak na zdjęciu: http://www.belmeb.pl/idm,9,idprod,35...t-marron.html#

  9. #9

    Domyślnie

    Moim zdaniem stół powinien być czarny - tak żeby pasował do tych mebli.
    A próbowałeś tego - http://www.centrum.meble.pl/kk Można sobie podkładać kolory i sprawdzać jak to będzie wyglądało.
    Może tak łatwiej będzie ci podjąć decyzję?

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pawel__45

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-001
    Posty
    7

    Domyślnie

    Białej kuchni nie mam, ale stół proponuję prosty w formie, nowoczesny. Bardziej tradycyjny wątpię, żeby tu pasował.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    A u mnie taka sama biala kuchnia z czarnym blatem i mam duzy debowy stol-jest jasny zeby wlasnie ocielic te kuchnie,mnie sie wydaje ze czarny lub ciemny stol sprawi uczucie ciezkosci nie ocieplenia.U mnie czarna kanapa ktora bedzie otapicerowana na nowo bo wlasnie w calym jasnym wnetrzu jest za ciemna

  12. #12

    Domyślnie

    Ja też jestem na etapie kuchni. Zastanawiam się nad białymi frontami lakierowanymi albo orzechowym fornirem - co polecicie?
    Belmeb kojarzę, ale relingi do szuflad znalazłam tańsze, a takie same na monsterio. Mam nadzieję, że jakość się pokryje.
    I mam jeszcze jedno pytanie co sądzicie o tandemboxach? Tańsza wersja metaboxów, ale nie wiem czy warto?

  13. #13

    Domyślnie

    Ale tak w 100% obiektywnie, to biała kuchnia może być średnim pomysłem. Szybko może się zniszczyć, łatwo będą pojawiać się rysy.
    Zresztą - spróbuj pobawić się konfiguratorem, jeśli temat jest aktualny to być może coś ci z tego wyjdzie. Miłej zabawy i daj znać jeśli faktycznie próbowałaś.

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Diedra
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    198

    Domyślnie

    Jakoś dziwnie reklamą mi to podjeżdża...

  15. #15

    Domyślnie

    Nie było mnie długo, dużo się działo, ale stół już jest Zresztą oprócz stołu, są również krzesła i kanapa Brakuje między innymi lamp. Zobaczcie sami, jedna nad stołem jest, mysleliśmy, ze z tej samej serii będzie pasować również do kuchni (nawet ją kupiliśmy), ale niestety pojedyncza lampa jest zbyt mała i wygląda łyso Macie jakiś pomysł co zrobić???




  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jolasia
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Witam,
    ja bym dała do kuchni raczej coś krótkiego, przy suficie - jakiś plafon albo oprawę nastropową. Może dla kontrastu coś w czerni?



    http://www.lampix.pl/retrosix-qrb-2-czarna.html



    http://swiatswiatla.pl/product_info....ny-polysk.html
    To wykańczanie mnie wykończy!
    Mój dziennik
    Komentarze do dziennika

  17. #17

    Domyślnie

    Jeszcze jednej rzeczy nie dodałam, czekam na lepsze światło, zeby zrobić zdjęcia: potrzebujemy jeszcze jedną lampę do salonu i stojącą koło narożnika i pewnie dobrze wyglądałyby z jednej serii... Jutro postaram się zrobić zdjęcia dalszej części salonu, dzisiaj robiłam, ale niestety niewiele na nich widać

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jolasia
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    ...no to trochę zmienia postać rzeczy...
    To wykańczanie mnie wykończy!
    Mój dziennik
    Komentarze do dziennika

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    a może coś z kolekcji Frandsen?




    http://www.frandsenlighting.dk/products/pendants

    U mnie są kule - do tanich nie należą, ale jakość jest bardzo wysoka.

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    roko-82

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Gubin
    Kod pocztowy
    66-620
    Posty
    22

    Domyślnie

    Ja też stanę raczej za nowoczesnym stołem o prostych konturach.
    Może być drewniany. Lampa najlepiej jakaś przy-sufitowa.
    Kuchnia jest bardzo ładna. Ja mam meble w salonie z białego "highglossu"

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony