dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    zgadza się. Ale może ktoś jest w stanie odgrzebać te czeluście internetu, których google już nie indeksuje

    A może są jeszcze aktywni budujący (lub już wybudowani) tego projektu ?

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tylko co ci da informacja, ze 6 lat temu jakiś producent akurat miał serię okien w niezłej cenie?
    W tym roku w związku z WT 2021 większość producentów zmieniła kompletnie swoje kolekcje - ich parametry i ceny.

    Chyba, ze chodzi ci po prostu o bieżące informacje na temat budowy? To wówczas archiwalne wpisy tez niewiele pomogą, skoro drastycznie zmieniły się ceny budowy w ciągu ostatnich 6 lat.

    To duży dom, rzadko kto już takie duże buduje na forum.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 25-01-2021 o 16:26

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    tylko co ci da informacja, ze 6 lat temu jakiś producent akurat miał serię okien w niezłej cenie?.
    Nic mi nie da. Szukam po prostu innych miejsc, gdzie odbywała się dyskusja o tym projekcie. Wpis odnosił się do zdania (...) na niektórych forach podają namiary (...) i szukałem tych "innych for"

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Chyba, ze chodzi ci po prostu o bieżące informacje na temat budowy? To wówczas archiwalne wpisy tez niewiele pomogą,
    Dokładnie, chodzi mi o podzielenie się informacjami z procesu budowy. Nie dotyczy to tylko ceny okien.

    PS. Dobrze wiedzieć, że admin czuwa

  4. #24

    Domyślnie

    Ok, to raz jeszcze - czy są aktywni forumowicze, którzy już wybudowali, albo są na etapie budowy tego projektu?

    Teraz mam nadzieję, iż intencje moje są jasne

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Z osób udzielających się wcześniej w tym temacie żadna już na forum nie zagląda. Ostatnie logowanie jest z 2017 roku.
    Na grupie na stronie extradom, sprzedającej projekty, ostatnie merytoryczne posty są z 2015 roku, a ostatnia aktywność z 2018roku.
    podobnie jest na stronie http://inspiracje.pl/w-budowie-proje...alomon-WRW1029

    Nie znalazłam żadnego bloga o tym projekcie.

    Podejrzewam, ze realia rynkowe wymiotły chętnych na budowę takiego domu. A tych, których stać, nie mają czasu na pisanie w internecie.

  6. #26

    Domyślnie

    No cóż, może faktycznie ten projekt nie znalazł odpowiednio dużo amatorów, a Ci którzy budowali mieli w nosie forumowe rozbijanie aspektów na atomy w celach oszczędnościowych. Tak czy owak, dzięki za potwierdzenie historycznych danych

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Wiesz, to jest dom dla inwestora który ze złotówkami się nie szczypie

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony