dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 86
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1707
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał intercuuren89 Zobacz post
    Przeczytaj jeszcze raz mój post Pomyliłem projekty Posiadam gdzieś fotorelację z budowy, ale nie na tym komputerze jak będę miał czas wrzucę. Jak 23 tys to za metr gdzieś tak 140 zł chyba, że wykonawca robi to na czarno
    Przeczytałem. Czyli to w końcu ten czy nie ten projekt, bo się pogubiłem? No i ja piszę o murarce bez dachu, bo od dachu będą inni fachmani, więc nie wiem czy ta cena taka dziwna

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar intercuuren89
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Siemnocha
    Kod pocztowy
    07-402
    Posty
    27
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bazyl3 Zobacz post
    Przeczytałem. Czyli to w końcu ten czy nie ten projekt, bo się pogubiłem? No i ja piszę o murarce bez dachu, bo od dachu będą inni fachmani, więc nie wiem czy ta cena taka dziwna
    Czyli 32 tys. za SSO z wieźbą.
    dziwna ta cena jak dla mnie budować ponad 141 metrów za 23 tys. w sumie sama murarka i region też robią swoje... My z ekipą działaliśmy 5 tyg z kawałkiem w tym jeden dzień wieźba. Zapłacić ludziom itp. jak dla mnie wyjątkowo podejrzane, ale próbuj i pilnuj, patrz na ręce chyba, że ekipa naprawdę zaufana

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Bazyl - teraz i tak nie masz symetrycznego frontu przecież

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Bazyl - teraz i tak nie masz symetrycznego frontu przecież
    Ale jednak okno jest w środku prawej strony budynku Przepchnięte w narożnik nie będzie dziwnie wyglądało?
    PS. Jaki intuicyjny program do aranżacji wnętrz polecacie
    Ostatnio edytowane przez Bazyl3 ; 27-03-2013 o 14:11

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Tak by to wyglądało:


  6. #46
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    paliszcz

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Elfir- jak miło że jesteś

    Ale "nastukaliście"

    Pod czytałam was w wątku jaki projekt wybrać i Bazyl widzę, że chyba będziemy mieć takie same zmiany Rysuje sobie coś jeszcze z tym projektem bo muszę meble powstawiać ale w programie sweet home 3d dopiero się uczę i idzie mi to bardzo wolno- a po świętach spotkanie z architektem i muszę już konkrety przedstawić. Próbuję dopasować okna itd... w kuchni bym chciała takie nad blatem, to i szafki się zmieszczą, coś takiego- tylko jedno i dłuższe:
    - Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia_z_oknem_nad_blatem.jpg
Wyświetleń:	659
Rozmiar:	74,3 KB
ID:	179606

    parter jak pisałam- na pewno schody w miejscu wc, jak w pierwszym poście
    poddasze- tworze

    edit:

    Beti- zapomniałam napisać, ze suuuper
    Ostatnio edytowane przez paliszcz ; 27-03-2013 o 20:07

  7. #47

    Domyślnie

    Bede wklejać wiecej wizualek i czekam na wasze

  8. #48
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    paliszcz

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    nie biorąc pod uwagę rozmieszczenia sprzętu w łazience ma to wyglądać tak (na szybko)- połączę pralnie z łazienką, i mam jeszcze dodatkowe pomieszczenie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poddasze, zmiana.jpg
Wyświetleń:	571
Rozmiar:	13,6 KB
ID:	179619
    Beti :*
    Ostatnio edytowane przez paliszcz ; 27-03-2013 o 20:40

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał paliszcz Zobacz post
    nie biorąc pod uwagę rozmieszczenia sprzętu w łazience ma to wyglądać tak
    Chyba jednak wolę mieć sporą garderobę przy naszej sypialni, a i sypialnię jednak większą. Nawet kosztem tego dodatkowego pomieszczenia

  10. #50

    Domyślnie

    No to teraz mam jeszcze zgryz z wielką łazienką na górze. Po przesunięciu naszej sypialni i zakończeniu jej garderobą, tak by ściany się zgrywały z dołem okazuje się że łazienka ma ~12 m2. Za dużo. Pomysły? Podzielić na pół i zrobić malutki gabinecik za łazienką z przejściem przez garderobę? Czy zakombinować całkiem z układem lewej strony góry? Tylko jak? Ech

  11. #51
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar letniowoc
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Hej
    Widzę, że ostro rozpracowujecie projekt z92 i szukacie najlepszych rozwiązań. Super, tak trzymać!
    Niestety okazało się, że nasza działka nie jest jeszcze budowlana, więc i budowa musi poczekać. Wielka szkoda, ale cóż... Ceny działek w moich stronach to jakiś kosmos: za 10 arów nieuzbrojonej działki trzeba dać min. 80 tyś zł, a fajne ładne działki zaczynają się od 100-120 tyś

    Więc czekamy dalej na przekształcenie naszej półhektarowej ziemi, może się uda w ciągu 2-3 lat..

    Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkim Wesołych Świąt i wiosny, wiosny, wiosny!
    Będę tutaj zaglądać i trzymać kciuki za spełnienie marzeń o własnym domu

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Pamiętaj, że w łazience musisz mieć pralkę

  13. #53
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    paliszcz

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Letniowoc- bardzo mi przykro... ale zobaczysz, warto poczekać i będziecie mieli swój wymarzony domek. Będziesz miała więcej czasu na przygotowanie- ja żałuję, że się wcześniej za to nie zabrałam ale decyzja była szybka a i działkę udało nam się bardzo tanio kupić- no trafiliśmy w okazje

    Bazyl- może to głupie pytanie ale ścianki muszą być nad sobą ? Moja niewiedza budowlana bardzo mnie przeraża- myślałam, że to nie jest istotne

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Pamiętaj, że w łazience musisz mieć pralkę
    Mimo pralki na górze zostaje kolubryna. Teraz dwa pytania. Czy jest sens zrobić to tak i uzyskać biblioteczkę za garderobą. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	duze2.JPG
Wyświetleń:	283
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	180695 Czy lepiej zrobić drugą garderobę w w płn. sypialni dociągając ścianką do futryny łazienki? Czy jeszcze coś wywrócić do góry nogami (projektant zemdleje) i np. zrobić sypialnię z garderobą od płn. w kształcie pseudo L, a łazienkę zrobić przy schodach? Ech
    Ostatnio edytowane przez Bazyl3 ; 02-04-2013 o 09:34

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał paliszcz Zobacz post
    Bazyl- może to głupie pytanie ale ścianki muszą być nad sobą ? Moja niewiedza budowlana bardzo mnie przeraża- myślałam, że to nie jest istotne
    Fachowcem nie jestem, ale przy terivie chyba lepiej żeby były. Nie jest to bodajże konieczność, ale ułatwia budowę

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    biblioteczka za garderobą - chcesz tam jakieś cenne woluminy ukrywać za ciuchami?

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    biblioteczka za garderobą - chcesz tam jakieś cenne woluminy ukrywać za ciuchami?
    Nie. Ja chcę się tam ukrywać przed światem No i troszkę książek jednak mam
    PS. Ok, to jak racjonalnie wykorzystać lewą stronę poddasza?

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Tam będzie przecież nisko, bo jest skos. Ty sobie najpierw urządz na papierze taką duża łazienkę z miejscem do prania i suszenia a potem się zastanawiaj czy jest za duża czy nie. Bo moim zdaniem skosów nie bierzesz pod uwagę licząc powierzchnię.

    Garderoba przy sypialni jest za wąska.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 02-04-2013 o 19:15

  19. #59

    Domyślnie

    Czyli zostawiłabyś jak jest??

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nie, powiększyłabym garderobę.
    Dlaczego kominy są w tym miejscu?

Strona 3 z 86

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony