dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie Tapeta do malowania

    Planuję niewielkim kosztem wyremontować sobie pokój wpadły mi w oko w internetowym outlecie tapety Rasch Wallton 2012 - do malowania właśnie. Dotychczas tapety do malowania kojarzyły mi się z taką siateczką z włókna szklanego, natomiast te Rascha są normalne, winylowe na flizelinie, biało-szare we wzory, ornamenty. Raczej nie planowałam malować tapety, stąd moje pytanie - czy te tapety wymagają malowania koniecznie, czy po postu można je malować bez szkody dla nich, ale nie jest to wymagane?

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dzoanna

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Panna Z. Zobacz post
    Planuję niewielkim kosztem wyremontować sobie pokój wpadły mi w oko w internetowym outlecie tapety Rasch Wallton 2012 - do malowania właśnie. Dotychczas tapety do malowania kojarzyły mi się z taką siateczką z włókna szklanego, natomiast te Rascha są normalne, winylowe na flizelinie, biało-szare we wzory, ornamenty. Raczej nie planowałam malować tapety, stąd moje pytanie - czy te tapety wymagają malowania koniecznie, czy po postu można je malować bez szkody dla nich, ale nie jest to wymagane?
    Pomozcie...
    We wiatrołapie mam pomalowane sciany, niestety te sciany potrzebuja odnowy w postaci gładzi, a że nie chce się bawic w gładzie i w ten straszny bałgan po, to znalazłam właśnie świetne rozwiązanie--włąsnie taką tapetę jak w temacie. Uważam ze jest to swietna alternatywa dla osob chcacych odnowic nieco wnetrza bez jakiegos wiekszego balaganu no i mozna to zrobic samemu, a do gladzi w moim przypadku to raczej ekipa....
    a dokladnie mam na mysli tapetke:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	big_164404.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	71,6 KB
ID:	250530
    po malowaniu:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	large_164404_1.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	43,9 KB
ID:	250533

    Czy kładliście taką tapete i malowaliscie ja? Jesli tak to mam pytanka:
    1. Jakis podkład pod tą tapete? Przypiminam ze jest juz farba na scianie.
    2. Czy farba lateksowa sie nadaje do malowania takiej tapety?
    3. Z malowaniem tej tapety mam odczekac az wszystko sie dobrze przyklei czy to trzeba od razu malowac?

    Dziekuje za jakąkolwiek pomoc bo niestety nigdzie nie mogę znaleźć zadnych podpowiedzi do obslugi takich tapet

    Pozdrawiam,
    Asia

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    beton44

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4.848

    Domyślnie

    Tak jedno pytanie:

    A widziałaś ty chociaż kiedyś jak się "kładzie" tapetę ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony