dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Uszczelnienie okien złych wymiarów

    Bardzo proszę o pomoc i radę,co zrobić by rozwiązanie problemu było trwałe,szczelne i izolujące. Kilka lat temu wstawiono mi niewymiarowe okna i drzwi.Firma,która je wstawiła zbankrutowała,więc niczego się od nich nie dobije.Pianka uszczelniająca się utlenia,a więc nie ma już prawie żadnej izolacji.Byli u mnie już różni fachowcy,ale nikt nie podał dobrego rozwiązania.Byla mowa o różnych ćwierćwalkach,drewnianych listwach maskujących(okna to plastiki),wypełnianiu szpar cementem,a nawet zaproponowano mi otynkowanie domu, choć właśnie o zachowanie starego charakteru mi chodzi.Ponoć jest jakaś masa kauczukowa, którą stosuje się na zewnątrz jak silikon,jest trwała i elastyczna,a tym samym dobrze by izolowała i trzymała się okna i ściany.Czy coś takiego jest?Jeśli tak, gdzie to można kupić i jak się nazywa?A może jest jakieś inne rozwiązanie.Dodam jeszcze że szczeliny są od kilku milimetrów do kilku centymetrów.Prosze, pomóżcie bo lata mijają a ja z własnego domu normalnie korzystać nie mogę i strasznie to wygląda.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    1. Przeniosłem Twój temat z podforum "eksperckiego pewnej firmy" na forum ogólne. Tam nikt nie zagląda miesiącami.

    2. Przydałaby się jakaś fotka. obrazująca sytuację. Zanim potwierdzimy możliwość / zasadność zastosowania masy dobrze wiedzieć, że ona się sprawdzi w Twojej sytuacji.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiem w czym jest problem ale ani z telefonu ani z komputera nie moge dolaczyc zadnego zdjecia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony