dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 43
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 850
  1. #41
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Na upalny dzień cóż można zaserwować milusińskim.? A no można.Chłodnik z rabarbaru,rzodkiewki,i ogórka małosolnego.Rabarbar mocno sparzmy studzimy, obieramy ze skórki.Rzodkiewkę obieramy ze skórki.Ogórka obieramy ze skórki.Kroimy w plasterki.Zalewamy to maślanką zmiksowaną ze słodką papryką surową nie w proszku .Jajka przepiórcze jak najbardziej wskazane,bez mięcha itp..Na drugie pierożki z drelowanymi czereśniami polane milk shakiem..Ślinka niech Wam cieknie.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 21-06-2013 o 09:00

  2. #42
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    EElizabeth

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    Moze ktos z was poda mi dobry przepis na chlodnik,mam polska ksiazke kucharska ale wiem ze najlepiej robic z receptur sprawdzonych.Ide dzis wieczorem do znajomych ,jest goraco wiec chlodnik bedzie w sam raz

  3. #43
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Przepraszam za szczerość ale mój watek zamykam na czas gdy houścik dostanie bana jako już teraz fantastyczny facet.

    do miłego.

  4. #44
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Moderatorowi.................wielki ukłon

    Ugotowane młode ziemniaki,grzanki z bułki wrocławskiej,mielona cielęcina,jajo.Połączone,zapieczone,dadzą wyśmienity smak do wcześniej podanego zimnego botwiniaka

  5. #45
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał super facet Zobacz post
    Polecam na upalne dni.

    Leśna jagoda, dobrze zmrożona i jogurt.
    Na deser laptop z dodatkami czy bez?

  6. #46
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał dusiek Zobacz post
    Na deser laptop z dodatkami czy bez?
    On już tego nie zrozumie.To jest jego wielka życiowa porażka.Temat topiku jest obiad a ten jak dziki człowiek deser.Mam wszystkie jego wpisy to jest już kwestia czasu.Zaczyna pokazywać już wiele innych rzeczy i w tym się gubi..

    pozdrawiam.

  7. #47
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Jego fotki z widokiem jadalni na taras są pikne ........też je mam .Panom z Policji będzie łatwiej dotrzeć do tego jegomościa.Czas .czas.........

  8. #48
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Coś podrzucę póki co .

    Zupa kurkowa-gulaszowa-ziemniorowa ze śmiesznymi kulkami itd.

    Wywar gotuje na resztkach z kaczki.Kurki podsmażam na patelni na oleju truflowym z czerwoną cebulką.Do wywaru po wyjęciu resztek wkładam młodego ziemniaka ,marchewkę,cukinię,fasolkę mamuta.Się gotują.Konsystencja ma przypominać trochę zupę i trochę gulasz.Nie chciało mi się robić pulpecików to se kupiłem słoik firmy X nowość......Kulki mięsne dobrze nadziane kapustą z grzybami w sosie pieczeniowo - grzybowymH. Do ugotowanych warzyw wkładam kurki.Jak zupo - gulasz nabierze smaczku wkładam kulki.Zabielam delikatnie śmietaną.Kopru nie żałuję. Synio polewa sobie zupo -gulaszem ryż rodem od Hindusa.Pomidory bez skórki z rukolą i delikatnie skrapiam cytryną i skrapiam oliwą z oliwek podkreślają wygląd i smak ogółu.Na deser tradycyjnie dwa budynie z krechami polane po brzoskwiniach i arbuzie.

  9. #49
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Danko raczej dla Panów jako przystawka ciepła do wódeczki.

    Podobne szyjki indycze rodem z .........no takiej znanej firmy na rynku i coś jeszcze.

    Kilka szyi indyczych podzielonych na walce dł. jak kto woli.Szyje wrzucamy na wrzątek i gotujemy ok 30 min.Studzimy.Tak ostygnięte szyje panierujemy w mące.Już to pisałem gdzieś .Mąkę obdarowujemy dowolnymi-ulubionymi przyprawami.Czyli dodajemy przyprawy dokładnie mieszamy i .........no właśnie.Panierujemy w monce następnie moczymy w mleku i znowu tylko ,że wgniatając w mące.Tak panierowane szyje wrzucamy na gołąbką fryturę (ostatnio używam tej w płynie) i smażymy jak pączki do uzyskanie jasno brązowego koloru.Przypomnę ,że szyje są już półproduktem.Do nich uwielbiam sos chili tao-tao i parzone warzywa delikatnie przyprawione by nie podkreślały za bardzo smaku bo to szyjki maja przeć na kubki smakowe jako pierwsze..Więcej nic bo to Panowie maja bibkę.

    smacznego.

  10. #50
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Wreszcie ci te BARANY wyzdychały.

  11. #51
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Skoro badziew z pazurami milczy i nie ma go chwilowo w moim topiku to zaproponuję państwu
    Doradę faszerowaną szpinakiem z sałatką ogórkową z awokado.
    składniki:
    -dorada
    -2 ogórki
    -awokado
    -świeży szpinak od babci ze straganu
    -mozzarella w płynie
    -20 dkg masła 82 %
    -miód od wujka Czesia
    -2 łyż oleju słonecznikowego
    -czosnek
    -cytryna
    -tymianek sól,pieprz ziołowy.
    przygotowanie:
    Rozgrzewamy olej,dodajemy czosnek,i liście szpinaku.Solimy pieprzymy i po kilku minutach duszenia studzimy.Doradę dowolnie nacinamy*ja wzdłuż grzbietu) nacięcia uzupełniając cytryną.Faszerujemy szpinakiem i posypujemy w/w przyprawami.Obkładamy masłem i do piekarnika.25 min. w temp. 220 stC i dorada jest cacy.Ogórki i awokado ścieramy na tartce jak na chipsy,pieprzymy solimy,dodajemy krążki mozzarelli,polewamy sosem z miodu,oleju i cytryny.Robiłem tak filety z dorsza paluchy lizać tylko nie te brudne z łajby

  12. #52
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Może czas zrobić tego ostatniego żółtego barana .Kaczory z tej syfiastej badziewnej łajby zaczekają.Aha klamki trza w kuchni wymienić bo od gotowania zaśniedziały..

    Kaczka z Varomy. Panierujemy kaczkę dowolnymi przyprawami ,nadziewamy całymi jabłkami(antonówka).W pojemnik wlewamy 1/2 piwa za 30 PLN szt.Może być moje ulubione 9% LEFFE. Anno Domini 1820.Kaczka z Varomy jest tak zajebiście soczysta ,że ta z łajby to mi już tiko.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 14-08-2013 o 07:42

  13. #53
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Zaczynam lubić .................................................. ...te twoje gadżety.Plastiki...trawa zżółkła to nie na FM..Sosy z ze zdrewniałymi nasadami....pożywka dla bakterii.Włosy na sreberku w moim topiku to porażka.Ale dawaj kaczora łajbowego z grillowanymi girkami.
    Stopy i jaht budut???Klapki i tarasik???Te termos na kawę wklej to robi wrażenie.Nie zapomnij proszę byś kaczora zawinął w świeżo złowioną rybę koniecznie 5 km od domu letniskowego ,który wypożyczyła ci Andzia

    p.s

    wąsów,sołtysa (już nie mam) i kieleckiego majonezu nie przypominaj bo pomyślę ,że w kalarepie masz coś nie tak.Zmień wystrój chałupy jak pokazujesz fotki i to w moim topiku bo znajomi pytają z którego czarnego lądu się wywodzisz.

    Tylko jak się wkurzysz to zostaw rodzinkę moją w spokoju........gramy fair play na syfki pokładowo -grillowe.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 14-08-2013 o 16:05

  14. #54
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Ty lexus dawaj te kaczory bo sie ślinię................Ale..ale .ale......grilla zapalaj i daj trochę fasonu przy fotkach z podania.No wiesz mój wątek ,żeby sie z ciebie moje ziomki nie śmiali.............Tera powaga ....daj czadu.Tylko bez klamek i drewna na tarasie bo my to w Polska to już dawno mamy..Ty nie wklejaj girek bo to nie apetyczne i maja znajoma zapytała kiedy robiłeś ostatnio piling.Coś tam ci się na stopach itp.weź na to oko

  15. #55
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Barani Łowca poszedł do kulinarii trampkami, jachtami i niedoszłym pilingiem zaskakiwać.To ja może dla fanów śledzia i do piwa (mojego ulubionego) podam przystawkę z pomarańczą w drugiej roli i krążkami cebuli w trzeciej.Nie mam jachtu i grilla elektrycznego zewn. ale powiadam Wam ,że to szybkie danko jest palce lizać.Sorki za palce lizać .Wyjąć śledzia po wiejsku ze słoika.Osuszyć z oleju.W między czasie przygotować paprykowe ciasto naleśnikowe....Papryka w proszku to nie to .Blender do łapki i jazda.Cebulę wykrążkować .Jedną dorodną pomarańczę oczyścić z pestek skórki .ma być sam miąższ.Klarowane masło w ilości dowolnej(1 łyż) rozpuścić na patelni.Pokrojoną pomarańczę zesmażyć aż powstanie wyrazisty sos.Panierować śledzia i smażyć na oleju arachidowym.Inaczej się nie da.Krążki cebuli także.Jeśli chcemy by cebulka zalatywała rybom panierujemy ją po śledziach jeśli nie zaraz na początku.Usmażonego śledzia podajemy z sosem pomarańczy.Panowie piwo miodowe wek.

  16. #56
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał łowca baranów Zobacz post
    z lenistwa skrzydelka do piwa klasztornego, na super ostro.

    Chyba cię polubię choć nie wiem jak to zrobić ale cie polubię.Ty sraczki nie masz od tych specjałów???Ryby i drób,drób i ryby......jacht,trampki i ryby..

  17. #57
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał łowca baranów Zobacz post
    zwykle przednie golonki z grilla.

    Łowczy baranie.
    Czekaj w moim wątku musi być porządek. Z grilla czy z patelni???Z pomarańczą czy bez???No wiesz aby czytający znowu nie dostawał sandałów jachtów,tarasów ,wierzbów,drabinek do wody itp..Zdjątko pochodzi z tego samego dnia bo wystrój jakis taki zgoła podobny.Wy tylko żrecie pijeta i nic więcej???

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    tu niby niekoniecznie mięsnie miało być a tu krew goni krew

  19. #59
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kendra Zobacz post
    tu niby niekoniecznie mięsnie miało być a tu krew goni krew
    A jak mu to wytłumaczyć???Sama widzisz tępy barani łowca.Jakie mam foty z dawien dawna jak wklejał nogi i krwawe łowy rodem z jachtu.Szkoda czasu na tego baraniego łowcę.Długo cie nie było może jakiś przepisik nie koniecznie mięsny?

  20. #60
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Dziś na obiadokolację klops z cukinii ,ziemniaki w talarkach i tegoroczna papryka aby sprawdzić jak smakuje.Kompot z czerwonych mirabelek.
    Na klops mam swoje dwa przepisy. Pierwszy to ten gdy cukinia faszerowana moimi specjałami owinięta je w mięso mielone i upieczona.Drugi to tarta cukinia mieszana z mięsem i nadziana jajami ale niekoniecznie.

Strona 3 z 43

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony