dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 65 z 65
Pokaż wyniki od 1.281 do 1.290 z 1290
  1. #1281
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Michale

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Tychy
    Kod pocztowy
    43-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam jestem nowym użytkownikiem forum wybrałem z żoną projekt domu galilea 2M mam prośbę czy moglibyście podsunąć nam jakieś ciekawe przeróbki w projekcie lub przemyślenia techniczne albo co zmienilibyście na pewno gdyby budowa miała miejsce od nowa jesteśmy dopiero po zakupie projektu i nie mamy naniesionych jeszcze poprawek

  2. #1282
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Alfik2019

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Zamość
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Przymierzamy się do zakupu projektu Galilea Bis oraz w późniejszym czasie budowy tego domu. Czytamy o wszystkich zmianach jakie Państwo dokonujecie jednak na tę chwile interesuje nas pomieszczenie nad garażem, określone jako „strych”. Czy ktoś adoptował to na sypialnie? Czy można by zobaczyć jakieś zdjęcia? Z góry dziękuje.

  3. #1283

    Domyślnie

    Witam Wszystkich,

    wybraliśmy projekt Galilea (ale nie 2M) i poza proponowanymi przez większość zmianami (podniesienie ściany kolankowej o 1 pustak; poszerzenie garażu) rozpatrujemy:
    - zrobienie pralni (pralka; sznurki do wieszania) w pomieszczeniu gospodarczym przy garażu - ogrzewać będziemy gazem. Czy ktoś rozpatrywał takie rozwiązanie?
    - wstawienie pralki do łazienki na dole (pod schodami) - czy ktoś z Was to ostatecznie zrobilł? Jak z funkcjonalnością? Czy może ktoś zrobić zdjęcie jak to wygląda?
    - rozpatrujemy zmianę okien połaciowych na dodatkowe okna przy oknach balkonowych w pokojach na górze i łazience na górze. Nie udało nam się znaleźć żadnego zdjęcia domu na forum. Czy ktoś może się podzielić zdjęciem przodu i tyłu domu jak to wygląda?
    - czy robiliście instalację odgromową?
    - czy robiliście kratkę odpływową w garażu?
    - rozpatrujemy modyfikację łazienki by wstawić kabinę 120cm. Nie spotkaliśmy takiej koncepcji na forum - przesuwamy wejście do łazienki o 120cm i wstawiamy tam kabinę. Tym samym zmniejszamy pralnię, ale jej nie likwidujemy. Wizualizacja poniżej - co sądzicie?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	galilea mod.jpg
Wyświetleń:	228
Rozmiar:	80,2 KB
ID:	432510

  4. #1284
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nasz

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    WROCŁAW
    Kod pocztowy
    55-040
    Posty
    232

    Domyślnie

    Witam, myślałam o pralce pod schodami ale ostatecznie z niej zrezygnowałam. Miejsce na pralkę super, ale po co słuchać w salonie jak pracuje . Mąż stwierdził, że jak bardzo będzie mi potrzebna to w garażu można wstawić i tu miał rację. Sznurki w kotłowni też planowałam i dlatego nawet grzejnik wstawiłam ale i tak wszystko suszę na piętrze . To co nam się bardzo przydaje to mała wanna w kotłowni, idealna zwłaszcza jak ma się psa. Kratki w garażu nie mamy . Pralnia na piętrze rewelacja , ubolewam tylko że jest taka mała . Z prysznica w górnej łazience zrezygnowalìsmy , przez skosy nie było gdzie go za bardzo dać. Myśleliście o otwieraniu drzwi balkonowych ? Ja wstawiłam w łazience drzwi otwierane do środka 80 (nie chciałam aby córka obrywała nimi wychodząc z pokoju obok) za drzwiami mam umywalkę 120 cm i nie jestem w stanie otworzyć drzwi całkowicie . Okno daje więcej możliwości , zwłaszcza gdy planujecie tam dać jeszcze prysznic.

  5. #1285
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nasz

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    WROCŁAW
    Kod pocztowy
    55-040
    Posty
    232

    Domyślnie

    Jeszcze jedno, w pralni wstawiłam drzwi otwierane na zewnątrz i mam więcej miejsca w środku. Gdy otworzycie drzwi, to już nic za nimi nie dacie, będzie kiepski dostęp. Ja mam tam wieszaki wiaderka mopy.... słowem jest wygodniej i praktyczniej.

  6. #1286

    Domyślnie

    witam, ktoś mi może powiedzieć ile jest metrów scian działowych w tym projekcie ? góra/ dół ? albo ile bloczków wykorzystaliscie na sciany działowe i jakie ?

  7. #1287
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    paulinako

    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-265
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    również zastanawiamy się nad podcieniem od strony wejścia do domu.
    Czy można byłoby prosić o jakieś zdjęcia jak wygląda to w rzeczywistości?

  8. #1288

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś z was łączył pralnie z łazienką na górze ? Jak wygląda rozstawienie wanny itp jak są takie skosy ? Mile widziane zdjęcia

  9. #1289

    Domyślnie

    Witajcie,
    chciałbym rozejrzeć się za ceną materiałów w mojej okolicy. Projekt będę miał indywidualny na bazie galilea 2m bis, ale projektantka dopiero zaczyna projektować, w związku z czym mam pytanie. Czy posiada ktoś zestawienie materiałów do galilei bis 2m i byłby skłonny udostępnić mi je?

  10. #1290
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DzikiGon

    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Skąd
    Przodkowo
    Kod pocztowy
    83-304
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    U mnie Galilea Bis 2m z drobnymi zmianami.

    Obecnie jestem na etapie docieplenia i tynków silikonowych. Dzisiaj weszła ekipa.

    W środku są już tynki i posadzki. Elektryka i hydraulika również.

Strona 65 z 65

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony