dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 248 z 248
Pokaż wyniki od 4.941 do 4.947 z 4947
  1. #4941
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    O, Mel, ty też miałaś pod górkę. No, chyba, że zaglądasz gdzieś, gdzie ja nie wiem. A szkoda, bo brak mi "starej gwardii". Forum skapcaniało, a ja nie mam do kogo zaglądać, gdy mi robota dopiecze .
    Witaj Pestka, ojj troszku mialam sie, ale jak nas zalalo to mam jeszcze bardziej Od roku czekamy az fachoffiec sie wezmie za naprawy..mowi ze naprawi, a czym dluzej zwleka tym wiecej moze tego byc, bo podlogi na gorze zrobione...dobrze ze przed zalaniem podloga na dole nie byla akurat w sypialni polozona, bo by dopiero bylo... Moj maz cierpliwy a ja cisne i sie wsciekam...jednak nerwy nie dobrze wplywaja na moje zdrowie, wiec odsunelam temat od siebie i czekam...
    Nigdzie nie zagladam, czasami, raz/dwa/trzy razy w mcu zerkne na forum i uciekam.... Fakt, od kiedy Nasze fajne kobietki uciekly z fm, nie ma do kogo zagladac...nowych sie nie zna i nie jakos nie chce sie juz czlowiek udzielac tak jak kiedys....

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Mel, tutaj to my się dawno nie widziałyśmy

    Liczę na to, że ożywiając wątek, ożywię i siebie, bo muszę się zabrać za tę chatę w końcu Ludziom robię z sobie nie mam czasu. I chęci też. Musi mi wrócić serce do domu



    . Cdn.
    oj fakt, daaaawno

    niech wracaja checi to i my wrocimy i bedziemy prowadzic dzial rad w urzadzaniu, chociaz w tym to Ty jestes jednak mega <3

  2. #4942
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dobrze, że Chloe wróciła
    Mel, jak to was zalało? Powódź jakaś?
    Dom jak z igiełki i taki numer
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #4943
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Dobrze, że Chloe wróciła
    Mel, jak to was zalało? Powódź jakaś?
    Dom jak z igiełki i taki numer
    komin przeciekal... majster na zime odkryl dach, "zakryl" folia, ktora sobie latala, wiec pomieszczenie lazienki, pokoj corki obok i sypialnia pod tymi pokojami zostaly "zalane"...okna napuchly, a raczej laczenie okien z plytami,w lazience...ojj duzo do poprawki... sufity, sciany, podloga...Ale nie bede sie uzalac, bo emocje juz opadly...

  4. #4944
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Rozumiem cię i współczuję My mieliśmy lejący się wodospad do kuchni i ciekło w 3 jeszcze innych miejscach, także przy jednym kominie. Nic nie można było zrobić parę lat. Dopiero dobra ekipa naprawiła. Naprawili kosze, bo były za wąskie i wstawili uszczelki, których od początku nie było. Przy kominach też uszczelnili. Był moment, że ładne parę arkuszy blachy zdjęli z dachu. Przy okazji dom dostał całe nowe orynnowanie i wreszcie dobrze zbiera. Zapłaciłam jak za połowę nowego dachu i przeklęłam dekarzy niechlujów.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #4945
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    ooo moja ulubiona serwantka

  6. #4946
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar micbarpia
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    385

    Domyślnie

    Duzo fajnych inspiracji, dziekuje ze moglem poczytac poogladac, pozdrawiam

  7. #4947
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Macham i pozdrawiam

Strona 248 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony