dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie tarcza diamentowa do gresu . jaka???

    witam. czy mozecie polecic jakas tarcze diamentowa do ciecia gresu na mokro lub sucho? zakupilem dedre za 120 pln okazalo sie ze kompletna tragedia szarpie ceramike jak szalona a co mowic o gresie. zastanawiam sie nad norton cliper super gres xt ta z kolei jest bardzo droga 357 w casto. czy ktos moze cos polecic?

  2. #2

    Domyślnie

    znalazlem tez polskie tarcze zbik.jakies opinie?

  3. #3

    Domyślnie

    Ja korzystałem z diamentowej od boscha, ale też droga 170zł za 115mm, przy gresie nie narzekałem, ale to był gres typowo techniczny do garażu.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Zbychue30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o cięcie gresu zarówno na sucho jak i na mokro polecam tarcze FLIESE MUSIC lub inne podobne np. dr schultze.
    Kup spróbuj a gwarantuję Ci, że nie użyjesz już nigdy innej.
    Minusem tych tarcz jest dość wysoka cena i to, że są one zasadniczo do cięcia. Do szlifowania musisz mieć coś innego.
    Sam używam takich tarcz na co dzień 125mm w kątówce i 250mm w maszynie na mokro.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Adam90

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Turek
    Kod pocztowy
    62-700
    Posty
    1

    Domyślnie tarcze diamentowe

    Moge polecić tarcze king gres , sam używam i myślę, że cena jest dobra a nigdy mnie nie zawiodła

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maurator

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    1

    Domyślnie

    Możecie sprawdzić RHODIUS Profesional LD4 TOP do bardzo twardych powierzchni. Majer-hurt to przedstawiciel firmy na Polskę i właśnie u nich kupiłem tarczę. Mają cennik na stronie, ale najlepiej od razu zapytać po sąsiadach czy rodzinie, może ktoś potrzebuje, a w hurcie byłoby taniej...

  7. #7

    Domyślnie

    Do ręcznego cięcia gresów na szlifierce bardzo dobrze sprawdza się TopDiam UCS

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony