dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 28
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie Jakie macie opinie o zakupionych oknach?

    Ja mam najlepsze- to aluminiowe w lokalu, mimo,że nie są najcieplejsze ale trzymają się dzielnie, dotychczas bez najmniejszych usterek.
    Firmy produkującej ani profila nie rozszyfrowałam, a paragonu oraz dowodów zakupu nie mam-były kupione z lokalem w 1998r.
    Ostatnio edytowane przez GraMar ; 22-01-2013 o 21:58

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar pchla169
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Gołdap
    Posty
    39
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witam, ja mam okna z firmy postęp" koło Olsztyna, użytkuję już drugi rok i jestem BAAARDZO ZADOWOLONA, s piekne maja kilka poziomów "rozszczelnienia", a w największe mrozy i wichury trzymają ciepło domowe

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jomo
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    31

    Domyślnie

    Ja mam w swoim domku okna drewniane. Jestem z nich zadowolona ale trudno jest o jakąś szerszą analizę skoro mają dopiero dwa lata. Gdyby kogoś nurtowało jakieś konkretne pytanie, proszę pytać .

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PiotrekG.

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-327
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja mam okna drewniane z Glutmatexu. Bardzo dobrze się spisują już trzeci rok. Wszystko starannie wykończone i wysokiej jakości.

  5. #5

    Domyślnie

    A ja mam okna drewniane z krakowskiej firmy, która już nie istnieje. I trochę mnie to martwi, czy ktoś może wie, co mam zrobić w razie jakiejś reklamacji? Na razie jest wszystko okej, ale nie wiem, co będzie dalej...

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mam u siebie plastiki, z końca lat 90, wtedy kiedy wymiana okien w bloakch i domach zaczęła się robić wyjątkowo popularna. Mam z nimi trochę problemów, szczególnie jeśli chodzi o blokadę przy uchylaniu ich, ale udało mi się nauczyć samodzielnego naprawiania tej usterki. (przydaje się dużo WD-40 .

  7. #7

    Domyślnie

    Najnowsze opinie o oknach www.ocenio.pl . Dodawajcie swoje opinie wtedy stworzy się ciekawy zbiór, który pomoże innym użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji.

  8. #8

    Domyślnie

    Ktoś może kupował okna w BM Śladewska Brwinów?
    Jak się z nimi współpracuje?

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lala21

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Przedbórz
    Kod pocztowy
    97-570
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał _FIX_ Zobacz post
    Najnowsze opinie o oknach www.ocenio.pl . Dodawajcie swoje opinie wtedy stworzy się ciekawy zbiór, który pomoże innym użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji.
    No właśnie. Niech ktoś podpowie jakie okna do nowego domu.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja mam okna Sokółki, wstawiane 2 lata temu od roku mieszkamy, zero problemów jak na razie, sosna pakiet 3 szybowy z argonem, jak na razie nie moge nic złego powiedzieć.
    Ważny jest montaż.
    My zamawialiśmy w Warszawie na bartyckiej, teraz to salon Zielonka.
    Był pewien problem z HSem ale jakoś dali rade poprawić jest ok.

  11. #11

    Domyślnie

    ja też mam od sokółki i nie ma żadnych problemów
    sprzedam nowy laryngoskop

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar link2jack
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    WZY / ES
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    1.360

    Domyślnie

    Cytat Napisał saruman Zobacz post
    Ktoś może kupował okna w BM Śladewska Brwinów?
    Jak się z nimi współpracuje?
    Do finalizacji tranzakcji nie doszło. Mimo to pochwalę za dobre podejście do klienta - doradzają z głową. Okna robi dla nich ALMIX z Grajewa. Z tego co kojarze działają na aluplascie. Cenowo nie jest to Drutex ale w miare przystępnie. Niestety nie wiem nic na temat montażu a to wiadomo jest połowa sukcesu.
    [SIZE=1]~160m2 użyt. Reksio2G
    OZC=6.6KW, zapotrzebowanie na ciepło=12,8MWh/rok (obliczenia dla: 23*C), w domu: 21,5-22,5*C.
    Panasonic T-CAP-F-9KW, Krzywa: -15/+40@+15/+28. Sterowanie: EurosterQ7, CWU (ermet) dwa razy dziennie do 45*C. G12W-PGE
    Ściana: U=0,13(porotherm30+20cm 0,031), Skosy: U=0,14(25cm pianki Polychem) Sufit: U=0,10(10cm pianki+30 wełny), Okna: U=0,9-1,1 (31m2), Podłoga aż U=0,19. WM. 100% podłogówki 4,5cm. +Jotul I570 do 10 odpaleń na rok

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    almarat

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Walga
    Kod pocztowy
    12-123
    Posty
    66

    Domyślnie

    My montowaliśmy okna z Veki od pośrednika z biłgoraja na przestrzeni może 2-3 lat, bo na tyle wtedy fundusze pozwalały, wstawiało się po 2-3 okna (1-piętrowy dom wolnostojący) i o nich nie mogę złego słowa powiedzieć. Płaciliśmy coś koło 700 zł od okna, z jednej strony pokryte naklejka tak że wygląda to na drewno a z drugiej normalny plastik, w szybach zlote nitki. Jakość okna jest dobra, może jedynie do klamek mógłbym mieć uwagę że mają tendencję do luzowania się bez powodu. Fachowcy zamontowali je dobrze , poza pierwszymi dwoma ale to inna ekipa robila, więc jest ciepło i wszystko gra

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacek.zoo

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Dolny Śląśk
    Posty
    1.562

    Domyślnie

    ja u siebie zamontowalem drewniane okna od sitaka z lubszy, okolice.wroclawia, wszystko z nimi ok, u mnie wisza pol roku, ale u rodzicow sa te same okna i po 10 latach jak sie umuje to wygladaja jak nowe. takze polecam

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcelajasinska121

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Lwówek Śląski
    Kod pocztowy
    59-600
    Posty
    11

    Domyślnie

    Ja mam okna drewniane i są najlepsze. W razie pytań- jestem

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karasso

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-416
    Posty
    282

    Domyślnie

    Aluminiowe i do domu nie polecam. Zimą w dotyku są lodowate w dodatku każdą ryskę na nich widać. Jak dom to tylko drewno lub plastik.

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.132
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Mam Hekaplast i jestem bardzo zadowolona. W przeciwieństwie do drzwi z vikkinga.

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Pauliq

    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    189

    Domyślnie

    Ja mam okna firmy Oknoplast Kraków. Jedne z lepszych mi się wydaje. Przyciągnęła mnie szeroka paleta kolorystyczna za które nie trzeba dopłacać. A chciałem by wszystko co możliwe było czarne. Plus do tego szkolenie stopsol które razem super sie komponuje. Montaż jak i produkt oraz obsługa klienta na wysokim poziomie. (chociaż obsługa mogła by być ciut lepsza aczkolwiek nie narzekam)

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Mam okna aluplast profil 8000. Bardzo solidne bardzo szczelnie, ciche.
    Drzwi wikend też bardzo ładnie chodzą.

  20. #20
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    michal_wro

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    55-050
    Posty
    184

    Domyślnie

    a ja powiem tak...
    Nigdy wiecej nie kupie wysokich okien plastikowch. No niech beda jakies 1.5x1.5 metra. Obecnie mam okna od producenta X na profilu Veka SL82 o wysokosciach: 2100 i 2400. To co sie dzieje z tymi oknami na sloncu to jest jakis zart. Serwis byl u mnie chyba z 10 razy. Prostowal okna, regulowal, itd. Nic to nie daje. Okna powyzej 2 metrow nie nadaja sie na strone poludnie - zachod, przynajmniej nie VEKA Softline 82. Brzuchy do srodka na 3-4 mm na dlugosci skrzydla, brak szczelnosci itd. Najwieksza wtopa na budowie. Niech sie producenci chwala jakimis wspolczynnikami, wewn. uszczelkami, ktore sa po to zeby o nich wspominec w broszurach. I co z tego... jak okna banany i po 2 sezonach i skrzydla nie przylegaja do ramy - wiatr hula az milo. Nigdy wiecej plastiku. Okna w starym domu jakies Drutexy co maja 15 lat sa w lepszym stanie niz moje super profile po 2 latach. Nauczka na przyszlosc - tylko aluminium albo drewno.
    Ostatnio edytowane przez michal_wro ; 05-01-2020 o 22:10

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony