dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 146 z 246
Pokaż wyniki od 2.901 do 2.920 z 4911
  1. #2901
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    To w ogóle fantastyczna umiejętność, dostrzeganie rzeczy małych.
    Z nich w ogromnej większości składa się nasze życie.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #2902
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    wusiu onieśmielasz mnie, bardzo mi miło, tak nieśmiało napiszę że trzy małe by starczyły w pastelowych kolorkach, ale to naprawdę tylko jeśli byś miała czas i ochotę

  3. #2903
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    się zrobią trzy małe pastelowe dla mnie to relaks i gimnastyka w jednym

  4. #2904
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie


    dziękuję wu

  5. #2905
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    obejrzałam film i dobrze że sama byłam bo ryczałam jak dziecko jak zobaczyłam biedne zapłakane Słoneczka w trakcie rehabilitacji, synusia też rehabilitować musiałam i pamiętam jak strasznie bolało - Jego ćwiczenia a mnie serce, On płakał i ja płakałam i ćwiczyliśmy dalej płacząc oboje ale było warto, każda łza która spłynęła przybliżała nas do końca rehabilitacji, my mieliśmy malutki problem, Wy duży ale i Wy z każdą łzą bliżej sukcesu jesteście
    No muszę się wciąć, ja nie wiem co oni Pietruszce robili, ale REHABILITACJA NIE BOLI, oczywiście mówię o profesjonalnie prowadzonej terapii ogólnie uznanymi w świecie medycznym metodami.
    Jasne,że to nie jest relaks, tylko ciężka harówka, ale nie boli!!! Dziecko musi robić coś co sprawia mu trudność, coś czego nie lubi z racji dyskomfortu spowodowanego niepełnosprawnością, stąd bunt i łzy, nie z bólu.
    Więc proszę mi tu nie imputować, że sadystami jesteśmy

  6. #2906
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    oooooo Nita jakie ładne

    Malcia jak co robili likwidowali osłabione napięcie mięśniowe na początku bolało zanim to opanował ale po kilku zabiegach było lepiej i Ty mię nie mów że rehabilitacja nie boli bo jakby nie bolała to bym nie wyłaziła na czworakach z sali ćwiczeń ostatnio

  7. #2907
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Dzien dobry Wszystkim
    Malka,
    a rehabilitacja metoda Vojty? Slyszalam opinie mam, za jest calkiem bolesna. Podobno dzieci zupelnie innaczej reaguja (nie placza) w czasie rehehabilitacji metoda Boboth.
    Pytam sie tak przez ciekawosc.
    Ostatnio edytowane przez Maciejka2 ; 24-02-2013 o 11:51

  8. #2908
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Fakt, też słyszałam takie wypowiedzi mam...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #2909

    Domyślnie

    Hejka wszystkim! Wpadam się przywitać bo dawno mnie nie było tutaj Mniemam, że Towarzystwo bardzo stęsknione za mną

    To mocne przytulaski dla wszystkich i biorę się czytanie aby nadrobić zaległości i być na bieżąco, bardzo nie chciałabym aby mnie coś ważnego ominęło

  10. #2910
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Krokusiu oczywiście, że tęskniliśmy, ostatnio zima trochę nas wszystkich przymuliła

  11. #2911
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar polikarpia
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    338

    Domyślnie

    Ja też pilnie nadrabiam zaległości, jak widzę sporo się tu działo. Znaleźć Was nie mogłam
    Najważniejsze, że są dobre wieści o księżniczkach. I towarzystwo nadal w dobrych humorach

  12. #2912
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    Krokusiu ! Poli !

    No macie szczęście , że pojawiłyście się !
    Bo już osobiście chciałam wszczynać poszukiwania !

    Lub ewentualnie nająć dedektywa jakiegoś !!

  13. #2913
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    oooooo Nita jakie ładne

    Malcia jak co robili likwidowali osłabione napięcie mięśniowe na początku bolało zanim to opanował ale po kilku zabiegach było lepiej i Ty mię nie mów że rehabilitacja nie boli bo jakby nie bolała to bym nie wyłaziła na czworakach z sali ćwiczeń ostatnio
    Hejka,
    Wusia, nie siej wrednej propagandy Moja chodzi na rehabilitację co tydzień własnie z powodu napięcia i raz jeden płakała bo dopiero zasnęła a ja wredna ją obudziłam i było jej po prostu nie w smak.. Z kolei jej rówieśniczka ryczy na każdych zajęciach, NA KAŻDYCH, ma dokładnie takie same cwiczenia ale innego rehabilitanta. Mysle, ze to dużo też daje i bardzo dużo zależy od dziecka. O reszcie nie będę się wypowiadać bo zaden ze mnie ekspert, ja tylko wożę pacjentkę

    A ze Ciebie boli...boś się do takiego stanu doprowadziła że aż boli

  14. #2914
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Hmm czy nasze księżniczki boli rehabilitacja, no nie wiem, choć mówiąż, że tak. Czy oskarżamy rehabilitantów że to sadyście, no nie. Przecież sami świadomie jeżdzimy na rehabilitacje. O metodach rehabilitacji, która jest lepsza, która jest mniej bolesna nie wypowiem się. Dla nas jest ważne żeby metoda rehabilitacji była skuteczna. Dla jednych dzieci są dobre bobaty dla innych Vojta, w sensie postępów. Przypomnę, że nasze dziewczynki na początku były prowadzone Bobatami, dopiero w 10 miesiącu przeszliśmy na Vojtę bo postępów z bobatów nie mieliśmy żadnych. Oczywiście nie oznacza to że ta metoda jest zła.

  15. #2915
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    No i Miras !

    Tak jak piszesz najważniejsze by Księżniczki zyskały z
    rehabilitacji jak najlepsze dla nich wyniki !
    Za co cały czas niezmiennie trzymam kciuki !
    Za Was Rodziców - również - byście mieli duuuużo sił !

  16. #2916
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    dziękuję RD
    Wczoraj nasze księżniczki obchodziły zaległe urodzinki w domku. Oczywiście był tort, ba nawet dwa torty, które wsłasnoręcznie wykonała Edyta. Oczywiście jakieś zdjęcie będzie z relacji, jak tylko uda się wszystko pozrzucać.

  17. #2917
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Mirek, jesteś????


    za chwilę odpowiem na wszystkie posty do mojej wypowiedzi.

  18. #2918
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    Malcia jak co robili likwidowali osłabione napięcie mięśniowe na początku bolało zanim to opanował ale po kilku zabiegach było lepiej i Ty mię nie mów że rehabilitacja nie boli bo jakby nie bolała to bym nie wyłaziła na czworakach z sali ćwiczeń ostatnio
    Ale nie można porównywać rehabilitacji stetryczałej staruszki z rehabilitacją dziecka (pomijam reha pourazową).
    Ani Bobathy, ani Vojta NIE MA PRAWA BOLEĆ !!!!! I o ile pierwsza metoda nie jest "drastyczna", to raczej forma zabawy, o tyle druga stwarza dyskomfort, wymusza na dziecku pewne zachowania, które dla niego nie są "naturalne", zarówno pozycje ułożeniowe jak i stymulacja stref wywołujących, nie jest miłe i przyjemne. To tak jakby komuś kto śpi na brzuchu kazano nagle spać na wznak. Dziecko nie powie,że mu się ten pomysł nie podoba, że jest mu niewygodnie, tylko będzie płakać - to sposób na okazanie niezadowolenia.
    Więc podkreślę jeszcze raz - prawidłowo prowadzona terapia NIE BOLI.


    Cytat Napisał Maciejka2 Zobacz post
    Dzien dobry Wszystkim
    Malka,
    a rehabilitacja metoda Vojty? Slyszalam opinie mam, za jest calkiem bolesna. Podobno dzieci zupelnie innaczej reaguja (nie placza) w czasie rehehabilitacji metoda Boboth.
    Pytam sie tak przez ciekawosc.
    Mój syn był rehabilitowany kilkoma metodami, ryczał przy wszystkich - tak do 8 mż -potem oswoił się z sytuacją i po płaczu.
    Sama kiedyś poprosiłam koleżankę vojtowca, by poćwiczyła na mnie -nie bolało

    Cytat Napisał Miras12 Zobacz post
    Wczoraj nasze księżniczki obchodziły zaległe urodzinki w domku. Oczywiście był tort, ba nawet dwa torty, które wsłasnoręcznie wykonała Edyta. Oczywiście jakieś zdjęcie będzie z relacji, jak tylko uda się wszystko pozrzucać.
    Wczoraj także mój syn dmuchał świeczki

    Czekam na Wasze fotki.


    MIrek, możesz mi powiedzieć jakie konkretnie choroby wykluczyły badania genetyczne ???

  19. #2919
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    Miras !

    Czekamy na fotki Księżniczek !
    I jasne że, na fotki Księcia Krzysia !
    Całej zaległej uroczystości !

  20. #2920

    Domyślnie

    To jeszcze raz wszystkiego naj, naj dla kochanych Księżniczek, a i dla Krzysia oczywiście też, a co!

    Mirku lojalnie uprzedzam, że wielkimi krokami zbliża się wiosna a w związku z tym radosnym faktem nadchodzi sądny dzień odebrania mojej nagrody

Strona 146 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony