dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Piotr Wolfowicz

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-091
    Posty
    4

    Domyślnie Firma KASMO - opinie

    Witam wszystkich ,

    Jakoś nie mogę znaleźć żadnej opinii ani komentarza, choć firma jest na rynku od wielu lat. Czy ktoś z Was budował z nimi ?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr Wolfowicz Zobacz post
    Witam wszystkich ,

    Jakoś nie mogę znaleźć żadnej opinii ani komentarza, choć firma jest na rynku od wielu lat. Czy ktoś z Was budował z nimi ?
    U mnie oni (tak twierdzi sąsiad) postawili obok działki moich teściów domek.

    Dokładnie ten

    Wszystko sprawnie. Nie wiem jak z ceną, bo sam jestem ciekaw ale sąsiad mówił że pod klucz dał 44k... to dużo ??

  3. #3

    Domyślnie

    Odświeżę wątek ponieważ również szukam opinii na temat ww firmy

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Iwetka72

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    92-439
    Posty
    1

    Domyślnie Opinie o firmie Kasmo z Pabianic

    Ja również odświeżę wątek poszukuję także opinii na temat firmy Kasmo z Pabianic

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marian.piotrowski5

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-512
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam

    Jeden mój sąsiad ma dom wybudowany przez Kasmo, a drugi przez firmę Jarmat. I ten i ten są super zrobione i wyglądają pięknie. Dom od Jarmata ma jedynie na moje oko lepiej wykonane okna i drzwi wejściowe. Oczywiście ten z Kasmo też ma ładną stolarkę, ale jednak w tym drugim bardziej mi się podoba Zwłaszcza okiennice i drzwi. Od strony zadowolenia sąsiadów to obaj 9 na 10.

    Pozdrawiam

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Mam dom zbudowany przez tą firmę i nie polecam a wręcz ostrzegam.Chętnie bym się rozpisał o jakości budowy i o tym jak się mieszka w takim domu lecz wszystko zakończy się w sądzie i na razie po prostu nie mogę.Zainteresowanym mogę przesłać na prywatny zdjęcia grzyba na suficie,szpar w oknach itd.501-712-498

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Yamaha77

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-236
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jakieś jeszcze opinie?

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ekipa01

    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Skąd
    konin
    Kod pocztowy
    62-510
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czekanie w Kasmo na przelewy to tradycja. Prezes nie odpowiada, teraz po porzedniczce jest jakaś pani Basia. To samo. Można pisać maile - nie odpowiada. Kontynuje tradycję ? Koniec roku. Ciągle ta sama sytuacja. Uważajcie ludzie.

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ryszard Sikora

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-077
    Posty
    1

    Domyślnie

    Przeglądam opinie bo szukam firmy wykonawczej. Chcę pomóc synowi przy domu. Uderza mnie (nie tylko opinia o Kasmo) forma zarzutów i uwag. W przypadku Kasmo opóźnienia lub opóźnienie. - w polskim biznesie to wręcz prawie standard. Nie wiadomo ile jest tego opóźnienia. 2 - 3 dni to naprawdę w Polsce standard. Niestety tak jest. Jak prowadziłem poprzednią działalność też mi się to przytrafiało. Raz mnie, raz zleceniodawcy. Miałem nawet podwykonawcę, którego musiałem windykować bo wziął pieniądze na materiał i prawie się rozpłynął w powietrzu. Potem fala hejtu, pomówień i oczerniania pod moim adresem. Emocje ? Chyba nie, chyba coś gorszego. Nie bronię Kasmo, ale inne firmy też mają nieprzychylne opinie. Czy takie opinie są uzasadnione ? Nie wiem. Wątpię - wynika to z treści - współpracuje ta ekipa z Kasmo nadal, więc nie można tego zrozumieć. Dentysty też nie lubimy, ale zaraz idziemy jak coś się dzieje. A nawet mamy tzw. swojego. Czym się kierować gdy szukam firmy ? Pomówieniami czy pochwałami ? Czy brać pod uwagę emocjonalne odgrywanie się, czy pozytywne opinie ? Nie wiem, czy w przypadku Kasmo to jest prawda (mam duże wątpliwości). Prawdą jest to, że to ja mam problem gdy czytam różne tzw. opinie. Polska to co najmniej dziwny kraj...

  11. #11
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mariusz19870405

    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Skąd
    Wręczyca wielka
    Kod pocztowy
    42-130
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, z chęcią podzielę się wrażeniami ze współpracy z firmą kasmo. Kontakt z ww firmą do czasu wpłacenia pieniędzy wzorowy, terminowość na plus( bez opóźnień). Jakość wiązarów 3/10, jakósc montażu 0/10, jakość poprawki 2/10. Ogólnie firmą nie godna polecenia. Uskoki i ugięcia do 4 cm. Według prezesa Krzysztofa M. Wszytko jest według norm i resztę prac tak zwanych kosmetycznych leży po stronie dekaża. Z tego co zauważyłem nie mają profesjonalnych montażystów, biorą ekipy z pierwszej łapanki. Na drugą poprawkę przysłali ekipę za wschodu która zajmuje się dekarstwem. Jeśli ktoś poważnie podchodzi do współpracy z tą firmą mogę przesłać zdjęcia na maila. Ja postanowiłem się nie poddawać i kieruje sprawę do sądu.

  12. #12
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dagmara Sz

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Poddębice
    Kod pocztowy
    99-200
    Posty
    1

    Domyślnie Kasmo Pabianice

    Hej. Jestem przed wyborem firmy od wiązarów dachowych.
    Byłam zdecydowana pójść z Kasmo Pabianice, ale po przeczytaniu komentarzy mam wątpliwości
    Czy ktoś jeszcze w ostatnim czasie realizował w tej firmie podobne zamówienie?
    .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony