dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 28
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.687

    Domyślnie Konkurs: "Murator" a Twoja budowa, Twój dom, Twoje marzenia - przydał się?

    Czy "Murator" pomógł Ci marzyć o domu, zdecydować się na budowę, wybrać projekt, budować bez błędów?

    Będziemy wdzięczni za Wasze relacje. Dla osób wypowiadających się mamy piękne koszulki Muratora. Zapraszamy!

    Konkurs trwa do 17 lutego 2013 r.

    Pula nagród to 30 koszulek.

    Regulamin konkursu.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    W moim przypadku Murator pozwala mi śledzić postęp w dziedzinie budownictwa. Czytam go już od wielu lat ( pierwsze czytane egzemplarze były czarno-białe drukowane na papierze o jakości zbliżonej do jakości szarego papieru toaletowego). Na pewno Murator pomógł mi zdecydować się na pewne rozwiązania w konstrukcji budynku. Forum Muratora przekonało mnie do wyboru kontrowersyjnego sposobu ogrzewania - podłogowe, kablami grzewczymi.
    Pomocne są również działy prawne, które wyjaśniają zawiłości naszego prawa budowlanego.
    PS. Wypowiedzi udzieliłem, ale na koszulki nie liczę, ponieważ Redakcja i tak ich mi nie przysłała z konkursu Inwestor-inwestorka. A po mailu do Redakcji dowiedziałem się tyko tyle że zajmie się wyjaśnieniem. A następnie mnie olała nie odpowiadając na rzeczony temat.
    Pozdrawiam
    firewall

  3. #3
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.687

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    W moim przypadku Murator pozwala mi śledzić postęp w dziedzinie budownictwa. Czytam go już od wielu lat ( pierwsze czytane egzemplarze były czarno-białe drukowane na papierze o jakości zbliżonej do jakości szarego papieru toaletowego). Na pewno Murator pomógł mi zdecydować się na pewne rozwiązania w konstrukcji budynku. Forum Muratora przekonało mnie do wyboru kontrowersyjnego sposobu ogrzewania - podłogowe, kablami grzewczymi.
    Pomocne są również działy prawne, które wyjaśniają zawiłości naszego prawa budowlanego.
    PS. Wypowiedzi udzieliłem, ale na koszulki nie liczę, ponieważ Redakcja i tak ich mi nie przysłała z konkursu Inwestor-inwestorka. A po mailu do Redakcji dowiedziałem się tyko tyle że zajmie się wyjaśnieniem. A następnie mnie olała nie odpowiadając na rzeczony temat.
    Pozdrawiam
    firewall
    Tak być nie może. Koszulki zostały wysłane do laureatów konkursu.
    Prosimy o adres do: Redakcja. Sprawdzimy i obiecujemy - na pewno wyślemy.
    Przepraszamy za tę sytuację.

  4. #4

    Domyślnie

    Potwierdzam. Do mnie do dziś Inż.Św.Mikołaj nie wysłał koszulki

    Pozdrawiam Redakcję

  5. #5
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.687

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krokusia Zobacz post
    Potwierdzam. Do mnie do dziś Inż.Św.Mikołaj nie wysłał koszulki

    Pozdrawiam Redakcję
    No to mamy tu jakąś aferę. Lista laureatów wyszła z redakcji... Sprawdzimy i przepraszamy. A Krokusię również prosimy o adres - zobaczymy, czy była na liście.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    a ja dostałam gazetki - przy okazji bardzo dziękuję i na pewno sę przydadzą bo same tematy które właśnie wałkuje - nie pamiętam czy koszulka była przewidziana od Św

    Powiem tak - na Forum trafiłam po podjęciu decyzji, o budowie domu. aby sie podszkolić, poczytać o doświadczeniach innych forumowiczów. Te informacje są bardzo bardzo cenne i mam nadzieję, że dzieki nim uda mi się uniknąć chociaż kilku błędów oraz urządzić domek tak, aby był dla mnie jak najbardziej funkcjonalny. Robię sobie ogrom notatek ( w których się potem tak czy siak gubię, bo i ważnych rzeczy jest wiele) ale jednak gdzieś coś zawsze zapamiętam. Gazetki Muratora - przyznaję - miewam z odzysku - powertowałam wiele z nich i oczywiście ponotowałam co najważniejsze. Na pewno ta wiedza jest potrzebna przy budowie i tak jak dla mnie - laika - bardzo potrzebna.
    Jak będzie na budowie - to się okaże. Na razie jestem szczęśćliwa, że tyle osób chce dzielić sie swoją wiedzą i tak bezinteresownie potrafi pomóc, doradzić. Chwała Wam za to

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar madzia11mk
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Witam,
    ja dostałam koszulkę - w sam raz dla męża Teraz przydałaby się damska - do kompletu dla Inwestorki

    Murator - to dla mnie ogromna skarbnica wiedzy, pomysłów i pomocnych informacji Jak czegoś nie wiem - wchodzę na stronę Muratora, na forum i szukam, czytam pytam... zawsze znajdę jakieś rozwiązanie...i choć zdania tu są różne i podzielone (bo jak wiadomo ile osób tyle zdań) to Murator jest dla mnie NIEOCENIONĄ SKARBNICĄ WIEDZY
    "Racja jest jak dupa-każdy ma swoją" J.Piłsudski
    Nasza droga do DOMU

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    No to mamy tu jakąś aferę. Lista laureatów wyszła z redakcji... Sprawdzimy i przepraszamy. A Krokusię również prosimy o adres - zobaczymy, czy była na liście.
    Grasuje KOSZULKOŻERCA....ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

    A tak na poważnie:
    Pewnie, że się przydał:
    bo po pierwsze wybraliśmy projekt z kolekcji Muratora,
    po drugie Maciej z forum (dzięki Macieju !!!) udostępnił nam do wglądu swój prawie wykończony dom i mogliśmy " w realu " zobaczyć to co mieliśmy zamiar wybudować,
    po trzecie w Muratorze było zdjęcie wybudowanego domu modelowego (nasz projekt) i jak psyche siadała, że to chyba się nie uda to oglądałam to zdjęcie i mówiłam sobie uda się, uda... nasz dom będzie właśnie taki jak ten ,
    po czwarte można było poczytać o GWC i innych nowinkach,
    po piąte na forum można było sobie poklikać i wymienić się doświadczeniami,
    po szóste nie byliśmy sami - razem z nami budowali inni i to było krzepiące .
    Ostatnio edytowane przez Żona Adwalka ; 30-01-2013 o 19:28

  9. #9

    Domyślnie

    Właśnie przeglądałem stare gazety w rodzinnym mieszkaniu i znalazłem swoje numery Muratora z 1995 roku. Już wtedy czasem kupowałem.
    Od trzech lat kupuję każdy numer, a przechodząc do kolejnego etapu budowy wertuję starsze wydania, zawsze odnajdując coś co wcześniej pominąłem bo mnie akurat nie dotyczyło.

    Najbardziej interesowały mnie różne historie budujących. Przyznaję że były skuteczną motywacją i kiedy przyszedł właściwy czas, przydały się muratorowe podstawy.

    Dodam, że ja również nic nie dostałem od inż. św.Mikołaja, chociaż załapałem się na nagrodę w odpowiednim wątku i przesłałem dane według wytycznych

    A do Redakcji nie da się nic wysłać na priv, bo ma zapchaną skrzynkę...
    Ostatnio edytowane przez gorbag ; 30-01-2013 o 21:10 Powód: uzupełnienie
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

  10. #10

    Domyślnie

    Witam Firewoll i Krokusia w klubie oszukanych przez Muratora . Trzy konkursy i WIELKIE NIC...
    Inż. Mikołaj od 2 m-cy nie może do mnie trafić niewspomnę o dwóch innych konkursach szkoda bo Murator bardzo przydatna strona,
    Forum = ludzie mnóstwo rad, kopalnia wiedzy nie oceniona
    Jednak KONKURSY organizowane przez Redakcję to radzę omijać szerokim łukiem !!!

    Pozdrawiam pominiętych przez Redakcję i Inż. Mikołaja
    Ostatnio edytowane przez danutka33 ; 02-02-2013 o 07:03

  11. #11

    Domyślnie

    danutka e tam zaraz oszukanych Mikołaj przyspał i tyle Ja i tak tutaj będę do końca świata i jeszcze dzień dłużej bo to fajne miejsce. Wiele wiedzy można zdobyć a znajomości, które zawarłam bezcenne Konkursy to rzecz poboczna i poważnie do tego nie podchodzę. Bez koszulki da się żyć
    A Redakcję i tak mocno pozdrawiam bo wspiera tu fantastyczne akcje

    Pozdrawiam wszystkich

  12. #12

    Domyślnie

    Hmmm... raczej go zasypało

    Miejsce fajne = formułowicze. Ja nielubię czuć się oszukiwana.
    Rozumiem jeden konkurs ale trzy...? Wiadomo przeżyję bez tych nagród jednak niesmak zostaje Może mam pecha kto wie....

    Dużo zdrówka i słoneczka życzę forum
    Ostatnio edytowane przez danutka33 ; 30-01-2013 o 22:24

  13. #13
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.687

    Domyślnie

    Danutka33 jest proszona o adres. Zawsze jest tak, że zbieramy adresy i przekazujemy do działu, który wysyła nagrody. Czy Pani przekazała adres? Jak to możliwe, że jedni otrzymali przesyłkę, a Pani nie?

    Prosimy o informację w jakich konkursach brała Pani udział. Sprawa dla nas pilna.

    Tę samą prośbę mamy do gorbag. Skrzynka już działa. Prosimy o adres, natychmiast sprawdzimy, czy są dane.

  14. #14

    Domyślnie

    Droga Redakcjo przekazałam swój adres trzy razy Upss cztery gdyż dziś wysłałam ponownie
    Myślę że ktoś z działu nagród niezle namieszał skoro tyle poszkodowanych osób mamy

    Pozdrawiam

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Nie czuję się oszukany. Ot, normalka w moim nieszczęsnym kraju. A tak a propos, może ktoś w redakcji stworzyłby bazę forumowiczów którzy nadesłali już swój adres bo to trochę żałosne(w informatycznej erze) że trzeba co jakiś czas wysyłać adres( po kilka razy do tego samego konkursu). Albo mega-full-wypas - po prostu w profilu wpisywałoby się swoje dane adresowe ( na drodze dobrowolności) które widoczne byłyby tylko dla redakcji i by mogła z nich korzystać do wysyłania nagród,etc.
    O kurcze, ale rozpędziłem się.

  16. #16

    Domyślnie

    Dziękuję Redakcjo za interwencję w dziale wysyłki Pierwsza nagroda dotarła

  17. #17

    Domyślnie

    Hm.. to ja chyba jestem z tych młodszych czytelników Muratora - czytam od 2008r, wcześniej nic nie wiedziałam o istnieniu takiego pisma - zapewne z braku zainteresowania tematem. Na Muratora trafiłam gdy szukaliśmy projektu domu - najpierw dość sceptycznie byłam nastawiona, bo przecież skoro to jakaś gazeta, to projektów pewnie będzie parę... Kliknęłam i zostałam tu do dziś. I projekt domku to muratorowa Spokojna Przystań - dokładnie taki, jakiego szukaliśmy przez 3 miesiące. Gdy kupiliśmy działkę i zapadła decyzja o budowie zaczęliśmy czytać Muratora, a na forum - no cóż, spędzam kilka godzin dziennie

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    [B][COLOR=#008000]Czy "Murator" pomógł Ci marzyć o domu, zdecydować się na budowę, wybrać projekt, budować bez błędów?
    Wręcz przeciwnie, zniechęcił mnie do budowy domu
    Za taką odpowiedź pewnie nagrody nie będzie

    Konkretnie do budowy zniechęcił mnie pewien numer specjalny, w którym były zamieszczone historie czytelników - ich dzienniki budowy. Poczytałam o przejściach, jakie inwestorzy mieli - z działką, z urzędami z ekipami i wiedziałam już, że budowa nie jest dla mnie.

    Dlatego remontuję. Na tym etapie artykuły tematyczne z muratora są mi pomocne, a forum jest nieocenione. Userzy służą wsparciem merytorycznym, a także dobrym słowem, podnoszą na duchu w chwilach zwątpienia.
    Dobrze, że jesteście

  19. #19

    Domyślnie

    Forum jest na prawdę skarbnicą wiedzy.
    Zamierzam budować i na razie zbieram informacje, Głowa już mnie boli, ale nie powstrzymuje mnie to od stworzenia swojego cichego kąta z dala od gwaru miasta. W ramach swojego zawodu również zacząłem pomagać innym. Mam nadzieje że będą to informacje które ułatwią przebyć tą długą drogę która prowadzi do stworzenia idealnego domu. Hmm no to co wracam do lektury

  20. #20

    Domyślnie

    Hmm... dostałam jedną nagrodę z zaległego konkursu ale dwóch pozostałych nie Ciekawe dlaczego ??? Miło byłoby chociaż dostać jakąś odpowiedź od Redakcji ups działu wysyłek
    Ostatnio edytowane przez danutka33 ; 17-02-2013 o 11:02

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony