dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wlkptak

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3

    Domyślnie przesunięcie terminu poboru gazu

    Witam, potrzebuję pomocy jak napisać wniosek/ prośbę o przesunięcie terminu poboru gazu. W umowie przyłączeniowej mam podany termin wykonania przyłącza do 31 października, a ja do 20 października muszę zrobić wewnętrzną instalację gazową i najpóźniej do 14 listopada podpisać z Gazownią umowę sprzedaży i rozpocząć pobieranie paliwa gazowego. Mieliśmy wprowadzić się w tym roku, ale niestety przeprowadzka przesunie się na przyszły rok. Przyłącze zostało wykonane w piątek i z tego co dowiedziałam się od Pana, który wykonał mi przyłącze mogę przesunąć termin poboru gazu. Może ktoś już pisał taką prośbę i mógłby mi pomóc, jakiego argumentu użyć wyjaśniając przesunięcie terminu, żeby prośba była rozpatrzona pozytywnie??
    Pozdrawiam Joanna

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem czy potrzebujesz pisać jakieś konkretne prośby/wnioski. Ja zmieniałem termin w ten sposób, że podjechałem do gazowni, poszedłem do pokoju w którym załatwiałem wcześniej formalności i poprosiłem "Panią" o przesunięcie terminu. Zapisała sobie dane, powiedziała, że podeślą aneks pocztą i już. Tak też się stało

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wlkptak

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzwoniłam do Gazowni i muszę napisać prośbę, wszystko muszą mieć udokumentowane , więc jeśli ktoś już pisał taką prośbę to proszę jeszcze raz o pomoc.

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Glepik84

    Zarejestrowany
    Mar 2022
    Skąd
    Konin
    Kod pocztowy
    62-510
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mogę polecić sprawdzony wzór pisma https://jakwyjsczdlugow.pl/forum/wni...oru-gazu-wzor/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony