dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    CIEŚLAK123

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-410
    Posty
    4

    Domyślnie

    Jeszcze jedno,
    Robi u nas brygada węgrów - przyjechali do nas bo tam budowlanka stoi. Mówił że ta serbska dachówka jest bardzo dobra -lepsza jak czeskie czy rumuńskie. Dziwił się dlaczego ludzie w Polsce kładą blachę albo betonową.

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Effka23
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Wrocław/Długołęka
    Kod pocztowy
    55-095
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja coraz poważniej rozważam kupno tego rodzaju dachówki do mojego domu, podoba mi się, jest zupełnie inna niż dachy z dachówki produkcji niemieckiej. Byliśmy dzisiaj w Dobrzykowicach k. Wrocławia. Cóż, dachówka, ładna, ale wykonanie takie sobie, na zdjęciach w tym wątku wygląda lepiej. Tak sobie myślę, że po otrzymaniu pisemnej gwarancji na 30 lat i znalezieniu dobrego wykonawcy, znającego się na układaniu tego typu dachówki, mogłoby to zdać egzamin.

  3. #23

    Domyślnie

    Hejka, odświeżę temat dachówki staroklasztornej. Chciałabym ją zakupić. Czy jest na forum ktoś, kto mógłby mi wskazać adres w Poznaniu lub okolicy, gdzie tę dachówkę położono. Szukam dachówki cementowej, bo mimo wszystko z reguły tańsza. Przeszukując olx znalazłam ofertę Herrdachziegiel właśnie na ceramiczną Portugalka Spanish - staroklasztorna.
    Ktoś mi pomoże, może jest forumowicz, który ma własne doświadczenia z tą dachówką? (Producent w Serbii)

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony