dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sursum Zobacz post
    A uważasz, że to wiarygodnie wygląda, jak jednopostowcy nagle się objawiają w wątku i z aptekarską precyzją zamieszczają posty pochwalne? Zwłaszcza tekst Ewy K. z wczoraj jest po prostu modelowy.
    Zejdź na ziemię
    kiedys zawsze jest ten pierwszy raz/post
    czytając Twoje posty za to stwierdzam,ze wszystkich posądzasz o reklame na tym forum, przecież nie musisz tego czytać

  2. #22

    Domyślnie

    Jeszcze raz Ci napiszę: zejdź na ziemię. To jest tandetna kryptoreklama w Twoim wykonaniu, niezależnie od tego, pod jakim nickiem się pojawiasz. A że mnie to wyjątkowo irytuje (bo zabija wiarygodność forum), stąd też moja reakcja jest taka, a nie inna. Wybudowałem dwa domy i z doświadczenia wiem, że w ten sposób reklamują się praktycznie tylko partacze. Odbywa się to ze szkodą dla inwestorów, jak również firm rzetelnych, których przedstawicieli tu, na forum, też trochę jest. I tym różnią się od blagierów, że potrafią się swoją wiedzą podzielić, bo buduje to także ich markę i renomę.

    Niezależnie od tego, ile razy jeszcze będziesz pisać, że wszystko jest w porządku to każdy, kto ma doświadczenie, będzie wiedział, o co chodzi. A tych, którzy z tego sobie nie zdają sprawy, trzeba po prostu ostrzec. To jest kwestia społecznej odpowiedzialności

  3. #23

    Domyślnie

    Siłą tego forum jest zaangażowanie jego uczestników i zaufanie, które między nimi się pojawia. I to działa póty, póki wszyscy grają ze sobą fair. W sytuacji, kiedy do głosu dochodzi cytowana przez Ciebie reguła: "to jest forum i każdy może napisać, co chce", upada jego główna zaleta - wzajemne zaufanie. Nam jako społeczeństwu wzajemnego zaufania akurat brakuje, to jest potężna bariera rozwojowa dla Polski. Dlatego też szlag mnie trafia, jak widzę jakiegoś paproka, który w ten sposób uprawia prymitywną kryptoreklamę.

    I kup sobie słownik poprawnej polszczyzny, bo zęby bolą, jak się Cebie czyta.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sursum Zobacz post
    Siłą tego forum jest zaangażowanie jego uczestników i zaufanie, które między nimi się pojawia. I to działa póty, póki wszyscy grają ze sobą fair. W sytuacji, kiedy do głosu dochodzi cytowana przez Ciebie reguła: "to jest forum i każdy może napisać, co chce", upada jego główna zaleta - wzajemne zaufanie. Nam jako społeczeństwu wzajemnego zaufania akurat brakuje, to jest potężna bariera rozwojowa dla Polski. Dlatego też szlag mnie trafia, jak widzę jakiegoś paproka, który w ten sposób uprawia prymitywną kryptoreklamę.

    I kup sobie słownik poprawnej polszczyzny, bo zęby bolą, jak się Cebie czyta.
    ciebie ktoś powinien w koncu wymoderować bo klepiesz tu te swoje nudziarstwa nie na temat,
    marnujesz sie tu wiec idz stad lepiej paproku bo Ciebie jak sie czyta to sie flaki przewracają....znajdź sobie forum dla nudziarzy i nie odpisuj już mi dobrze ? żegnam

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sursum Zobacz post
    Siłą tego forum jest zaangażowanie jego uczestników i zaufanie, które między nimi się pojawia. I to działa póty, póki wszyscy grają ze sobą fair. W sytuacji, kiedy do głosu dochodzi cytowana przez Ciebie reguła: "to jest forum i każdy może napisać, co chce", upada jego główna zaleta - wzajemne zaufanie. Nam jako społeczeństwu wzajemnego zaufania akurat brakuje, to jest potężna bariera rozwojowa dla Polski. Dlatego też szlag mnie trafia, jak widzę jakiegoś paproka, który w ten sposób uprawia prymitywną kryptoreklamę.

    I kup sobie słownik poprawnej polszczyzny, bo zęby bolą, jak się Cebie czyta.
    a jak cię zeby bolą to polecam stomatologa polecić ci jakiegoś ?

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika0109 Zobacz post
    ciebie ktoś powinien w koncu wymoderować bo klepiesz tu te swoje nudziarstwa nie na temat,
    marnujesz sie tu wiec idz stad lepiej paproku bo Ciebie jak sie czyta to sie flaki przewracają....znajdź sobie forum dla nudziarzy i nie odpisuj już mi dobrze ? żegnam
    Będę pisał, ponieważ po Twojej postawie widać, że do firmy Rosłan należy mieć morze uwag. Prawdopodobnie, biorąc pod uwagę zasady doświadczenia życiowego, jest to akurat firma, której nie należy ufać, ponieważ do zdobycia klientów, zamiast marketingu szeptanego, musi stosować agresywny w formie marketing na forach budowlanych.

    Czy jest tu ktoś oszukany przez firmę Rosłan?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika0109 Zobacz post
    Witam
    Moja budowa pod klucz z firma Rosłan trwała rok i mogę polecic tą firmę wszystkim którzy nie mają czasu na zajmowanie się budową gdyz firma zajmuje sie wszystkim od a do z .
    Etapy budowy odbywały sie terminowo, ekipy zostawiały po sobie porządek a ewentualne poprawki czy zmiany wykonywane były bezproblemowo.
    Po roku jedyne co pozostało to wprowadzić sie do gotowego domu
    co do poprawek ktore wynikły juz w trakcie mieszkania i po zakonczeniu budowy tez nie mam zastrzezen bo sa załatwiane w ramach gwarancji i bez wymigiwania się.
    Weź się w ogóle przeczytaj. Przecież to jest bełkot marketingowca, nikt o zdrowych zmysłach by taki nie napisał. Normalny człowiek by to ujął zupełnie inaczej. Tu po prostu widać, że jesteś klepaczek postów. Ile dostajesz za jeden?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sursum Zobacz post
    Weź się w ogóle przeczytaj. Przecież to jest bełkot marketingowca, nikt o zdrowych zmysłach by taki nie napisał. Normalny człowiek by to ujął zupełnie inaczej. Tu po prostu widać, że jesteś klepaczek postów. Ile dostajesz za jeden?
    nie wiem, zazdrościsz ,że ta firma ma dobre opinie ? nie możesz przeżyć ,że ludzie sa zadowoleni ?
    to idź do wątku o partaczach, tam sobie ponarzekasz z innymi , tak się składa ,że znam tą firmę a Ty nie masz prawa wydawać opinii ,że można mieć do nich morze uwag... skorzystaj z ich usług i dopiero się wypowiadaj...
    i nie obrażaj mnie ,że ktoś mi płaci za to bo Cie zgłoszę... a jak nawet to nie stać Cię

  9. #29

    Domyślnie

    Nie strasz mnie dziecko. Jak widać Twoja aktywność forumowa skończyła się wraz z ostatnim postem, mała agitatorko Pana Rosłańca. Jak chcesz dane do pozwu, uderzaj na priv, bardzo chętnie podejmę rękawicę. Tylko że to drogo będzie Cię kosztować, mój drogi piarowcu

  10. #30
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Anatabka

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam!
    czy ktoś może jeszcze coś napisać o firmie Rosłan? Proszę o info

  11. #31

    Domyślnie

    Witam. Z firmą Rosłandom jesteśmy na finiszu budowy naszego domu w Jabłonnej i muszę przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Firma się bardzo rozwinęła, mieliśmy stały kontakt z kierownikiem budowy,a za zmiany w projekcie (z blachy na dachówkę i lepszy wariant okien) nie musieliśmy nic dopłacać. Nastąpiła co prawda mała obsuwa czasowa ale związana była z ww zmianami w projekcie. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. P. Darek wie o czym mówi i potrafi doradzić. Cena normalna. Polecamy

  12. #32
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dariusz Rosłaniec

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Henryków-Urocze
    Kod pocztowy
    05-504
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry wszystkim


    Nazywam się Dariusz Rosłaniec i jestem właścicielem firmy ROSLAN DOM, a teraz widniejemy pod nazwą Roslan Dom Design. Dlaczego taka zmiana, o tym za chwilę.
    Na wstępie pragnę wszystkich poinformować, że nasza firma ma się dobrze, nie narzeka na zlecenia i nie łapiemy się rozpaczliwie każdego zlecenia jak pewna osoba napisała na forum cytuje-> " A ja słyszałem, że kompletnie nie mają zleceń i rozpaczliwie łapią każdą robotę. Ciekawe czemu?"

    Już od ponad 15 lat oferujemy kompleksowe prowadzenie prac budowlanych.


    Czytając niektóre posty, cieszę się, że są osoby, które opisały w sposób faktyczny współpracę z nami, jak np: budowę domu w Jabłonnej- kierując się konkretnymi faktami.
    Staramy się, by zawsze dotrzymywać wyznaczonego terminu budowy, jeśli wiemy już, że mogą nastąpić pewne opóźnienia spowodowane np: aurą, to zawsze informujemy o tym fakcie.

    Teraz kilka kolejnych istotnych spraw:

    Profil działalności - działamy na terenie 4 województw! mazowieckie, warmińsko-mazurskie, pomorskie oraz zachodniopomorskie.
    ROSLAN DOM DESIGN - NAZWA. Ponieważ nieustanie staramy się rozwijać nasze usługi, a nie stać w miejscu, dobierać odpowiednio zespół pracowników, nawiązywać współpracę z architektami, którzy naszym zdaniem świetnie sobie radzą w swoim fachu, a co za tym idzie ? oczywiście zadowolenie klientów, którzy są dla nas najważniejsi.

    Każdy ma inne wymagania, na co innego liczy, w dzisiejszych czasach, nie można sobie pozwolić na tzw: bierność, bo wszystko się zmienia, dlatego też my się również staramy zmienić na lepsze, i dlatego po dużym sukcesie w rozszerzeniu działalności itp. Postanowiliśmy zmienić nazwę właśnie a ROSLAN DOM DESIGN.
    Nasza strona internetowa również przeszła metamorfozę - zobaczcie sami.

    http://roslandomdesign.pl

    Kończąc moją wypowiedź, wszystkich zainteresowanych zapraszam do nas, a osobom, które nie znają nas, a piszą o nas różne dziwne rzeczy , niech również wybiorą odpowiednią dla siebie ofertę - skorzystają i się wypowiedzą

    Pozdrawiam Dariusz Rosłaniec.

  13. #33

    Domyślnie

    ... i tak się toczy ta "dyskusja" jedno- i dwupostowców...
    Budujemy "Cyprysa" (pracownia Horyzont)
    Dom 165 m2 p.u. Ściany: silikat. Dachówka Euronit. Okna 3-szyb. Schuco. WM+reku. Działka 1500 m2 Ważne daty: 28.03.2012 zakup działki 17.07.2012 PnB 24.10.2012 fundamenty 19.11.2012 stropy 09.01.2013 dach 11.01.2013 SSO 22.05.2013 SSZ 15.06.2013 instalacje 22.06.2013 tynki wewn. 26.06.2013 wylewki 27.07.2013 ocieplenie poddasza 22.08.2013 PnU 29.08.2013 MIESZKAMY! 04.2014 taras 09.2016 ogrodz. frontowe 07.2017 kominek 09.2019 założenie ogrodu

  14. #34
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Andrzej Temerniak

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    20-714
    Posty
    28

    Domyślnie

    Bez dwóch słów - rzetelna firma! Wszystko terminowo, zgodnie z umową. Dom w stanie surowym zamkniętym powstał praktycznie przez wakacje, także ekspresowo! Jesteśmy mega zadowoleni!

  15. #35
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jarek18l

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    21-662
    Posty
    6

    Domyślnie

    Korzystałem z firmy Rosłan Dom Design w zeszłym roku. Budowę rozpoczęto w czerwcu i w zasadzie na początku sierpnia wszystko było zrobione - stan surowy zamknięty. Po drodze wystąpiły niewielkie trudności, jednak raczej spowodowane kwestiami zupełnie niezależnymi od firmy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, wszystko zrobione bardzo solidnie, a na budowie cały czas był zachowany porządek. Polecam

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Na 100% powyższy wpis jest zrobiony przez przedstawiciela firmy lub wynajętego "pijarowca".
    Powtarzają się w teksie pewne zwroty-klucze, tekst jest olinkowany - wygląda jak napisany przez firmę reklamową.
    Polecenia od zwykłych ludzi wyglądają kompletnie inaczej, są bardziej spontaniczne, mniej gramatyczne i nie zawierają linków (bo po co?).

    Na dodatek osoba, która wpisała tekst nie ma żadnego dorobku na forum świadczącego o tym, ze budowała kiedykolwiek dom. Ma kilka postów o niczym.
    Podobnie jak kilka innych wcześniejszych osób (1-3 posty).

    Abstrahując od jakości pracy samej firmy (której nie znam), źle to świadczy, skoro tylko za pieniądze ktoś im wystawia laurki. Byłabym bardzo ostrożna przy wybieraniu takiej firmy.
    Dlatego zostawiam jako przykład i ostrzeżenie, jak NIE NALEŻY reklamować się w internecie.

    A jeśli ktoś planuje wybrać ta firmę na bazie tutejszych poleceń, to ostrzegam,, że prawdziwe polecenia są tylko bodajże dwa w całym tym wątku. I warto napisać na prv do tych osób by dowiedzieć się szczegółów.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 20-03-2018 o 09:32

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Bonie to akurat upierdliwy w wykonawstwie element, nie dziwię się, że sobie policzyli.

  18. #38
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Adrian78Waw

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-710
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam

    Wracam z informacją dla innych którzy szukali i szukają info. na temat
    współpracy z firmą www.roslandomdesign.pl, Ponad dwa a właściwie dwa i
    pół roku temu, szukałem informacji na temat tej firmy, na tym forum i
    ogólnie, będąc w potrzebie wyłonienia generalnego wykonawcy do budowy
    domu jednorodzinnego. Jednak opłacało się, poprzez znajomych kolegi
    którzy wcześniej budowali z Roslan Dom Design, zostaliśmy umówieni na
    owocne spotkanie w siedzibie w Henrykowie Uroczym, w lipcu 2017
    podpisaliśmy umowę, na wykonanie st. developerskiego a w początku
    sierpnia 2018 drugi etap pod klucz, po krótkim schnięciu i tynków i
    posadzek. Muszę jednak pochwalić współpracę z Panem Darkiem i jego firmą
    i robotę jaką dla nas wykonali, od Bożego Narodzenia 2018 r. użytkujemy
    nasz dom wybudowany przez fi. Roslan Dom Design, jesteśmy bardzo
    zadowoleni ze współpracy przy budowie st. developerskiego oraz pod
    klucz, jak również jakości pod kątem materiałowym, oraz estetyki
    wykonania wykończenia domy domu. Po prawie 10. miesięcznych testach
    podczas użytkowania naszego domu, jesteśmy bardzo zadowoleni. Przebieg
    był zgodny z umową, oraz załącznikiem kosztorys materiałowy do umowy,
    mimo niekorzystnych warunków pogodowych podczas wykonywania st. surowego
    budynku, na przełomie jesień 2017 wiosna 2018, budowa st.
    developerskiego z elewacją i tynkami, została zakończona około 3 tygodni
    przed planowanym terminem umowny. Dokumenty przekazane i budynek w około
    dwa miesiące po stanie developerskim mieliśmy odebrany przez nadzór
    budowlany, dodatkowo mamy wydłużoną gwarancję, ze względu na kompleksowe
    wykonanie pod klucz, nie martwimy się użytkujemy dalej i polecamy z
    czystym sumieniem usługi tej firmy.

    Adrian i Magda Staniszewscy

  19. #39
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    piotrwa1

    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Skąd
    Grójec
    Kod pocztowy
    05-600
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Jakiś czas temu,buszując po internecie w poszukiwaniu firmy budowlanej,trafiliśmy na kilka firm świadczących usługi kompleksowej budowy z zapleczem i pełną dokumentacją po stronie wykonawcy.Po prawie dwóch miesiącach analizy,podpisaliśmy umowę z firmą Roslan Dom Design na budowę stanu deweloperskiego w Radzyminie.Budowa rozpoczęła się jesienią 2020r. Na całe szczęście,bo to co się z cenami w tym roku to szaleństwo.Żeby nie podpisana umowa na kompleksową realizacje,która zapewniała nam utrzymanie ceny przez wykonawcę,nie bylibyśmy w stanie ukończyć budowy ze względów finansowych.Jednak dziś z uśmiechem należy powiedzieć że się udało.Oczywiście nie obeszło się bez korekt ceny trochę przez zmiany w projekcie, trochę przez roboty dodatkowe i inflacja też zrobiła swoje.Sumarycznie wszystko zmieściło się w granicach możliwości i rozsądku.Analizując opinie różnych firm od ciekawych po sztuczny PR ,stwierdziłem z żoną że na koniec też się wypowiemy; z czystym sumieniem polecamy firmę Roslan Dom Design,chodź patrząc na rynek i inflację materiałów budowlanych,przy zaciąganiu kredytu radzimy wziąć jakiś zapas żeby spać spokojnie.

    Pozdrawiamy
    Marta i Piotr Walentynowicz

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ceny materiałów poszły w górę tak 40 - 60% w górę. Średnio bo niektóre poszły o 200%.
    jeśli firma wyrobiła się w cenie lub jej pobliżu pomimo tak szalonego wzrostu cen to oznaczy tylko że ich wycena była kosmiczne droga. Narzucili taką marżę że pomimo ogromnego wzrostu zmieścili się w cenie (to jest wariant optymistyczny) . Pesymistyczny jest taki że dostaliście jednak trochę mniej materiałów i trochę innej jakości niż się umawialiście. Ale jeszcze o tym nie wiecie.

    Także na Waszym miejscu tak bym się nie cieszył tylko zaczął przygladać się budowie .
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony