dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 24 z 24
Pokaż wyniki od 461 do 464 z 464
  1. #461

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomasz Brzęczkowski Zobacz post
    30 to dno - znając podstawy fizyki, nie da się gorzej przy dzisiejszych materiałach.
    Dno i obciach to Pana wypowiedzi ( prawie wszystkie z nielicznymi wyjątkami ).

  2. #462
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    nydar

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bydzia
    Kod pocztowy
    85-638
    Posty
    9.859

    Domyślnie

    Ma chłop rację.To jedna z dróg.Są inne.Też skuteczne.Ale o tym nie wie bo w fińskim czy włoskim internecie nie piszą.Znalazłem na stronce Mozambiku inne też ciekawe.Co nie oznacza że w 50% ma rację.

  3. #463

    Domyślnie

    Po co Wy ten wątek ciągniecie? Wszyscy mają rację i TB również, wszystko zależy od tego o co nam chodzi..
    Budownictwo tradycyjne narzuca pewne schematy, które są powielane ze względów ekonomicznych i "nawykowych". Projektant projektuje posadowienie bezpośrednie na ławach..czy to jest dobre? Odpowiedź jest jednoznaczna..nie jest dobre ze względu na izolacyjność...bardziej opłacalne pod tym względem jest posadowienie na studniach, palach, mikropalach....czy wiele jest takich rozwiązań? , niestety mało , a to dlatego że projektanci są uczeni że ława ściana ...i nie maja chęci się "wychylać". Dlatego TB ma rację z izolacyjnością że należy izolować wszędzie aby uzyskać małe zużycie energii.
    Wszyscy pozostali też maja rację pisząc że ..30 cm nie potrzebne itp..pomijam już różne epitety..mają rację dlatego że projekty narzucają pewne rozwiązania materiałowe , a względy ekonomiczne niwelują potrzebę...myślę że bez większego trudu udałoby się znaleźć post w któym "perm" pisze o izolowaniu płyty dennej 30 cm styropianu...więc to bardziej spór dla zabicia czasu..

  4. #464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej733 Zobacz post
    ...więc to bardziej spór dla zabicia czasu..
    Jak na to wpadłeś? Ja teraz już jestem po prostu ciekaw jak mocno mozna naciągnąć gumkę czyjejś cierpliwości. Poza tym TB w wiekszości głupoty opowiada. Przyjemne z pożytecznym.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

Strona 24 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony