dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 86
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1711
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie TO BYŁO: Nelli Sza spłonął dom..

    Sluchajcie, nie wiem, jak zaczac, ale Nelli Sza - jednej z najcieplejszych osob na FM wczoraj rano splonal dom... Na szczescie nikomu nic sie nie stalo, ale uratowane rzeczy typu ciuchy moga nie byc do uzytku. W tej chwili Nelli mieszka u mamy, wiec postawowe potrzeby ma zapewnione, dzieci maja ubrania, ale jak mozemy sie domyslec - Nelli jest w szoku, potrzebne jej nasze wsparcie. Jesli chodzi o finansowe - jesli chcecie moge zbierac jak zwykle na konto. Wszelkie inne pomysly mile widziane.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    OMG
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    No dobra, czyli mamy akcję do przeprowadzenia. Czy Redakcja się włączy ?
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Brak słów... jakiś dramat... jak możemy pomóc??? Czekam na instrukcje - adres do wysyłki rzeczy, numer konta itp.
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    malgos moze taka zbiorka jak dla Kasi? Na pewno im beda potrzebne pieniadze na zabezpieczenie domu, kurcze nie mam pojecia . Dobrze by bylo zeby Nelcia cos napisala moze im potrzebna pomoc takze fizyczna przy domu

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Matko jedyna... Może faktycznie trzeba uderzyc do redakcji..Zrobić jakąś akcję.
    Na forum jest tylu przedstawicieli firm budowlanych - gdyby mogli jakoś pomóc - materiały, siła robocza..jakkolwiek..

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Link do watku Nelli jesli ktos nie zna... http://forum.muratordom.pl/showthrea...y-Domek/page32

    Ja powiesze swoj numer w dokumentach na fejsie, na naszej grupie, dobra? Jesli ktos nie jest na fejsie niech pisze na priv. Konto - dla niewtajemniczonych zostalo ochrzczone "muratorowe" i nie jest uzywane do niczego innego.

    Jak pomysle, jak sie Nelka cieszyla kazdym drobiazgiem do tego domu upolowanym to mnie sciska...

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Tak, potrzebne są dokładniejsze informacje - czy zbieramy rzeczy codziennego użytku, czy pieniądze, czy siłę roboczą...

    Czy dom będzie nadawał się do remontu? Uściskaj Nelli od nas wszystkich i przekaż dobrą energię Forum

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Marta, oni na razie sa w szoku i nie wolno im sie zblizac do domu, bo grozi zawaleniem. To sie stalo wczoraj o 11 rano, wykluczono podpalenie. Poki mieszkaja katem u rodzicow to chyba zbiorka zbyt wielu rzeczy nie jest wskazana. Nelka obiecala, ze sie odezwie jak bedzie miala dostep do netu.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    ja się oczywiście też przyłączam.

    Myślę, że trzeba się skontaktować z Nelcią w najbliższych dniach, bądź jej mężem i dowiedzieć się co jest potrzebne. Z tego co wiem, to np. książki do szkoły dla dzieci już mają zorganizowane z pomocą szkoły. Nie wiem jak z ubraniami dla dzieciaczków i dla nich.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Napisałam do Edzi z pytaniem w jaki sposób zorganizować zbiórkę dla Nelci i czekam na odpowiedź

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Małgoś napisz do Redakcji, na pewno można coś zrobić.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Tak, potrzebne są dokładniejsze informacje - czy zbieramy rzeczy codziennego użytku, czy pieniądze, czy siłę roboczą...

    Czy dom będzie nadawał się do remontu? Uściskaj Nelli od nas wszystkich i przekaż dobrą energię Forum
    dom był domem szkieletowym i z tego co mi wiadomo spaliły się dwie ściany i dach, więc raczej nadaje się do rozbiórki

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Napisałam do Redakcji (tzn. Andrzeja P.)
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 01-11-2012 o 18:36

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Ja do Edzi

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    OMG...

    Czekamy więc na wieści i konkrety, jak można pomóc, może nie tylko finansowo, ręce do pracy...?
    Taka kochana dziewczyna, tak się cieszyła!!!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał lidszu Zobacz post
    dom był domem szkieletowym i z tego co mi wiadomo spaliły się dwie ściany i dach, więc raczej nadaje się do rozbiórki
    Raczej tak.

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Nie mogę w to uwierzyć!!!!!!
    Taka straszna informacja..........

    Najważniejsze, że im ani dzieciom się nic nie stało, ale MUSIMY działać, rozpocząć zbiórkę pieniędzy i darów rzeczowych.

    Piszcie dziewczyny, jak tylko coś ustalicie/ czegoś się dowiecie.

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Jezuuuuu... Dajcie znać co potrzebne...
    Aż nie mogę w to uwierzyć...

    Malgoś przekaż Nelli, że o nich myślimy i jesteśmy z nimi.

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Dziewczyny!
    Rozmawiałam dzisiaj z mężem naszej Nelci. Z Nelcią nie chciałam i z resztą ona też prosiła, żeby mąż ze mną rozmawiał. Nelcia jak niektórym wiadomo jest bardzo, bardzo wrażliwą osobą i myślę, że jej stan w tej chwili jest taki, że wszelkie pytania mogą tylko rozdrapywać rany.
    Pytałam Pawła co im aktualnie jest potrzebne, ale mówił, że sporo rzeczy ocalało. Pomoc dla dzieciaków będzie ze szkoły. Mówiłam, że jak tylko czegoś będą potrzebować, żeby dali znać.
    Czekają też na oględziny i opinię ubezpieczyciela, więc ubezpieczenie wygląda, że jest! Nie wiem w jakim stanie jest dom i pewnie też będą czekać co powiedzą rzeczoznawcy.

    Myślę, że chyba dobrą pomocą byłaby pomoc finansowa, może zorganizować aukcję...???
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

Strona 1 z 86

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony