dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie Informacja jak pomóc Julce i Karolinie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    A tutaj jest informacja o tym gdzie i jak można wesprzeć finansowo leczenie Dziewczynek.
    http://juliaikarolina.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?1363522
    Podnoszę ten namiar do góry

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Nasze księżniczki mają już prawie cztery latka. Pomomo ciągłej rehabilitacji i skomplikowanego leczenia nasze córeczki nadal są niepełnosprawne. Nie potrafią chodzić. Proszę pomóż im zrobić swój pierszy w życiu kroczek. Przekaż swoj jeden procent na ich leczenie, rehabilitacje i zakup niezbędnego sprzetu.




    Gdy emocje od wczorajszego dnia opadły i złapałem oddech chciałbym abyście nas bliżej poznali i wiedzieli komu pomagacie.
    Jest nas aż pięcioro:
    Kochane córeczki bliźniaczki - Julka i Karolina to bohaterki całego zamieszania
    Krzyś - nasz trzylatek
    Edyta - mamcia i moja żonka
    Mirek - tata

    Nasza historia w pigułce
    Jeszcze rok temu, dokładnie o tej porze nie, wiedzieliśmy, że tak potoczą się nasze losy. Nasze dziewczynki urodziły się jako wcześniaki, przeszły małe komplikacje porodowe, ale na tamten czas wszystko wydawało się być dobrze. W 10 miesiącu życia dziewczynek, stwierdzono poważne opóźnienie psychoruchowe. Oczywiście były wcześniej badane i konsultowane, lecz wszystkie niedociągnięcia były tłumaczone wcześniactwem.
    Od tamtej pory zaczeliśmy wyścig z czasem, rozpoczeliśmy badania dziewczynek oraz intensywną rehabilitacje. Pomimo tak dużego wkladu w rehabilitacje nasze córeczki robiły bardzo małe postępy i tak dostaliśmy pierwsze orzeczenie o niepełnosprawności naszych córeczek. Brak dalszych postępów spowodował, że ponownie stanęliśmy przed komisją i dostaliśmy orzeczenie o niepełnosprawności dla obu córeczek, z tym że rozszerzone o środki pomocy ułatwiające funkcjonowanie.
    Koszty rehabilitacji i diagnozowania dziewczynek są bardzo wysokie, znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe. Głęboko wierzymy, że intensywna rehabilitacja oraz dodatkowe zajęcia, pomogą naszym córeczkom normalnie funkcjonować w przyszłości. Nie siedzimy i nie czekamy na to, że ktoś za nas wszystko zapłaci, lecz niestety doba staje się za krótka, koszty związane z rehabilitacją coraz wyższe.
    Nasze córeczki są tak kochane i ufne, cierpliwie znoszą rehabilitacje. Tak bardzo chcielibyśmy aby nasze dziewczynki mogły normalnie chodzić, pobiegać po podwórku, jednak bez waszej pomocy nie będzie to możliwe.

    Dziewczynki są podopiecznymi fundacji "ZŁOTOWIANKA", gdzie maja założone subkonto, na którym możemy gromadzić środki na leczenie i rehabilitacje córeczek.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tło.jpg
Wyświetleń:	1322
Rozmiar:	30,7 KB
ID:	151507


    Jeśli chciałbyś przekazać darowiznę na rzecz Julii i Karolinki Rabenda podopiecznych Fundacji "ZŁOTOWIANKA" możesz to zrobić przelewając dowolną kwotę na konto :
    Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo: 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010
    W tytule przelewu wpisać należy: "Julia I Karolina Rabenda R/14"

    Adres Fundacji:
    Fundacja ZŁOTOWIANKA
    ul. Widokowa 1
    77-400 Złotów

    Więcej o Fundacji "Złotowianka" można dowiedzieć się na stronie
    http://www.fundacjazlotowianka.pl lub pod emai [email protected]

    Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzebujących wsparcia finansowego jest dużo o wiele za dużo, dlatego też zwracamy się z prośbą o przekazanie nam ciuszków używanych, dla Karoliny i Juli - rozmiar 98 oraz naszego Krzysia rozmiar 110, 116, zabawek, pampersów, to odciąży nasz budżet i pozwoli na zapewnienie ciągłości rehabilitacji.
    Wszelkie datki zostaną przed wami rozliczone tak abyście mogli zobaczyć na co zostały wydane środki finansowe. Będziemy również na bieżąco informować was o córeczkach tak abyście mogli zobaczyć co dzięki wam córeczki osiągnęły, jak przebiega ich rozwój.

    Bardzo prosimy o wasze wsparcie, nie tylko finansowe, zajrzyjcie do nas na blog, do wątku o "SOS dla Księżniczek", podnieście na duchu, zostawcie jakiś ślad. Nie zostawiajcie nas samych w walce o lepsze jutro naszych córeczek.

    Więcej szczegółów dotyczących naszych córeczek znajduje się na blogu
    http://juliaikarolina.blox.pl/html
    oraz nowszym blogu, który jest prawie codziennie aktualizowany
    http://juliaikarolina.blogspot.com/
    [/SIZE]
    Ostatnio edytowane przez Miras12 ; 08-03-2015 o 23:55

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Wszystkim osobom, które chcą przekazać swój 1% podatku na rehabilitacje i leczenie naszych kochanych księżniczek, Julii i Karoliny Rabenda serdecznie dziękujemy. Zgodnie z waszymi sugestiami przygotowałem informacje

    Ostatnio edytowane przez Miras12 ; 16-12-2012 o 23:58

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    No i wreszcie jest ulotka - drukować, roznosić, przekazywać znajomym, przesyłać. Udzerzać do US i biur rachunkowych

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Przychodnie, poczty, sklepy -też mogą być

  6. #6

    Domyślnie

    No to do dzieła!!!! Ja w pracy mam możliwość dotrzeć do ok. 200 osób i to elektronicznie, drukować nie trzeba Przez weekend przygotuję pięknego maila i przyszłym tygodniu rozpoczynam atak

    Mirku - a można to zrobić ciut większe? Żeby wydrukowane bardziej po oczach dawało Mam pomysła aby umieścić ulotki w zaprzyjaźnionym barze gdzie dziennie przewija się sporo osób. Mam nadzieję, że nie odmówią.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    No pewnie że elektronicznie znajomym też można - trzeba posyłać Byle jak najwięcej osób się o dziewczynkach dowiedziało

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krokusia Zobacz post
    No to do dzieła!!!! Ja w pracy mam możliwość dotrzeć do ok. 200 osób i to elektronicznie, drukować nie trzeba Przez weekend przygotuję pięknego maila i przyszłym tygodniu rozpoczynam atak

    Mirku - a można to zrobić ciut większe? Żeby wydrukowane bardziej po oczach dawało Mam pomysła aby umieścić ulotki w zaprzyjaźnionym barze gdzie dziennie przewija się sporo osób. Mam nadzieję, że nie odmówią.

    Oczywiście Krokusiu że to zrobię i to zaraz

  9. #9

    Domyślnie

    Miras 12
    swój 1% wpłacę na Twoje Słodziutkie dziewczynki (już spisałam dane)
    i bedę też namawiac swoich znajomych i osoby z którymi współpracuję.
    Jestem pełna podziwu dla Waszej Rodzinki.
    Wierzę ,że wszystko się wyklaruje.
    Jesteście cudownymi rodzicami i macie wspaniałe dzieciaczki.
    Pozdrawim serdecznie.

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Dziękujemy Edytko. Marzymy o dniu, w którym nasze dziewczynki staną na nóżki i zrobią pierwszy kroczek. Tak aby móc pomagać innym jak dawniej, dać wszystkim nas wspierających tyle serca i ciepła ile będziemy mogli.

    "Proszę pomóż nam postawić pierwszy kroczek"

  11. #11

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    My z Edytką też, pozdrwiam Krokusiu

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Jak ten rok szybko zleciał. Nowy rok, nowe siły i nowa ulotka z prośbą o przekazywanie 1% dla naszych księżniczek.

  14. #14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony