dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Domyślnie

Witam
    Czy warto kupowac drewno na wiezbe juz zaimpregnowane przemyslowo czy tez moze jednal lepiej impregnowac je na budowie a kupic zwykle ?
    Pozdrawiam
    Rad-T

Domyślnie

U"mnie" impregnacja w tartaku kosztuje 60zł z kubik.Prawdę mówiąc wolałbym zrobić to u siebie(opryskiwaczem ogrodowym)Widziałem jak to robią w tartaku?!!!!!W tej cenie kupię środek do imp.i pokryję drewno kilka razy.Mario

Domyślnie

Wykąp, przecież drewnu też jest gorąco!
    Poważnie, zrobienie wanny z dwóch długich desek i kawałka folii to żadna filozofia, a będziesz spał spokojniej.
    Finiszant

Domyślnie

Nie muszą być deski,łatwiej wykopać rowek o odpowiedniej dł.
    Wracając do opryskiwania,można to zrobić kilka razy straty środka są zerowe.Przy wannie części srodka nie wykożystasz.Mario

Domyślnie

W sobotę i niedzielę planujemy robić opryski więźby. Ta metoda wydaje się być najbardziej ekonomiczna i jednocześnie skuteczna.

Domyślnie

Szanujcie swoje kręgosłupy, jeżeli nie chcesz się schylać kilkaset razy z łatami lub dechami w rękach to buduj wannę
    Finiszant

Domyślnie

Finiszant,cenie Twoje uwagi ale to do wanny musisz się schylać.Jeżeli weżmiesz najzwyklejszy opryskiwacz ogrodowy to ma on"rurkę" od 0,5m do więcej,a że trzeba podpompować powietrza-torz taka dawka ruchu to samo zdrowie.(ja układam łaty równo koło siebie pryskam jak jedną powierzchnię,następnie obrót o 90 st.i dalej nawet kilka razy)Mario

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia