dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 57 z 57
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    fajnie wygląda podświetlony mur i na jego tle ciemny, nie podświetlony krzew/drzewko/trawa ozdobna o nietypowym kształcie (np. niwaki, ogrodowe bonsai)

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar alek16
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Lubusz
    Posty
    104

    Domyślnie

    A ja polecam takie:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	9,7 KB
ID:	345424

    Mam ten model u siebie,odlew aluminium i malowane proszkowo.Zamontowane ok. 6 lat temu i żadnych oznak upływu czasu.

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a masz barokowy lub eklektyczny pałac?
    Bo tylko w takich okolicznościach bym je widziała

  4. #44
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar alek16
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Lubusz
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    a masz barokowy lub eklektyczny pałac?
    Bo tylko w takich okolicznościach bym je widziała
    To strasznie masz ograniczoną wyobraźnię,mieszkam na wsi w starym budownictwie,i tam nie powinno być nowoczesnego lub takiego jakie posiadam
    oświetlenia tylko wiejskie tak?Oczywiście do nowoczesnej bryły budynku lub ogrodu czy parku,by nie pasowały,ale ograniczanie takich lamp do pałaców to lekka przesada.

  5. #45
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar alek16
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Lubusz
    Posty
    104

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	19,8 KB
ID:	345464A to zdjęcie mojego wiejskiego ogrodu...lampa z lewej,bez części oświetleniowej.Zmieniło się miejsce lokalizacji i została zdemontowana.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	183
Rozmiar:	20,3 KB
ID:	345463
    Ostatnio edytowane przez alek16 ; 01-02-2016 o 18:46

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    na zdjęciu widzę tylko klasyczną uliczna latarnię i czarny słup a na drugim nowoczesny reflektorek i czarny słup.
    Nie pomogłeś mojej wyobraźni.

    A do wiejskich ogrodów zwykle polecam mniej barokowo ozdobne lampy, co wcale nie oznacza nowoczesnych.

  7. #47
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar alek16
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Lubusz
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał OldDiver Zobacz post
    Chcę zainstalować w ogrodzie lampy stojące w stylu klasycznym. Przeglądam Internet i jest tego mnóstwo. Podobne modele cenowo wahają się od 80 do 800 zł. Interesuje mnie jakaś seria aby były i lampy niskie i latarnie. Czy coś moglibyście zaproponować ?
    Czy takie było zapytanie?Koniec moich wypowiedzi w tym temacie.Zaproponowałem lampy "uliczne" i zostałem uciszony

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to weź cytuj odpowiedz do której się odnosisz.
    Powyżej twojej wypowiedzi był mój post a jeszcze wyżej wpis noc-a i znów mój.

  9. #49
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Adamcio222

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Wadowice
    Kod pocztowy
    34-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Temat troszkę stary ale postanowiłem się nieco udzielić, gdyby ktoś szukał odpowiedzi. Otóż w wakacje czerwiec, lipiec - kupiłem lampy ogrodowe od producenta niewiadomej nazwy. Wszystko super, wyglądały jak jedne z Philipsa a 2 razy taniej. Myślę sobie jak typowy Polak, nie będę płacił 2 razy więcej za samą markę. No i teraz wypierniczyło mi to ustrojstwo korki i się spaliło. Nie podłączał mi tego jakiś Janusz elektryk tylko dobry elektryk z okolicy. Od razu mi odradzał bo widział że wnętrze jest nie do końca okej. No ale oczywiście jak już go zamówiłem do zakładania i kupiłem lampy no to machnąłem na to ręką i założył. Teraz patrze na te lampy i od lipca kurr zaczęły rdzewieć a chyba nie powinny no i się spierniczyły. Teraz kupiłem już prawdziwego philipsa i musiałem płacić za latarnie jeszcze raz. To naprawdę bezsens... Naprawdę wybierzcie oryginalne lampy i nie kupujcie dziadostwa jak nie chcecie mieć problemu. Sprawdźcie sobie [SPAM], ja zamawiałem [SPAMER] Od razu widać po wyjęciu z pudełka że są lepiej zrobione, cięższe, kable grubsze no i w końcu elektryk przestał się ze mnie śmiać że kupuje dziadostwo. To co tańsze później jest droższe...
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 13-11-2019 o 12:23

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.332

    Domyślnie

    Spamowac trzeba umieć. A ten nieudalny zlepek kłamstw tylko po to żeby polecić, raczej zaszkodzi tej marce niż pomoże.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 13-11-2019 o 12:23

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Też kupiłam lampę zewnętrzną chińskiej produkcji i po deszczu była pełna wody, rdzewiała. Wymieniłam na inną, też chińską, ale teraz jest ok.

  12. #52
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wildcatsofa

    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-241
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    na zdjęciu widzę tylko klasyczną uliczna latarnię i czarny słup a na drugim nowoczesny reflektorek i czarny słup.
    Nie pomogłeś mojej wyobraźni.

    A do wiejskich ogrodów zwykle polecam mniej barokowo ozdobne lampy, co wcale nie oznacza nowoczesnych.
    Ja mieszkam na wsi i zawsze marzyły mi się takie lampy: i myślę, że jeśli całość ogrodu się fajnie zaprojektuje to i taka ozdobna lampa będzie ładnie wyglądać i nie będzie nazbyt kiczowato.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 03-04-2020 o 13:36

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Dodaj gipsowe krasnale dla lepszego efektu.

  14. #54

    Domyślnie

    Świetne są - łatwo wyłączyć przy pomocy wiatrówki.

    Kiedy w końcu wejdzie dyrektywa o Light Pollution i skończą się takie potworki?

  15. #55
    Banned
    waterplant

    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja już jakiś czas temu zamówiłam takie lampy na taras i balkon i jestem zachwycona . Pięknie pasują do całości i tworzą cudowny klimat wieczorem (gdyby tylko nie te komary, to mogłabym tam spędzać całe noce). Cena bardzo przystępna i co ważne przyszły w całości i nic się z nimi w transporcie nie stało. Polecam!
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 10-08-2020 o 10:12

  16. #56

    Domyślnie

    Nie mogę wkleić linka ale kupiłam lampę podobną do tej ze zdjęcia na [SPAM]
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 19-08-2020 o 16:08 Powód: wkleiłaś linka - następny taki numer i będzie ban.

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    standardowe.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony