dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy przedłużysz płatny profil?

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, przedłużam za 2000zł na następny rok

    1 2,13%
  • Nie, jest to zbyt wygórowana cena

    46 97,87%
Strona 2 z 12
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 225
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Cytat Napisał admin Zobacz post
    Prosimy o dane w prywatnej wiadomości - przekażemy do działu Prenumeraty. Na pewno wyjaśnimy sprawę.
    Dziękuje za zainteresowanie.Moje dane można znaleźć w płatnym profilu.

    Do muratora,pazerność ma krótkie ręce a powrót zniechęconych może nigdy nie nastąpić.
    Czy to nie czasem użytkownik Was wypromował?
    Tym zagraniem nastąpi naturalna śmierć.Zyskają inni,już zyskują.
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  2. #22

    Domyślnie

    Tak, przedłużam za 2000zł na następny rok
    0
    0%

    Nie, jest to zbyt wygórowana cena
    4
    100,00%

    no i ankieta wisi kilka h a już 4 czyli 4X450 =1800zł ciekawe jaki wyjdzie bilans

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    to ja na tej mojej testowej stronie powiniem jeszcze skrypt php-a dorzucic zeby policzyl straty muratora... poki co ... na chwile obecna platny profil uruchomoiony o 18:00 kosztowalby mnie 400zl za uzytkownika 10 osob kliknelo moja stopke
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  4. #24

    Domyślnie

    Ja nie przedłużę na pewno.
    Akurat w moim przypadku reklama żadna. Zapłaciłem te kilka stówek po to, aby bez owijania w bawełnę, móc pisać o swoich doświadczeniach zawodowych i rozwiązaniach, które uważam za godne uwagi.

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Jeśli admin chce zrobić porządek na forum z ukrytymi reklamami to praktycznie wszystkie wątki o PC są do zamknięcia.
    Wielu "szczęśliwych" posiadaczy pomaga bezinteresownie od 8.30 do 22.00 do trzech miejsc po przecinku. DTR-ki mają w małym paluszku
    Mieli wcześniej w dupie 450 PLN-ów to i 4000 nie zapłacą.
    Część osób (firm) podeszło do tematu bardzo uczciwie zakładając profil, ważąc każde swoje słowo, chcąc być fair wobec przyszłych klientów i dostają rabat.......50% do ceny wyjściowej kilkakrotnie wyższej.

    Centrumgaz, nie dziwię się, że nie zamierzasz odnowić profilu w "nowych" cenach. Domyślam się Twoich statystyk
    Użytkownik, którego napewno skojarzysz, który napisał w nowym wątku co ma zrobić na "dwa lata" do ziemnego nawet nie raczył do mnie napisać na priv o co prosiłem. Pewnie dostał ze trzydzieści propozycji PC

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Nie chce mi się czytać wszystkich wypowiedzi
    Wykupiłem profil za 400 ileś tam zeta bo mi się kalkulowało - choć szczerze mówiąc długo się nad tym zastanawiałem gdyż kto chce i myśli i tak będzie wiedział czym się zajmuję
    2000???
    Ktoś sobie żarty robi
    Droga redakcjo, swego czasu postulowałem by najlepsi doradcy wogóle nic nie płacili gdyż realnie dzięki nim to forum ma jakikolwiek sens - My prostujemy wszelki głupoty tu wypisywane a nie Redakcja - choćby dlatego że Redakcja nie ma tej wiedzy co najlepsi doradcy - i w końcu nie można mieć do niej pretensji
    Uważam to za totalnie nieporozumienie
    2000 wolę wydać za realnie skuteczną reklamę w AdWords niż na FM
    Ktoś tu z lekka oszalał i tyle
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Przekonanie właściciela Forum - każdy wpis, porada, wyjaśnienie to zawarta transakcja i kupa kasy w kieszeni udzielającego odpowiedzi.
    Powinien się więc nią podzielić.
    Niestety. Zaglądający tutaj to nie wybierający wykonawcę, lecz w większości dopiero poszukujący rozwiązania, upewniający się w podjętej już decyzji, sprawdzający cenę, porównując ją z ofertą lokalnego wykonawcy, a także poszukujący odpowiedzi na pytania na które wybrany już wykonawca /pan Henio/ nie potrafi udzielić odpowiedzi oraz realizujący inwestycję "tymi rencami".
    Zauważyłem też, że wykupujący profil płatny to w zdecydowanej większości firmy lokalne /jedno, dwa, góra trzy województwa/, a wpisy /pytania, wątpliwości/ dot. całej Polski.
    Powyższego Murator nie bierze pod uwagę.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Droga redakcjo byłem zwykłym użytkownikiem tego forum, zarejestrowałem działalność i chcąc być fer wykupiłem płatny profil.
    Jak wielu powiem że bardzo wielu pod przykrywką porad,dorad kręcą lody na forum za free często pod wieloma nickami.
    Nie zamierzam za tak bandyckie stawki przedłużać dalej tego profilu choć chcąc być fer miałem taki zamiar.
    Będę doradzał i udzielam pomocy swoim klientom tylko jako zwykły user.
    Opinię już mam, swoich klientów również którzy robią następnych, Wam raczej już nic nie skapnie.
    jednak w tym kraju dobrze żyje się cwaniakom.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Swoja drogą, ciekawe jak to będzie teraz z pilnowaniem tych co nie wykupią, a nadal tu będą pisać. Administratorzy! Jesteście tu?! Ile będą wam płacić?!!


    Centrumgaz, dzięki.



    Jak to będzie, zobaczymy. Nigdy nie mówię nigdy. Sam też wolę sprzedać droższą usługę. Dla mnie forum to była przygoda, a reklama śmiesznie tania, dlatego ja wykupiłem. Czy to jest urealnienie cen? To się okaże. 2000 zł raczej nie dam, bo nie potrzebuje reklamy, mam co robić, a jeśli już miałbym wydać kasę na reklamę, to bardziej skuteczną i nie ogólnopolską. Jazda z kominkiem do Przemyśla to już nie jest przygoda...

  10. #30
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Nasza argumentacja: Płatny Profil powstał kiedyś jako odpowiedź na silną presję do reklamowania swoich usług i produktów przez forumowiczów związanych z branżą. Cena Płatnego Profilu była bardzo niska. Przywracamy właściwe proporcje: Chcemy, by forum było dyskusyjne, a nie handlowe.

    Oczywiście, rozumiemy przykre zaskoczenie. I przepraszamy, że tak musiało się stać. Użytkowników, którym kończy się Płatny Profil, a nie chcą go przedłużyć, prosimy o informację do redakcji, na jak neutralny nick zmienić ich nick (jeśli jest reklamowy).

    Drodzy Forumowicze z kategorią Płatny Profil, Wasza wiedza, doświadczenie zawodowe, chęć nie tylko sprzedawania produktów czy oferowania usług, ale też dzielenia się wiedzą, są wielką wartością tego forum, Rozumiemy Wasze wzburzenie i prosimy o zrozumienie naszych argumentów. Liczymy na to, że to będzie wciąż Wasze forum - wielka społeczność, dzieląca się doświadczeniem.

    Pozdrawiamy
    Redakcja

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Argumentacja Redakcji bardzo sluszna.
    Dlatego ja sobie prowadze statystyke w symulacji platnego profilu.
    Na razie mam 38 odslon z symulatora platnego profilu w ciagu mniej wiecej 48h.
    Trzeba to po prostu policzyc: jezeli utrzyma sie taka srednia tj. 38 osob na 24h oznacza to nic innego jak
    38x356dni w roku = 13528 odslon
    4000zł dzielone na 13528 = 0,29zł za klikniecie... jest to zatem calkiem rozsadna cena
    kwestia tylko: czy utrzyma mi sie ta srednia.
    Licznik sobie skasuje za miesiac pewnie... wieksza probka daje dokladniejszy wynik
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Redakcja
    Argumentacja niestety nie bardzo mnie przekonuje.
    Nie sądzę, aby płatnych profili było więcej niż dwadzieścia kilka. Mimo, jak sami piszecie, bardzo niskiej ceny. Po podniesieniu ceny ilość ich gwałtownie spadnie. Ci co nie zapłacą/przedłużą umowy/ dołączą do ukrytych, których jest kilkakrotnie więcej. Czyli nic się nie zmieni, Forum dalej będzie jakie jest.
    No cóż jest to Wasze forum nie nasze - Wy decydujecie.

    fighter1983
    Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Prawdziwy jest wpis początkowy, czy ostatni. Chyba, że ostatni traktować jako ironię.
    Jak na razie kliknięcie kosztuje Cię ... . Kurcze, zero dzielone przez13 528 wejść = .... zero.
    Proponuję abyś nie liczył kliknięć, tylko ilość złożonych ofert, a następnie realizacji powstałych w wyniku tych kliknięć.
    Do kosztów / 4 000zł/ dolicz ilość godzin spędzonych przed komputerem i pomnóż przez np. 50 - 100 zł. Wówczas dopiero otrzymasz rzeczywistą wartość jednego kliknięcia.

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Centrumgaz zaczalem sie zastanawiac nad sensownascia tego platnego profilu... trzeba sie bylo kilka dni temu nie zastanawiac tylko brac za te 450-500zl
    Teraz musze dokladnie wiedziec, ile to bedzie kosztowac... wg mnie tutaj taki platny profil moze byc korzystniejszy niz adwords bo jest juz mocno sprecyzowanany. w sensie uzytkownicy sa juz jakby "odfiltrowani" branza.
    Na razie kosztuje mnie 0 ale i prowadzi link donikad... fakt - moja domena, ale nieuzywana od dawna... bo programisci sobie nie poradzili ze skryptami.. wiec tylko ja przedluzam, bo moze kiedys.... ale to inny temat
    pod inna domena wlasnie tworze nowy twor, juz jest blizej niz dalej... wiec moze warto... ale musze wiedziec czy lepiej adwordsa czy lepiej FM... zobaczymy
    Narzekanie nic nie zmieni... Redakcja sie nie ugnie, trzeba odnalezc sie w tej nowej rzeczywistosci i postarac sie wyciagnac z tego jakies value
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Centrumgaz - popieram Twoje stanowisko w kwestii Redakcji natomiast co do kliknięć nie masz racji - bilibyśmy miliarderami gdyby jedno kliknięcie i odwiedzenie naszej strony zamieniało się w zamówienie
    Jejku - toż oprócz nas nikt realnie by nie miał szansy wykonywać swoich usług, moją stronę średnio odwiedza dziennie 150 kliknięć - jejku, razy 365 dni - ponad 50 tyś klientów rocznie !!!! tak chcę
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    jareko oooo i to jest wazna statystyka...
    150 przeklikniec z FM dziennie? przy 16tys postow
    kurcze... malo.... przy moich 1500postach mam 40 przeklikniec/dzien (mala probka) wiec drastyczny wzrost ilosci postow nie jest wprost proporcjonalny do ilosci odwiedzin
    A ilosc postow jednoczesnie okresla ile razy pojawi sie Twoj link na FM
    Wiadomo ze nie kazde przeklikniecie zamieni Ci sie w zamowienie/zlecenie. Gdyby tak bylo - nie byloby szans tego obrobic, a poza tym wtedy nawet sekunde bym sie nie zastanawial nad 4tys
    ALe jednoczesnie pokazuje to, ze dla Ciebie nawet te 4k jest oplacalne - teoretycznie... w porownaniu z adwords
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    nie napisałem o kliknięciach z FM !!! Z FM jest raptem 10 może 20 dziennie, reszta to AdWords i inne
    Sprawdzam to w Statystyce Googli - a tu nie wiem gdzie i jak można
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    eee z wlasnego hostingu powinienes miec takie dane...
    Kurcze przeciez to sa najwazniejsze informacje dla wlasciciela strony... skad ludzie linkuja i jaka jest skutecznosc. a jednoczesnie jaki PR ma linkujaca strona. forum muratora ma PR5 co jest niezlym wynikiem i daje dosc silne linki przy pozycjonowaniu jako cale forum, nie wiem jak jest z sila linku z platnego profilu.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Nasza argumentacja: Płatny Profil powstał kiedyś jako odpowiedź na silną presję do reklamowania swoich usług i produktów przez forumowiczów związanych z branżą.
    To ja mam pytanie do redakcji? CZY POTENCJALNYCH UŻYTKOWNIKÓW Z PŁATNYMI PROFILAMI BĘDZIECIE JAKOŚ CHRONIĆ??? Bo chciałbym sobie np kupić okna od jareko- ale wyczytałem na forum że inni użytkownicy forum polecają inną firmę (np tańszą ew szybszą) z pełnymi danymi tej firmy. pozniej będe sobie chciał wstawić kominek od -Kominki Piotr Batura ale znowu czytam na forum ze inni użytkownicy podają adresy firm które takie same lub podobne kominki sprzedają taniej... na koniec chciałbym sobie zapodać gaz z butli od -Centrumgaz albo nie... kupie tam gdzie inni polecają.. taniej wyjdzie..przykłady można mnożyć.. więc sie pytam czy będziecie monitorować forum pod kątem reklamy-autoreklamy-kryptoreklamy czy chcecie tak sobie.. pieniązki kasować za free???

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko Zobacz post
    Centrumgaz - popieram Twoje stanowisko w kwestii Redakcji natomiast co do kliknięć nie masz racji - bilibyśmy miliarderami gdyby jedno kliknięcie i odwiedzenie naszej strony zamieniało się w zamówienie
    Jejku - toż oprócz nas nikt realnie by nie miał szansy wykonywać swoich usług, moją stronę średnio odwiedza dziennie 150 kliknięć - jejku, razy 365 dni - ponad 50 tyś klientów rocznie !!!! tak chcę
    Nie zrozumiałeś mojego wywodu.
    Mam 20 000 wejść na link poniżej i dokładnie wiem jak to skutkowało w ilościach napisanych ofert, a następnie sfinalizowaniem trasakcji. Nie liczę wejść bezpośrednich poprzez wpisy w innych tematach forum. Jak dodam do 2 - 4 000zł, czas poświęcony forum /kosztem np. picia wódki / to wychodzą mi zupełnie inne kwoty na jedną zrealizowaną inwestycję.
    Rozumiem, że zamykamy temat. W końcu, w moim przypadku jeden klik kosztować będzie 10 groszy. Jest dobrze.

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Kiedyś, dawno, dawno temu, kominki nie były tak popularne jak dziś. Startując ze 20 lat temu z wkładami kominkowymi, wyliczyłem, że drukując foldery reklamowe, muszę liczyć 1000 szt na jednego klienta przyciągniętego do firmy. Przyciągnięty do firmy klient, nie oznaczał automatycznie realizacji. Niejeden mi się wymknął

    Przeliczanie odsłon w sposób jaki przedstawił fighter jest dość naiwne i nie odzwierciedla prawdy. Jakość wejść to największe przekłamanie takiej statystyki. Na moja stronę firmową wchodzą poszukiwacze kominków. Tu większość to gapie. Redakcja z kolei jest bardzo pazerna. To widać słychać i czuć..., nie tylko na forum. Gdyby było inaczej, mielibyśmy stopniową zwyżkę, stawek, którą byśmy łyknęli prawie bez echa. No i teksty o społeczności, popieraniu fundacji są w tym kontekście całkiem bez wartości...Być może dla kogoś kto w tej redakcji pracuje, stanowi to jakąś emocjonalną wartość. Natomiast Murator, to maszynka do robienia pieniędzy, a działania społeczne to tania reklama. Zacytuję w tym miejscu dość dziwną postać związaną z tym forum. Włodek powtarza dość często: "kasa, kasa, kasa..."


Strona 2 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony