dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 48
  1. #21

    Domyślnie płytki

    A ja miałam łazienkę z pytkami do sufitu, a teraz mam płytki tylko tam gdzie są niezbędne i uważam, że tak wygląda lepiej. Na pewno nie robiłabym płytek do sufitu w małej łazience bo to jest naprawdę klaustrofobiczne i powoduje wrażenie duszenia, fajne płytki w neutralnym kolorze i w takim ściany to jest to. Na razie mi sie nic nie chlapie i użytkuje się OK.
    Co do wykończenia płytek- fachman je zeszlifował, tak , że miejsce łączenia jest niewidoczne i to jest to!!!!
    Iskra

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Ja również preferuję płytki tylko w "mokrych miejscach" łazienka wygląda przez to lżej i mamy większe możliwości przearanżowania jej

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Iskra, a ja tak usilnie szukam dobrego fliziarza.
    Daj znać na priv czy jestes zadowolona i czy możesz Go polecić?
    Czy On by się podjął pracy w Krakowie?

  4. #24

    Domyślnie

    Mysmy wykombinowali jak poniżej i w sumie robiąc drugi raz trzymałbym się tego samego. IMHO dużo ładniej niz płytki do samego sufitu pociągnięte, półkami łazieni nie chcemy obwieszać więc problemu nie będzie...
    http://aip.pl/~pestka/tmp/?i=-1&j=2&im=P1010011.JPG
    http://aip.pl/~pestka/tmp/?i=-1&j=2&im=P1010009.JPG
    http://aip.pl/~pestka/tmp/?i=-1&j=2&im=P1010014.JPG
    Adam Kochanowski
    www.ilkus.pl - Wirtualny Olkusz - moje nowe miasto - nie tylko wirtualnie

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    kocki - ładna łazienka przemyslane widzę różne wnęki i półeczki ....gratuluję

    ...u mnie kafle też nie do samej góry - powyżej pomalowane na biało razem z sufitem.

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    kocki podoba mi sie obudowa wanny. Klasa... Moge sciagnac ??

  7. #27

    Domyślnie

    Jasne Hihi, a ile przeprawy mielismy z teściem, który robił płytkowanie, że będzie brzydko...
    Na szczęście moja ukochana postawiła na swoim, i nie ukrywam, że mnie też się podoba.
    Adam Kochanowski
    www.ilkus.pl - Wirtualny Olkusz - moje nowe miasto - nie tylko wirtualnie

  8. #28

    Domyślnie

    I jeszcze jedno - za ta wanną fajnie by bylo mieć półkę taką w płytkach - myśmy z niej z pewnych względów zrezygnowali, ale jeśli nie masz specjalnych przeciwwskazań to polecam - problem może być z umieszczeniem baterii przy takiej półeczce - rozwiązaniem było cos takiego - półka do ok. połowy wanny na wysokości wanny, póżniej skosem stromo w gorę i reszta półki na wysokości murka oddzielającego od ubikacji. I w tej wysokiej części zamontowana bateria...
    Adam Kochanowski
    www.ilkus.pl - Wirtualny Olkusz - moje nowe miasto - nie tylko wirtualnie

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał kocki
    I jeszcze jedno - za ta wanną fajnie by bylo mieć półkę taką w płytkach
    Tylko trzeba pamietac, zeby umiescic tam odplyw jesli krawedz wanny ma sie o ta polke opierac. W przeciwnym razie moze sie tam zbierac woda, ktora w konsekwencji prowadzi do dewastacji takiej polki. A baterie mozna zamotowac tako do montazu na poziomej a nie na pionowej powierzchni.

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    gaga2

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    a ja będę mieć rożnie
    teraz mam małą łazieneczkę z płytkami do sufitu....i to już mi się zdecydowanie nie podoba. Dlatego w domu będę mieć mniejszą łazienkę z płytkami tylko tam, gdzie potrzeba, reszta malowane ściany. Póki co mam tylko rysunki tej łazienki, ale podoba mi się.
    Druga, większa łazienka (7 m2) będzie z kafelkami do sufitu, ale za to kafelki są białe, matowe i przez to neutralne. No i jednak moja łazienka będzie się czymś różnić od łazienki Sławka , chociażby i tymi kafelkami do sufitu.
    Pozdrawiam,
    gaga2

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Tylko trzeba pamietac, zeby umiescic tam odplyw jesli krawedz wanny ma sie o ta polke opierac.
    No u nas akurat miało być tak, że półeczka nawet ta dolna byłaby powyżej brzegu wanny. Staneło jednak na tym co widać, a mała półeczko schowała się w murku Jakoś to bedzie...
    Ogólnie łazienka się jak na razie wszystkim zwiedzającym podoba
    Adam Kochanowski
    www.ilkus.pl - Wirtualny Olkusz - moje nowe miasto - nie tylko wirtualnie

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    U nas glazurka wyrównana jest z górną krawędzią okna i framugi drzwi. Reszta ściany pomalowana jest na kolor zbliżony do glazury. Sufit o ton jaśniejszy.

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Podoba mi się bardzo,
    a jakiej firmy są flizy?

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Podoba mi się bardzo,
    a jakiej firmy są flizy?
    Jeśli to było do mnie to jest to ceramika z cersanita - iryda beige i giallo.
    Adam Kochanowski
    www.ilkus.pl - Wirtualny Olkusz - moje nowe miasto - nie tylko wirtualnie

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał gaga2
    a ja będę mieć rożnie
    teraz mam małą łazieneczkę z płytkami do sufitu....i to już mi się zdecydowanie nie podoba. Dlatego w domu będę mieć mniejszą łazienkę z płytkami tylko tam, gdzie potrzeba, reszta malowane ściany. Póki co mam tylko rysunki tej łazienki, ale podoba mi się.
    Druga, większa łazienka (7 m2) będzie z kafelkami do sufitu, ale za to kafelki są białe, matowe i przez to neutralne. No i jednak moja łazienka będzie się czymś różnić od łazienki Sławka , chociażby i tymi kafelkami do sufitu.
    Pozdrawiam,
    gaga2
    Gaga,
    czyżbyś nie planowała białej podłogi
    Polecam

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    U mnie chyba będzie tak: mała łazienka - tylko tam gdzie trzeba,
    duża- do sufitu.

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Aha, tak Kocki to było do Ciebie - b. mi się podoba

  18. #38

    Domyślnie

    ja planuję robić tylko tam gdzie to jest niezbędne czyli wokół umywalki, wc, wanny i prysznica. resztę zamierzam ładnie pomalować i uzupełnić drewnem. za rok lub dwa jak mi się znudzi to przemaluję i będzie świeżo. tego się nie da zrobić z płytkami do sufitu... (z różnych względów klejonych na ok 10lat)
    kastel

  19. #39

    Domyślnie

    Cześć Zone,
    Mam łazienkę w beżu też płytki 40x25 położone dłuższym poziomo. Ułożone są do pewnej wysokości: 1,5 ściany na 4 płytki, później jest kabina więc 9 płytek, ale tylko w miejscu kabiny, reszta na 5 płytek - dostosowałam to do wys., na której mam lustro. Płytki nie są jednolite tj. mają jakby paseczki w trochę ciemniejszym/jaśniejszym odcieniu, ,,paski'' te biegną pionowo. Pozostała część ścian pomalowana jest duluxem ,,kuchnia/łazienka - słoneczny jęczmień a sufit na biało. I...po paromiesięcznym korzystaniu nic bym nie zmieniła. Pozdrawiam i życzę satysfakcjonującego wyboru
    .

  20. #40

    Domyślnie

    Płytki wspinające się aż do nieba ? Nie, to raczej nie dla mnie!

    Cóż, skoro nie lubię monotonii, lecz odmianę i zabawę kolorem, muszę przywyknąć do dokuczliwego malowania...
    cele budzą szacunek

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony