dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 92
  1. #21

    Domyślnie

    Co do wykwitów to wiem,nawet jest zaznaczone w karcie produktu,ale to chodzi o wykwity wapienne,których w ogóle nie biorę pod uwagę.
    Obok mam chodnik układany z małej grafitowej kostki-był układany w tym samym czasie,nawet wykwitów wapiennych nie ma,koloru nie zmienił nic a nic.
    Zobaczymy-Polbruk dalej się nie głosił,zostało im na reakcję 4 dni.

  2. #22

    Domyślnie

    Jestem po rozmowie z przedstawicielem.
    Streszczać jeszcze nie będę,w sumie nie doszliśmy do żadnych konkretnych wniosków,jednak dostałam zapewnienie że cyt "nie zostanę pozostawiona sama sobie z tym problemem".
    Oczywiście będę relacjonować co dalej.

  3. #23

    Domyślnie

    Jeśli nie podali konkretnych terminów, to tak jakby nie było sprawy.

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.821

    Domyślnie

    Cytat Napisał marynata Zobacz post
    Jestem po rozmowie z przedstawicielem.
    nie doszliśmy do żadnych konkretnych wniosków.
    Więc wyjdzie z tego wielka lipa ,musi być na piśmie kiedy oni ten szajs zabiorą i przywiozą nowe ,to trafiła się partia bublowatej kostki ,przedstawiciel wybadał Ciebie skończy się na niczym ,trzeba było być bardziej stanowczym
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

  5. #25

    Domyślnie

    Byłam bardzo stanowcza.To nie jest tak że przychodzi przedstawiciel z zakładu i w trakcie oględzin w krótkim czasie podejmuje decyzję o wymianie.Tworzy się najpierw dokumentację,poza tym Polbruk nie jest jakby stroną w sprawie ze mną.Stroną jest sprzedawca kostki.Ode mnie bezpośrednio nawet reklamacji nie chcieli przyjąć.Tak jak mówię-nie chcę na razie pisać jak przebiegała rozmowa i jakie mamy wstępne ustalenia.
    Mogę tylko powiedzieć że jeżeli nie będę zadowolona z rozwiązania,sprawa na 100% znajdzie się w sądzie.Przykro mi tylko że muszę pozwać sprzedawcę

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.821

    Domyślnie

    Cytat Napisał marynata Zobacz post
    Byłam bardzo stanowcza.poza tym Polbruk nie jest jakby stroną w sprawie ze mną.Stroną jest sprzedawca kostki.Ode mnie bezpośrednio nawet reklamacji nie chcieli przyjąć.Tak jak mówię-nie chcę na razie pisać jak przebiegała rozmowa i jakie mamy wstępne ustalenia.
    Mogę tylko powiedzieć że jeżeli nie będę zadowolona z rozwiązania,sprawa na 100% znajdzie się w sądzie.Przykro mi tylko że muszę pozwać sprzedawcę
    I bardzo dobrze zostaw producenta w spokoju, atakuj sprzedawcę - niezgodność towaru z umową.
    Producent będzie się próbował wykręcić powoływał na normy, itp. Sprzedawca nie ma na co się powołać to on będzie toczył bój z producentem jak wygrasz .
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

  7. #27
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    koras5

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    słusznie sprzedawca na pewno wiedział co sprzedaje, a to że wciskał kit kupującemu to nie dobrze, tylko że to jest bardzo częste.

  8. #28

    Domyślnie

    Często niestety kostka uszkadza się w czasie transportu. Albo podbudowa jest nie taka jaka być powinna. Ja mam kostkę od Bruk Betu i nic się z nią odpukać nie dzieje. Ale też dopilnowałem panów, którzy wykładali ją, by swoje zrobili porządnie. Innymi słowy jakość nawierzchni nie zależy wyłącznie od kostek betonowych, ale też od wielu innych czynników. Polecam od razu zerknąć na palety jakie do nas dojechały i zerknąć czy nie ma wadliwych sztuk.

  9. #29
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kalumet
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    jeszcze Bieruń
    Posty
    369

    Domyślnie

    po co płacić klika stówek za taki pojemnik
    zbijając z desek koszt wyniesie parę złotych
    pomalujesz na jaki chcesz kolor

  10. #30

    Domyślnie

    Zawsze mozna bylo lepiej dobrac kostke i bylby mniejszy problem.

  11. #31
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Polecamy do obejrzenia nasz film z cyklu: Wybór na 5. Jakie 5 cech ma dobrej jakości kostka brukowa?



    Zobacz inne filmy poradnikowe murator.tv - Telewizji Budowlanej Muratora
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-03-2018 o 13:54
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateusz1985

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Łazy
    Kod pocztowy
    42-450
    Posty
    26

    Domyślnie

    Redakcjo to jest ewidentna reklama Polbruku i zachwalanie kostek plukanych, ktore akurat w utrzymaniu czystosci sa tragiczne szczegolnie jasne kolory.

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał mateusz1985 Zobacz post
    Redakcjo to jest ewidentna reklama Polbruku i zachwalanie kostek plukanych, ktore akurat w utrzymaniu czystosci sa tragiczne szczegolnie jasne kolory.
    Dlatego trzeba pod takimi filmikami pisać prawdę o polskich producentach kostki brukowej:
    Produkują dziadostwo, niskiej jakości z kiepskich materiałów.
    Semmelrock, Polbruk, Libet, Bruk-Bet biorą olbrzymie pieniądze za betonowe badziewie, które ładnie wygląda przez góra 8 lat.

  14. #34
    Banned
    Janek1979

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-178
    Posty
    141

    Domyślnie

    A może wie Pan jak sytuacja wygląda z produktami z firmy Pozbruk??? Z tego co mi się wydaję produkują część w Polsce, a część w Finlandii(?)
    pozdrawiam

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janek1979 Zobacz post
    A może wie Pan jak sytuacja wygląda z produktami z firmy Pozbruk??? Z tego co mi się wydaję produkują część w Polsce, a część w Finlandii(?)
    pozdrawiam
    Nie widziałem. Najlepiej podejść do kogoś u kogo ta kostka leży co najmniej 5 lat, żeby się przekonać. Moim zdaniem obecny beton jest wyjątkowo słabej jakości i do pięt nie dorasta tym kostkom produkowanym kilkanaście lat temu, nawet za stodołą.
    Nie wierzę w te technologie XXI wieku - to ściema.
    Sam nie wiem czego to wina, może "unijnego, ekologicznego" cementu, albo cholera wie czego.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janek1979 Zobacz post
    A może wie Pan jak sytuacja wygląda z produktami z firmy Pozbruk??? Z tego co mi się wydaję produkują część w Polsce, a część w Finlandii(?)
    pozdrawiam
    Już widzę jak ciągną do nas kostkę z Finlandii.

    Na zdrowy rozum. Koszt produkcji plus transport i mamy kostkę dla nielicznych.

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzegorz_si Zobacz post
    Nie wierzę w te technologie XXI wieku - to ściema.
    Sam nie wiem czego to wina, może "unijnego, ekologicznego" cementu, albo cholera wie czego.
    Bo należy wybierać produkty stworzone przez naturę, np. kamień . I nie chiński ale nasz polski granit. Nie ma wykwitów i gwarancja jest na kilka tysięcy lat
    Tu nie było reklamy, tylko informacja że mój nick to "kamieniarz"



    .

  18. #38
    Banned
    Janek1979

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-178
    Posty
    141

    Domyślnie

    Okej, dziękuję za tak liczne odpowiedzi Muszę przyznać, że trochę mi nie grała ta Finlandia właśnie z transportem, ale czy wszystkie kostki sprzedawane w Polsce są w Polsce produkowane? Wydaję mi się, że nie, ale jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie
    pozdraiwam

  19. #39
    Banned
    Mateo33

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Tykocin
    Kod pocztowy
    16-055
    Posty
    107

    Domyślnie

    Jeżeli cena takiej kostki jest wysoka za granica to wtedy na pewno będzie im sie bardziej opłacało wyprodukować ją tu. Natomiast jeżeli mieliby produkować w państwie gdzie koszta produkcji na pewno są wyższe jak wspomniana Finlandia to raczej byłby to nie wypał

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasna25 Zobacz post
    Polecam ciekawy artykuł o kostce brukowej http://www.budownictwo.org/artykuly,...kostke_brukowa może pomóc w podjęciu decyzji.
    Przecież w tym artykule NIC nie ma. Takie typowe wodolejstwo ucznia na temat lektury z języka polskiego, której nie przeczytał.

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony