dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Czym przykleić tapetę na płytki

    Witam,

    Potrzebuję przykleić tapetę na płytki. Czy ktoś już to robił? Jakieś doświadczenia, jaki klej- mieszanka klei?
    Tapetę którą mam zamiar przykleić to gruba tapeta z PCW z ciekawą fakturą. Także nie będzie widać fug. Te zresztą zamierzam zaszpachlować

    Proszę jedynie o ograniczenie odpowiedzi - trzeba skuć bo fajans wyjdzie. Ano wyjdzie. Zdaję sobie sprawę, że na expo tego pomieszczenia nie wystawię. Jednak kieruję się względami ekonomicznymi. Wynająłem małe biuro z obleśną łazienką na okres 1 roku. Jeżeli zrobię to zgodnie ze sztuką rzemieślniczą to najzwyczajniej na tym stracę a wynajmującemu sprawę radość, że znalazł jelenia (do remontu się nie dołoży). Chcę przez ten czas wejść do łazienki, zrobić siusiu i nie zwymiotować .

    Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Zamiast szpachlować fugi, kup surową płytę HDF 3mm (pilśniowa, bez białego laminatu, tanie to jest, z 8-10 PLN m2 w baumarketach, w hurtowniach jeszcze tańsze). Na hdf naklej tapetę na klej dedykowany do tapet. Gotowe "panele" naklej na płytki na klej montażowy (typu jakiś "płynny gwóźdź" lub inny FixAll). Roboty mało, efekt powinien być zadowalający.

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dobry pomysł. Chyba właśnie tak to zrobię. Dzięki!

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar WiesiuS
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Tczew
    Kod pocztowy
    83-110
    Posty
    95

    Domyślnie

    Kup Cerplast warstwę kontaktową na ceramikę budowlaną zaszpachluj gipsem spoiny i klej co popadnie, koszt niewielki raptem kilkanaście, kilkadziesiąt złotych + twoja tapeta.
    I siusiaj ile tylko natura pozwoli

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony