dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie wakacje na Mazurach

    Witam
    Polećcie proszę jakieś gospodarstwo agroturystyczne, albo fajny ośrodek z domkami kempingowymi na Mazurach.
    Wybieramy się w lipcu z czwórką dzieci (14,11 i 5-cioletnie bliźniaki) i zależy nam na:
    -bliskości jeziora i ładnej plaży z łagodnym wejściem do wody
    -możliwości jazdy konnej
    -dobrej kuchni
    -placu zabaw

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Nikt nie był na Mazurach?
    Błagam, nie znacie jakiegoś fajnego miejsca? Znalazłam parę adresów, ale wolałabym coś sprawdzonego.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Podciągam...

  4. #4

    Domyślnie

    Ja też bym poprosił szukam fajnego miejsca z dużymi drewnianym domkami turystycznymi .Tylko nie takie spiczaste tylko z dachem ale 4 spadowym o niskim kącie .Podobne widziałem przy Zalewie Zegrzyńskim .Jakby jeszcze było obok rybne jezioro to bym był w 7 niebie. Dobrze by było aby bez wielkiego chodzenia można byłoby się napić browarka z beczki .

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    HannaG

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    5

    Domyślnie

    tak się składa, że ja jeżdżę już od 3 lat na wakacje na Mazury. Tak naprawdę obojętnie gdzie pojedziecie okolice są przepiękne. W miarę czysta woda w jeziorach, dużo ścieżek rowerowych dla miłośników wycieczek rowerowych i wiele wiele innych atrakcji. Ja mogę polecić miejscowość Wilkasy, kilka kilometrów od Giżycka. Niestety nie pamiętam nazwy ośrodka, ale sprawdzę i napiszę.

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    homecactus

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Tarczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    922

    Domyślnie

    A ja zamiast Mazur poleciłbym Suwalszczyznę, np. okolice Sejn - dużo ciszej i spokojniej niż na mazurach.

  7. #7

    Domyślnie Mazury

    Cytat Napisał tabaluga1 Zobacz post
    Podciągam...
    Zapraszam www.domjerutki.ebaza.biz

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Rocklider
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2

    Domyślnie

    Sprawdz też ... Byłem tam w te wakacje i strasznie mi sie spodobało to miejsce ... Blisko jeziorko, dookoła lasy ... Sam hotel tęz trzyma poziom. I cena wcale nie wygórowana, chcoiaż do najtańszych nie należała. Ale wiadomo płaci się za jakość...
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 06-04-2022 o 15:09

  9. #9

    Domyślnie

    kasztanek dodatkowo w Ryniu można wynająć łódkę w Korsarzu za niedużą cenę i popływać po jeziorze Ja już tak nie raz robiłem i jest to świetna opcja!

  10. #10

    Domyślnie

    Ryn faktycznie jest ładnym, spokojnym miasteczkiem. Tam na pewno znajdziesz ciekawy ośrodek agroturystyczny. Ładnie jest jeszcze w Tałtach. Jest to małe miasteczko obok Mikołajek, tam gdziekolwiek nie znajdziesz domku, to wszędzie jest blisko jeziora, a widoki są przepiękne.

  11. #11

    Domyślnie

    Czy warto jechać w pazdzierniku na mazury? dzieje się tam coś? czy już wszystko pozamykane?
    Pozdro

  12. #12

    Domyślnie

    Chciałabym pojechać na Mazury, nigdy jeszcze nie byłam. Jaka miejscowość polecacie, gdzie jechać, co zobaczyć? Jeśli macie fajne, godne polecenia noclegi to podsyłajcie również linki, dziękuję.

  13. #13

    Domyślnie

    W wakacje jest świetnie bo pelno mamy jezior i lasów - polecic mogę Ci Mikolajki baardzo-jest tam hotel Gołębiewski, w ktorym jest spa i basen, niedaleko piękne jeziora i lasy.. Spływ kajakiem rzeką krutynią tez polecam, jak również zrobienie sobie kursu żeglarskiego czy na sternika motorowodnego. Ogolnie na cieple lato to cale mazury, co chwila jakies jezioro Na pewno Ci się spodoba ta część kraju, w miarę czyste powietrze i ładne krajobrazy jak pierwszy raz przeczytałam Twoj post to pomyslalam 'co,jakto mozna nigdy nie byc na mazurach?' :v ale to trochę to samo jak ktos ze śląska np by mi powiedzial 'jak to nigdy nie bylas w gorach?
    A i polecam wziac pod uwagę również kurs żeglowania Szczególnie jeśli lubicie aktywne spędzanie czasu
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 25-04-2022 o 15:17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony