dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Chcę zrobić zsyp na bielizną mam powierzchnię 25x25cm. Mam problem z kupieniem przewodu, który się nadaja. Pomóżcie!!!!!!!!

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    poproś strazaków...

  3. #3

    Domyślnie

    W ostateczności można zrobić z blachy.

  4. #4

    Domyślnie

    Życzę wszystkim mieć tylko takie problemy.Mario

    Ostatecznie rura PVC o odpoweidniej średnicy(może 250)

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: bigmario4 dnia 2002-07-10 15:55 ]</font>

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    U siebie dałem rurę kanalizacyjną - największą jak była w sklepie - bodajże 200-stkę. Zsyp jeszcze nie działa normalnie, ale testy przeszedł ok, więc myślę, że taka rura wystaczy.
    Całość obudowana G/K i wkoponowana w obudowę wanny.



    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: andrzejp dnia 2002-07-10 15:58 ]</font>

  6. #6

    Domyślnie

    Z czego zrobiłeś wlot zsypu? Drzwiczki z nierdzewki?

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Myślałem najpierw o drewnianych, ale ostatecznie pół-znajomy ślusarz zrobi pokrywę wraz z obejmą-mocowaniem z stali. Czekam ze zrobieniem tej obejmy na zakup armatury - żeby się zgrało (tzn. jak kupię czarną to pokrywa czarna, jak chromowaną to chromowana).

  8. #8

    Domyślnie

    Ja tak tylko z ciekawości, bo temat mnie nie dotyczy: Budujecie hotele ?

  9. #9

    Domyślnie

    Proponuje zrobienie klapy jak w zsypach na smieci takie z pojemnikiem jak się zamknie to bielizna leci na dół

  10. #10

    Domyślnie

    Ja do Luna_tyka a propos hoteli. Łazienki będą na piętrze i tam cała ferajna (duża) będzie się rozbierać. Pralka ma być w piwnicy. Zgadnij, kto będzie nosił te brudne ciuchy na dół? A jeśli dzieci, to ile w związku z tym będzie trwało tak zwane kładzenie się spać? Teraz trwa co najmniej godzinę, pojemnik na bieliznę i pralka są w łazience.

  11. #11

    Domyślnie

    Już odszczekałem...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony