dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał DaisyChain Zobacz post
    Tradycyjny grill to dla mnie tradycyjnie mięso - kurczak i karkówka. ALE lubię nowinki w postaci wszelkiego rodzaju dipów i dodatków. W tym sezonie moim ulubionym elementem grilla jest Pastena z suszonych pomidorów od OLE. Na bagietkę, do chipsów i do mięsa - pasuje po prostu do wszystkiego i jest dużo smaczniejsza niż np. ketchup, moim zdaniem.
    Ten w tym wydaniu ....bardzo m i smakuje.

  2. #22

    Domyślnie

    A ja muszę mieć jeszcze halloumi na grillu. Ten ser jest jeszcze lepszy od oscypka, więc u mnie to punkt obowiązkowy!

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar MaziX99
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-012
    Posty
    9

    Domyślnie

    Tradycyjny gril to oczywiscie kielbaska i piwko Czego potrzeba wiecej?
    Reklama jest płatna

  4. #24

    Domyślnie

    No może jednak jeszcze jakieś warzywka. Z grilla są przepyszne.

  5. #25

    Domyślnie

    Polecam do mies robić np ze dwa dni wcześniej swoją marynatę i dać marynować się te 48h mięsku. Bardzo dobre są ryby we folii na grillu, trzeba tylko uważać żeby skóra się nie przykleiła do folii. Kiedyś robiłem szaszłyki też we folii ale najlepiej pod koniec grillowania wyciągnąć je całkiem albo odwinąć, inaczej warzywa są ugotowane.

  6. #26
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JankaMagde

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Psary Witowskie
    Kod pocztowy
    42-555
    Posty
    2

    Domyślnie

    Karczek, kiełba, szaszłyk i pieczona papryka oraz cukinia Pierwszy girll w tym roku już zrobiony

  7. #27

    Domyślnie

    Ja lubię dorzucić jeszcze paprykę

  8. #28

    Domyślnie

    Trudno sie nei zgodzic z tym, ze bez tradycyjnego grilla sezon letni jest jakis taki nijaki .. tylko ja mam takie wrazenie? U nas rodzina lubi sie dobrze posilic wiec bez jakiejs wiekszej porcji miesa nie ma o czym mowic. Zdania sa podzielone glownie na kurczaka w obsypce, a karkowka w marynacie. Nie jest to jakos bardzo skomplikowane do przygotowania gdyz wystarczy kupic gotowa marynate w proszku rozrabiajac ja z olejem. Kluczem do sukcesu bedzie tutaj odpowiednio wczesniej (moim zdaniem conajmniej 2 dni) zamarynowanie tego wszystkiego .. wtedy mamy gwarancje niesamowitego smaku. Jesli chodzi o akcesoria to moze przyda sie nakluwacz do miesa dzieki czemu mieso jeszcze lepiej przejdzie cala marynata. Do tego nie moze oczywiscie zabraknac pieczonego chleba .. jest to po prostu tak pyszne, ze na sama mysl cieknie mi slinka
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 12-03-2023 o 12:33

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał MaziX99 Zobacz post
    Tradycyjny gril to oczywiscie kielbaska i piwko Czego potrzeba wiecej?
    W tych czasach trzeba uważać z takimi określeniami. Bo o ile się zgadzam (no, dodałbym skrzydełka + faszerowaną cukinię do urozmaicenia), tak teraz od razu w głowie pojawia się obraz tysiąca produktów w stylu wege burger, wege szaszłyk z sosem 1000 wysp i inne cuda...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony