dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomaszek711

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-319
    Posty
    16

    Domyślnie projekt SALOMON pracownia DOMENAPROJEKT

    Ponieważ kupilismy projekt salomon http://www.domenaprojekt.pl/produkty/149/salomon.html

    bardzo prosze o podzielenie się swoimi doświadczenia z placu budowy.

    Mamy wiele dylematów. Buduję pierwszy raz i liczę na wsparcie.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomaszek711

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-319
    Posty
    16

    Domyślnie

    Działka k. piaseczna
    Czy ktoś buduje w tych okolicach ? Widzę, ze dość powszechne jest odwiedzanie się na placach budów - czy wobec tego jest ktoś z okolic Piaseczna kto mógłby mi udostępnic stan faktyczny, wizję lokalną ?
    Z pozdrowieniami

  3. #3

    Domyślnie

    ja buduję Salomona ale zupełnie nie Twoje okolice.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomaszek711

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-319
    Posty
    16

    Domyślnie

    szukam zdjęć z realizacji tego domu. Czy ktoś*dysponuje zdjęciami z realizacji ?

  5. #5

    Domyślnie

    sprawdz na stronie autora www.domenaprojekt.pl - tam na forum Salomona jest galeria. Po obejrzeniu tej galerii zmieniamy okno w sypialni, tam wyglada bajecznie

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomaszek711

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-319
    Posty
    16

    Domyślnie

    dzieki.
    my robimy tez nie wiele zmian. Obecnie mam dylemat nad TV ale chyba pozostawie tak jak na projekcie. Dla pewnosci zrobie tez mozliwosc podlaczenia kominka na scianie dzielacej kuchnie z salonem. Na etapie wykanczania podejme decyzje.

  7. #7

    Domyślnie

    do tego jeszcze jest dosc rozległy temat okien. Przeszklenia są duże - warto poszukać u różnych producentów bo ceny są przeróżniste. Na niektórych forach podają nawet namiary na konkretnego producenta który daje dobre ceny na okna do Salomona.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    To rezydencja a nie dom

    Osobiście zlikwidowałabym okno w garderobie na piętrze - ubrania płowieją pod wpływem promieniowania UV

  9. #9

    Domyślnie

    garderób jest dostatecznie dużo dlatego na piętrze w tym miejscu bedzie pokój gościnny, gabinet.

  10. #10

    Domyślnie

    Witam wszystkich na następnym forum o Salomonie.
    My budujemy w Łodzi, zdjęcia załączyłam na stronie projektanta domenaprojekt. Również dokonaliśmy kilka małych zmian , na górze nie będzie garderoby tylko drugi salon taki troszkę dla dzieci do spędzania wolnego czasu na grach i filmach, jeśli chodzi o okna to już chyba wyboru dokonaliśmy.
    Pozdrawiam AT222

  11. #11

    Domyślnie

    Zapomniałam o bardzo istotnym szczególe , również zmieniamy okno w sypialni . Zdjęcia wybudowanego już domu na stronie domenaprojekt nas zachwyciły ))

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomaszek711

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-319
    Posty
    16

    Domyślnie

    Pani AT222 dziękuję za podpowiedź. Czy mógłbym prosić Panią o pokazanie zdjęć z wnetrz ? Pytanie mam jeszcze do Panstwa, jak w Salomonie robicie wejście do gabinetu na dole ?
    Czy Wam też wyszło tyle stali ? W sumie to nie problem bo trochę to zmniejszyliśmy ale projektant hojnie wyposazyl w stal ten projekt. Ale to zawsze lepiej niz za mało

  13. #13

    Domyślnie

    Witam, zdjęcia są dodane na stronie domenaprojekt.pl . Pytasz o gabinet oczywiście dodam takie zdjęcia lecz muszę troszkę poczekać,
    mój mąż budując troszkę się zapędził i murował tak jak w projekcie teraz musi wyciąć drzwi z boku , zapomniał o zmianach )
    Temat stali jest tak obszerny jak jej ilość w tym domu ,co troszkę widać na zdjęciach . Salomon jak ktoś nam kiedyś powiedział to "istny bunkier ".
    Na jakim etapie jesteście z budową ?
    Pozdrawiam serdecznie.

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomaszek711

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-319
    Posty
    16

    Domyślnie

    Nam jeszcze zejdzie, bo nie rozpoczęliśmy nawet. Szarpiemy się z działką, mediami, itp. Rozglądam się za ekipami, przyglądam się cenom, podpytuję znajomych, czytam fora. Projekt jest w adaptacji dopiero,
    Natomiast szczerze podziwiam i zazdroszczę. Waszej budowy. jestem pełen podziwu dla męża. Pani Aniu , na jakim etapie jesteście teraz ? Jak okna ?

  15. #15

    Domyślnie

    Panie Tomaszku, stali rzeczywiście jest dużo. Ale to też duży dom, a nie przeciętna chałupka.

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karolaw

    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał AT222 Zobacz post
    Witam wszystkich na następnym forum o Salomonie.
    My budujemy w Łodzi, zdjęcia załączyłam na stronie projektanta domenaprojekt. Również dokonaliśmy kilka małych zmian , na górze nie będzie garderoby tylko drugi salon taki troszkę dla dzieci do spędzania wolnego czasu na grach i filmach, jeśli chodzi o okna to już chyba wyboru dokonaliśmy.
    Pozdrawiam AT222
    Witam. Bardzo podoba nam się ten domek i też przymierzamy się do budowy. Chciałam zapytać czy istnieje możliwość obejrzenia projektu na żywo. Wiem, że to dość kłopotliwe ale bardzo nam zależy. Mieszkamy kolo Torunia. Proszę o odpowiedź. Karolina i Romek.

  17. #17

    Domyślnie Salomon

    Cytat Napisał Tomaszek711 Zobacz post
    Nam jeszcze zejdzie, bo nie rozpoczęliśmy nawet. Szarpiemy się z działką, mediami, itp. Rozglądam się za ekipami, przyglądam się cenom, podpytuję znajomych, czytam fora. Projekt jest w adaptacji dopiero,
    Natomiast szczerze podziwiam i zazdroszczę. Waszej budowy. jestem pełen podziwu dla męża. Pani Aniu , na jakim etapie jesteście teraz ? Jak okna ?
    Witam serdecznie.
    W chwili obecnej jesteśmy na etapie przygotowań do zalania stropu parteru. Okna już wybraliśmy, dach również moja radość z zakończenia etapu szukania i decydowania jest wielka dodam że zajęło to troszkę czasu. Nasze plany są dość ambitne jak na ekipę 1 + 1 w listopadzie planujemy montaż okien.
    Pozdrawiam serdecznie.

  18. #18

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Jeśli chodzi o obejrzenie domu to my nie mamy nic przeciwko, zapraszamy. Sami z doświadczenia wiemy iż takie wizyty bardzo pomagają w wielu kwestiach. Tak jak wspomniałam poniżej jesteśmy na etapie przygotowań do zalania stropu ale w listopadzie będzie już stan surowy zamknięty , jeśli macie ochotę na wycieczkę zapraszamy. Pozdrawiam serdecznie.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcowa Zobacz post
    Na niektórych forach podają nawet namiary na konkretnego producenta który daje dobre ceny na okna do Salomona.
    Ale cisza w tym temacie. Skoro tutaj taka cisza, to może ktoś poda link do powyższych innych miejsc, w których mogę szukać informacji o SALOMONie?

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to są informacje sprzed 6 lat. Podejrzewam, ze dawno nieaktualne

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony