dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
  1. #1

    Domyślnie Tradycyjny grill

    Najlepszy grill - to ten tradycyjny. Tzn : befsztyki, kurczak, steki, ryby,kiełbaski. Ostatnio z rodziną bardzo dobre robimy szaszłyki z warzyw.,można je także przeplatać krewetkami. Wówczas jest ciekawiej. A tak przygotowane są i zdrowe i łatwe do zrobienia.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    muraSZ

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-288
    Posty
    28

    Domyślnie

    To ja robie cos pomiedzy. Warzywne saszlyki przeplatane mięskiem. Oczywiście dużo sosu czosnkowego

  3. #3
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Jak klawiście się Państwo reklamujecie,oprócz postu 1 i 2.Pytanie do autorki.Jeśli możesz.Jak robisz befsztyki i steki.Dlaczego pytam.W tytule jest słowo tradycyjny.Chcesz mi powiedzieć ,że np. befsztyk z polędwicy wołowej jest tradycyjny na naszych grillach???Rozumiem ,że steki także są z tej części krówki ,czy tradycyjnie z rostbef lub antrykot ???

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    demotywator

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Swarzewo
    Kod pocztowy
    32-234
    Posty
    29

    Domyślnie

    Ach te reklamy... Ja polecam i uwielbiam karkówkę z grilla. Najlepiej przyprawiona dzień wcześniej i przesmarowana ostrą musztardą! Najlepsza!

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie najlepsza jest po prostu kiełbasa a do tego duża ilość piwa. To zawsze gwarantuje dobrą zabawę nawet jak nie ma rozpałki i nie uda się rozpalić grilla ewentualnie jakaś karkówka lub inne tłuste mięsko, chude trzeba bardzo pilnować żeby nie zrobiło się twarde.
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  6. #6
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbychu1992 Zobacz post
    Dla mnie najlepsza jest po prostu kiełbasa a do tego duża ilość piwa. To zawsze gwarantuje dobrą zabawę nawet jak nie ma rozpałki i nie uda się rozpalić grilla ewentualnie jakaś karkówka lub inne tłuste mięsko, chude trzeba bardzo pilnować żeby nie zrobiło się twarde.
    Kiełbasa z grilla też musi być ta odpowiednia.Jak nawalisz się browarkiem to zaiste smak w niczym jej nie będzie przeszkadzał ale są jeszcze inni bardziej wybredni .czekający na kiełbachę z grilla.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Kiełbasa z grilla też musi być ta odpowiednia.Jak nawalisz się browarkiem to zaiste smak w niczym jej nie będzie przeszkadzał ale są jeszcze inni bardziej wybredni .czekający na kiełbachę z grilla.
    Zgadzam się. Na grillu powinna zawitać polska, biała i kaszanka (pieczona w folii z cebulą, jabłkiem i majerankiem)
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  8. #8

    Domyślnie

    mój mąż marzy o BIG GREEN EGG !

  9. #9
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał iza mama gabora Zobacz post
    Zgadzam się. Na grillu powinna zawitać polska, biała i kaszanka (pieczona w folii z cebulą, jabłkiem i majerankiem)
    Witam
    Jak miło cię czytać po tylu latach.Serdecznie pozdrawiam.Biała kiełbacha i kaszanka to nie zapomniane smaki na grillu.

    pzdr.

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar KajetanKajtek
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-240
    Posty
    35

    Domyślnie

    Tradycyjny grill to krewetki? No nie wiem...
    kajtek & żona

  11. #11
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał KajetanKajtek Zobacz post
    Tradycyjny grill to krewetki? No nie wiem...
    A co piliśmy przed zalogowaniem ???.......................sretki nie krewetki .Tradycja .......Czy te krewetki przekazywaliście sobie np. z pokolenia na pokolenie............?????????????????????

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Kiełbasa z grilla też musi być ta odpowiednia.Jak nawalisz się browarkiem to zaiste smak w niczym jej nie będzie przeszkadzał ale są jeszcze inni bardziej wybredni .czekający na kiełbachę z grilla.
    Na miasteczku studenckim 90% ludzi przychodzi na grilla bez kiełbasy za to z piwem. Bywałem nawet na grillach że nikt nie przyniósł grilla
    Ale fakt że czasem nie jadło się nic od rana i dobrze zagryźć jakąś kiełbaskę. Najważniejsza jednak zawsze jest dobra atmosfera.
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  13. #13
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbychu1992 Zobacz post
    Bywałem nawet na grillach że nikt nie przyniósł grilla
    .
    To znaczy że po prostu ...bywałeś na studenckich popijawach .......
    Idąc twoim tokiem rozumowania spotkanie w barze mlecznym nad talerzem kaszki też należałoby uznać za "bycie na grillu "
    Darek B

  14. #14

    Domyślnie

    Ale żeś mu powiedział... Po 3 latach.

  15. #15
    Banned
    mad.agaskar

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-040
    Posty
    23

    Domyślnie

    dla mnie jak grill to ma być kiełbasa, boczek i karczek...no ewentualnie jakaś mała sałatka żeby zdrowo było

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamanaetacie Zobacz post
    Generalnie najlepsze grille na jakich byłam to te na działkach Sama nie mam, ale kilku moich znajomych ma i to takie na wypasie, bo z altankami, miejscem na grill i oczkiem wodnym Przeważnie kupowało się jakieś kiełbaski, skrzydełka, karkówkę, rzadziej rybę no i jakieś warzywka. Do tego keczupy i musztardy z http://www.primavika.pl/ i menu było skompletowane Do tego jakieś dobre napoje, muzyka i dobrze dogadująca się grupa - lepszych imprez nie było A że działki daleko od bloków i domków to też nikt nie narzekał na to, że jakieś hałasy są
    Najlepszy taki grill jest po paru głębszych. Tylko następnego dnia sąsiedzi dziwnie patrzą. A to jakieś majtki przyniosą, że niby ktoś u nich w malinach zapomniał a to kalosza, do którego grillowicz jakiś kupę narżnął. Jest też jednak jakiś pozytyw, bo całe działki zapoznają się z niezapomnianym dziełem disco-polo "Ach te oczy".
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  17. #17

    Domyślnie

    Karczek i boczek na grilla to najlepsze co może być lubię też kaszankę z ogórkiem albo kapustą kiszoną - trzeba to zawinąć w folię i na grilla wrzucić

  18. #18
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał januszekbud Zobacz post
    Karczek i boczek na grilla to najlepsze co może być lubię też kaszankę z ogórkiem albo kapustą kiszoną - trzeba to zawinąć w folię i na grilla wrzucić
    Możesz ten trudny przepis zobrazować tu na FM???

  19. #19
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Jak grilujesz 0.5 litra ? Najlepiej załącz foto....
    Darek B

  20. #20
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DaisyChain

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-180
    Posty
    3

    Domyślnie

    Tradycyjny grill to dla mnie tradycyjnie mięso - kurczak i karkówka. ALE lubię nowinki w postaci wszelkiego rodzaju dipów i dodatków. W tym sezonie moim ulubionym elementem grilla jest Pastena z suszonych pomidorów od OLE. Na bagietkę, do chipsów i do mięsa - pasuje po prostu do wszystkiego i jest dużo smaczniejsza niż np. ketchup, moim zdaniem.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony