dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie "nowy" internet

    http://technowinki.onet.pl/inne/wiad...4,artykul.html

    "Nowy" porządek Świata czyli jak kontrolować społeczeństwa.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    nadzieja w tym, ze nie dadzą rady....

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    homecactus

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Tarczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    922

    Domyślnie

    a teraz internet jest "anonimowy" i nikt nie wie co kto pisze w prywatnej korespondencji?

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Internet jest za dużym molochem, by ktoś jednym laptopem mógł go ogarnąć i ograniczyć.

  6. #6
    Banned
    generalnie

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-002
    Posty
    27

    Domyślnie

    odnośnie kontrolowania, zauważyliście, że kiedy szukacie czegoś w googlu, ja np ostatnio szukałem dla córki kursu hiszpańskiego, dziwnym trafem teraz codziennie dostaję na maila spam dot kursów hiszpańskiego.

  7. #7

    Domyślnie

    Bo jak używasz przeglądarki to zapewne jesteś zalogowany.
    Takie numery są znane nie od dziś, to jest kierunek reklam, gdzie nie będzie się stosować ogólnych reklam tylko skierowane do odpowiednich odbiorców.
    Najlepszym przykładem jest allegro. Wystarczy być zalogowanym, pooglądać klika aukcji i już leci reklama tematyczna.
    Z resztą nie trzeba być od razu zalogowanym, bo przeglądarka informacje i tak zapisuje w plikach cookie i czeka na przekazanie do serwisu.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja nie jestem zalogowana zazwyczaj, a jak przegladam ubrania w sklepach int, to potem te, na kt zostałam na dłuzej pojawiają się jako displaye na wszystkich innych stronach, które oglądam. Śledzą nas non stop.

  9. #9

    Domyślnie

    To normalne,ja też jak oglądam coś na stronach komercyjnych,to łazi to za mną potem cały dzień.
    Czasami to schizy dostaję-nie dalej jak wczoraj chciałam pokazać bratankowi do wykładu historycznego "logo"sierp i młot.
    Wbiłam w przeglądarkę "sie..."i skasowałam bo se pomyślałam że jednak lubię się wyspać i 6 rano to dla mnie za wcześnie

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał marynata Zobacz post
    To normalne,ja też jak oglądam coś na stronach komercyjnych,to łazi to za mną potem cały dzień.
    Czasami to schizy dostaję-nie dalej jak wczoraj chciałam pokazać bratankowi do wykładu historycznego "logo"sierp i młot.
    Wbiłam w przeglądarkę "sie..."i skasowałam bo se pomyślałam że jednak lubię się wyspać i 6 rano to dla mnie za wcześnie
    Lepiej narysować, pokazać, spalić i zapomnieć.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miśka76 Zobacz post
    Ja nie jestem zalogowana zazwyczaj, a jak przegladam ubrania w sklepach int, to potem te, na kt zostałam na dłuzej pojawiają się jako displaye na wszystkich innych stronach, które oglądam. Śledzą nas non stop.
    Przesadzacie. Odpowiednia przeglądarka + bloker reklam. Wystarczy
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  12. #12

    Domyślnie

    Teraz na wielu strona wyskakuje powiadomienie o akceptacji cookie. Jeśli nie chcemy, żeby strona z nich korzystała to po prostu nas z niej wyrzuca. Nie da się tego ominąć, tak już jest, że reklamy towarzyszą nam wszędzie, a my najlepiej wiem co nas interesuje, więc jasne, że to wykorzystują.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony