dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie wakacje nad Bałatykiem

    Zatęskniłam za morzem ...

    chciałabym się wybrać latem nad Bałtyk, ale w jakieś bardziej ustronne miejsce, gdzie nie będzie turystów w ilościach hurtowych. Chcemy z mężem wypocząć i poleniuchować gdzieś na uboczu, na w miarę pustej plaży, z dala od knajpek, sklepów, nie będziemy zwiedzać - chyba,że pogoda nie pozwoli na plażowanie.
    I mało ( !!!) ludzi ...
    Czy jest to w ogóle możliwe ? A jeśli tak - polecacie jakieś ciekawe miejsce blisko plaży?
    Ostatnio edytowane przez gahan ; 11-02-2013 o 08:55

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Radziej3city

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    124

    Domyślnie

    Chyba latem nie znajdziesz nad Bałtykiem takiego miejsca gdzie nie ma dużo ludzi.Może zastanow sie nad Swibnem.Bardzo ładna okolica no i w miare spokojnie jeżeli chodzi o turystów.

  3. #3

    Domyślnie

    w lecie to bedzie ciezko, ja bym ci polecil pogorzelice ale do spokojnych to ona nie nalezy..dla mnie liczy sie swietna baza hotelowa

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Piękna plaża w miejscowości Karwieńskie Błota Jeździłam pod koniec lata - ludzi mało

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    A ja polecam Ci Poddąbie- maleńka wieś ok 10 km od Rowów. Byliśmy tam 2 lata temu- i właśnie na tym forum polecono mi tę miejscowość. Piękna, szeroka plaża, cudowne bukowo- sosnowe lasy- cuuuuudowne naprawdę. Mało turystów i dużo miejsca na plaży. My wzieliśmy ze sobą rowery, a ponieważ pogoda nad naszym Bałtykiem bywa kapryśna- były jak znalazł. Jeżeli jeszcze kiedykolwiek pojedziemy nad nasze morze, to właśnie tam. Pogorzelica też jest super, ale zapomnij o ciszy i spokoju.
    Zresztą zobacz tu:
    http://www.poddabie.nadbaltykiem.pl/

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za namiary, pewnie coś wybierzemy; póki co - byle do lata

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    mają pole namiotowe i nawet nie takie drogie. W tym roku będzie Poddąbie

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał tabaluga1 Zobacz post
    A ja polecam Ci Poddąbie- maleńka wieś ok 10 km od Rowów. Byliśmy tam 2 lata temu- i właśnie na tym forum polecono mi tę miejscowość. Piękna, szeroka plaża, cudowne bukowo- sosnowe lasy- cuuuuudowne naprawdę. Mało turystów i dużo miejsca na plaży. My wzieliśmy ze sobą rowery, a ponieważ pogoda nad naszym Bałtykiem bywa kapryśna- były jak znalazł. Jeżeli jeszcze kiedykolwiek pojedziemy nad nasze morze, to właśnie tam. Pogorzelica też jest super, ale zapomnij o ciszy i spokoju.
    Zresztą zobacz tu:
    http://www.poddabie.nadbaltykiem.pl/
    Polecam Poddąbie
    Byłem tam ostatnio z 10 lat temu.
    Liczba mieszkańców - 38
    Piękny dębowy las w drodze , do morza.
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Cytat Napisał jea Zobacz post
    Polecam Poddąbie
    Byłem tam ostatnio z 10 lat temu.
    Liczba mieszkańców - 38
    Piękny dębowy las w drodze , do morza.
    Jea- las jest bukowo- sosnowy- ale najważniejsze, że cudowny. A te górki i dolinki w nim- po prostu bajka. Naprawdę cudowne miejsce. Moi sąsiedzi od wielu lat jeździli do Mielna na pole namiotowe, w zeszłym roku po raz pierwszy pojechali do Poddąbia i też się w nim zakochali.

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar lidka75
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-410
    Posty
    11

    Domyślnie

    Moje miejsce od lat nad Bałtykiem to Niechorze. Jest tam jakoś tak inaczej, polecam pesjonat puchacz. Gdy pogoda nie dopisze to zawsze niezmiennie Chorwacja. Widoki włoskie, ceny jednak dużo znośniejsze. Raz na kilka lat jeździmy do Włoch, ale nie Wenecja z jej śmierdzącym wybrzeżem ale zachodnie wybrzeże, poniżej Neapolu - Amalfi, Positano. Mam tam sprawdzone miejscówki.

  12. #12
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Jalcia
    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-027
    Posty
    0

    Domyślnie

    Witam. Może polecicie jakiś ładny i niedrogi hotelik w Trójmieście dla rodziny z małymi dziećmi? Ważne jest, żeby hotel był położony blisko morza i żeby miał w ofercie rozrywkę dla dzieci.
    Reklama na FM jest płatna

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony