dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 343 z 369
Pokaż wyniki od 6.841 do 6.860 z 7363
  1. #6841

    Domyślnie

    Cytat Napisał imrahil Zobacz post
    tylko zakazem niektórych da się przekonać. lobby kotłowe działa i chce wycisnąć jeszcze tyle ile się da sprzedając te złomy niespełniające w domowych warunkach żadnych norm i siejąc kłamstwa o rzekomo niskim koszcie eksploatacji i zakupu. akurat mój tata rok temu zainstalował sobie gaz na tanim kotle Termet.
    A może jak putin ruszy z Kaliningradu i Krymu przez Polskę – Ooo – to by dopiero było eco jaranie zgodne z normą ecodesing – Noo - i w tedy na pewno w Krakowie raz na zawsze rozwiązany by został ten ciągły problem smogu - jak i w całej Polsce oraz Europie.

  2. #6842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Zakazać i egzekwować zakazy.
    Za złamanie zakazu, 5tys.zl,do skutku.
    To kiedy betonem zalejesz komin do którego jest podłączony ten bezklasowy kominek - acz nie - sorki - kominek szalunkiem obstaw i zalej komin razem z kominkiem.

  3. #6843
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    To kiedy betonem zalejesz komin do którego jest podłączony ten bezklasowy kominek - acz nie - sorki - kominek szalunkiem obstaw i zalej komin razem z kominkiem.
    Zakaz palenia paliwami stałymi i egzekwowanie tego a komin, rozróżniasz pojęcia ?

  4. #6844

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Arturek ze swojego kominka sobie wpuść do domu , aaa i nie wciskaj kitu że nie używasz kominka.
    Następny OPONIARZ
    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Zakaz palenia paliwami stałymi i egzekwowanie tego a komin, rozróżniasz pojęcia ?
    Ja skąd – ministrantem nie byłem i nikt mi komina nie czyścił oraz z przyzwyczajenie i tym wywołanego upodobanie - nie zamierzam i nie biorę od przodu na kolanach oraz w pacholczym skłonie nie daję od tyłu, więc słucham – oświeć mnie - kto wie może argumenty twoje przekonają mnie i jak wielu tu takich jest, to i ja takim się stanę a w tedy jak nic na PC mi stanie.
    https://m.youtube.com/watch?v=-r67L65NtNM Nie ich a ciebie.

  5. #6845
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.271

    Domyślnie

    Zakazać i egzekwować zakazy.
    Za złamanie zakazu, 5tys.zl,do skutku.
    Może jeszcze jakiś płot kolczasty postawić i komin z elektrofiltrem dla nieposłusznych.
    Zakaz palenia paliwami stałymi i egzekwowanie tego
    Trują cię na każdym kroku a ty boisz się dymu w którym wędzi się wędliny.
    Ostatnio edytowane przez DUNIA.MD ; 26-02-2021 o 19:20

  6. #6846
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Może jeszcze jakiś płot kolczasty postawić i komin z elektrofiltrem dla nieposłusznych.
    Wystarczy taki dron,w powiecie gliwickim często lata:
    https://m.youtube.com/watch?v=E_ISfR8wtz8

    I mandaty,trzeba uczyć.

  7. #6847
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.271

    Domyślnie

    Wystarczy taki dron
    Nie tak szybko.
    Każda osoba fizyczna ma prawo zakładać, że jej prywatność nie jest naruszana. Dlatego też w przypadku podejrzenia wystąpienia naruszenia jej praw dysponuje ona uprawnieniami, np.:
    - zgłoszenia naruszenia do Prezesa UODO,
    - wniesienia wobec komendanta roszczenia o naruszenie dóbr osobistych, o których mowa w art. 23 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny34
    - zgłoszenia przekroczenia lub niedopełnienia obowiązków do Prokuratury
    - itd.
    I mandaty,trzeba uczyć.
    Trzeba ludzi edukować a nie karać. Od dziecka widział dym z komina i myśli że tak musi być.

  8. #6848

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Zakaz palenia paliwami stałymi i egzekwowanie tego a komin, rozróżniasz pojęcia ?
    Hajcowałeś w kominku w te mrozy aż huczało. Większość tak robiło. Wy to nazywacie przepalaniem dla klimatu.

    Na wiosnę napiszesz że sezon kosztował Cię 1000 zł razem z CWU . Znamy Cię Arturek.

    Tego syfu co tu odstawiłeś na forum nie zmyjesz niczym. Nawet zmianą profilu na nowy.
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  9. #6849
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    A co mnie obchodzi jakaś prywatność zadymiarza.???
    Jak dymi to mandat, podatek od zadymiania a jak mu nie pasuje to niech se trzyma swój dym na podwóżu.

  10. #6850
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Hajcowałeś w kominku w te mrozy aż huczało. Większość tak robiło. Wy to nazywacie przepalaniem dla klimatu.

    Na wiosnę napiszesz że sezon kosztował Cię 1000 zł razem z CWU . Znamy Cię Arturek.

    Tego syfu co tu odstawiłeś na forum nie zmyjesz niczym. Nawet zmianą profilu na nowy.
    Tylko zakaz ogrzewania paliwami stałymi nas uratuje i duże mandaty za złamanie takiego zakazu i wnikliwe egzekwowanie tego.
    Myślę, że pierwszy 5tys.zl ,następne odpowiednio większe

    Ja nie muszę grzać kominkiem, za drogo wychodzi
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 26-02-2021 o 19:57

  11. #6851

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Dzisiaj są to już niedobitki i moja "misja Mesjasza" już nie jest potrzebna
    Aś z tym pojechał – Gggdzieeżżż tam – twoje misja dopiero co właściwego kształtu nabiera – sorki – opacznie cię pojmowałem – ale w ramach materiału szkoleniowego jak z wrogiem postępować należy – doklej to sobie : https://www.youtube.com/watch?v=mJK43lFx4d4&t=3119s do tego : NIE ICH A CIEBIE.
    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Wystarczy taki dron,w powiecie gliwickim często lata. I mandaty,trzeba uczyć.
    I czego takiego drona na OPONIARZY nie wyślesz – u mnie do tego jeszcze lotne laboratoria na samochodach mają – tak więc uzbrojeni są po zęby.

  12. #6852
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    I czego takiego drona na OPONIARZY nie wyślesz – u mnie do tego jeszcze lotne laboratoria na samochodach mają – tak więc uzbrojeni są po zęby.
    Myślę, że po calkowitym zakazie taki dron będzie wszędzie i nie tylko jeden bo to będzie łatwa i duża kasa dla budżetu gminy.
    I bardzo dobrze, niech latają.

  13. #6853

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    A co mnie obchodzi jakaś prywatność zadymiarza.??? Jak dymi to mandat, podatek od zadymiania a jak mu nie pasuje to niech se trzyma swój dym na podwóżu.
    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Tylko zakaz ogrzewania paliwami stałymi nas uratuje i duże mandaty za złamanie takiego zakazu i wnikliwe egzekwowanie tego. Myślę, że pierwszy 5tys.zl ,następne odpowiednio większe
    Skoro już i wspólny język macie – to jak z tego potomstwo będzie wasze wyglądało ???

  14. #6854
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.271

    Domyślnie

    tak więc uzbrojeni są po zęby.
    Nie tylko oni.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	c260c0c8caa54bc6a2cb981ecd0da36a.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	11,1 KB
ID:	453513
    Ojciec też trzyma na czarną godzinę procę.
    Ostatnio edytowane przez DUNIA.MD ; 26-02-2021 o 20:12

  15. #6855
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Skoro już i wspólny język macie – to jak z tego potomstwo będzie wasze wyglądało ???
    Nie sądzę, że mamy wspólny język bo ja optuję za całkowitym zakazem ogrzewania paliwami stałymi.
    Jak ktoś się tym jara, to powtórzę:
    Komin spalinowy skierować do wnętrza domu.
    Ty możesz zrobić podobnie.

  16. #6856

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Nie tylko oni. Ojciec też trzyma na czarną godzinę procę.
    Nam czego się peniać – Ooonee mogą wleźć – i te latać se mogą – a co jak ładunek będą miały podczepiony – spadnie na dach albo wpadnie do komina i gotowe : https://forum.muratordom.pl/showthre...Ku-przestrodze Do tego oskarżyć mogą o znęcanie się nad zwierzętami przecież. Tak że drżyjcie OPONIARZE – wasz koniec nadejdzie już wkrótce.
    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Komin spalinowy skierować do wnętrza domu. Ty możesz zrobić podobnie.
    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Hajcowałeś w kominku w te mrozy aż huczało. Większość tak robiło. Wy to nazywacie przepalaniem dla klimatu.
    Na wiosnę napiszesz że sezon kosztował Cię 1000 zł razem z CWU . Znamy Cię Arturek.
    Tego syfu co tu odstawiłeś na forum nie zmyjesz niczym. Nawet zmianą profilu na nowy.
    Tak/tak – jak już o tym pisałem, więc po co mam się powtarzać - acz sorki – nie – zaś źle rozpoznałem – z nową mutacją OPONIRZA mam tu do czynienia – coś czułem, że zalatuje ale skąd mi to wiedzieć było, że to tak szybko działa – ale/ale zaraz - wszak OPONIARZE już dużo wcześniej się skrzyżowali, Noo kto wie – Noooo ktoo wiee – kiedy wierszem bluzgać zaczniesz, by było na pewno wiadomo coś jest : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8028695

  17. #6857

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    (...)
    Dwóch zomowców na patrolu było – tam w górach gdzie ich szkolili jak Solidarność mają mordować – patrzą w niebo i faceta na lotni widzą lecącego – jeden do drugiego gada – popatrz ile w tym roku się tych dziwnych ptaków na lęgło – a drugi – no wczoraj cały magazynek z kałacha w takiego wywaliłem zanim człowieka puścił.

  18. #6858
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Nie tak szybko.
    Każda osoba fizyczna ma prawo zakładać, że jej prywatność nie jest naruszana. Dlatego też w przypadku podejrzenia wystąpienia naruszenia jej praw dysponuje ona uprawnieniami, np.:
    - zgłoszenia naruszenia do Prezesa UODO,
    - wniesienia wobec komendanta roszczenia o naruszenie dóbr osobistych, o których mowa w art. 23 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny34
    - zgłoszenia przekroczenia lub niedopełnienia obowiązków do Prokuratury
    - itd.

    Trzeba ludzi edukować a nie karać. Od dziecka widział dym z komina i myśli że tak musi być.
    Ja na ten przykład mam mcną śrutówkę i nie wahałbym się jej użyć . jeden dwa strzały i po zabawie a niech sobie szukają .

  19. #6859

    Domyślnie

    Cytat Napisał klaudiusz_x Zobacz post
    Napiszę coś z własnego doświadczenia.
    Palić w kotle od góry, czyli dobrze, to sztuka. - Aaa Boo pewnie żeś o tym nie wiedział : 28-11-2007 Last Rico Zarejestrowany Jan 2006 Ekonomiczne spalanie węgla kamiennego https://forum.muratordom.pl/showthre...gla+kamiennego i o tym też : 23-01-2012 nilsan Zarejestrowany Dec 2010 Ekonomiczne spalanie paliw stałych https://forum.muratordom.pl/showthre...w+sta%C5%82ych
    Przy węglu, to loteria. - Aaa Boo pewnie żeś o tym nie wiedział, że na próbę zawsze się jeden albo dwa worki kupuje.
    Co kopalnia, czy ściana, to miód, lub syf. - J/W.
    Nawet przy najlepszej wiedzy. - J/W.
    Oooo - antracycie / koksie / błękitnym węglu – też pewnie pierwsze słyszysz, bo klaudiusz_x - Lider FORUM – Zarejestrowany Feb 2011 Posty 4.017
    Podobnie ze śmierdzielami 5 klasy z podajnikiem. - Albo śmieciuch – Albo z podajnikiem 5 klasy – Noo będąc - klaudiusz_x - Lider FORUM – Zarejestrowany Feb 2011 Posty 4.017 – z takim stażem doświadczeniem i wiedzą – chyba już naj wyższy czas tak proste rzeczy rozróżniać.
    Na papierze super. - See najpierw popatrz za tym – co to jest 5 klasa kotła – na czym to polega i o co w tym chodzi a dopiero później o tym w taki sposób pisz, bo certyfikat kotła nie ma nic wspólnego z tym kto i jak oraz czym będzie jarać w nim – np. granulatem z opon.
    Tak, bo przy ateście wyselekcjonowany węgiel czy pellet w zależności od kotła. - Paliwa są certyfikowane i jeśli ktoś paliwo kupuje w sklepie albo na składzie – to nie ma że sam se opon namielił i se nim jarać może, bo ma kocioł 5 klasy.

    Można sobie skombinować pc pw za cenę najtańszego śmierdziela 5 klasy z marketu, który spokojnie radzi sobie przy -20. - Zamiast tak gadać – POKAŻ – albo – ROZDAWAĆ ZACZNIJ.
    Jeśli jednak ktoś lubi przepłacać 10x, to potem ma kryzys – Noo trudno by było inaczej skoro nie ma się dostępu do tej WIEDZY TAJEMNEJ.

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8028158
    Śmieciuchy 5 klasy także walą syfem. - J/W.
    Mniejszym, ale jednak. - https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8028481
    Najbardziej to czuć latem. Gdzie nie zajdziesz, to wali dymem. A takie są eko. - Nie myślałeś by się do Krakowa przeprowadzić – Nooo chociaż na lato a na zimę byś na swoje stare śmieci wracał.
    To już lepiej palić w takich okresach od góry. - W podajnikowych na groch i pellet oraz Ds-ach – TEŻ – a już wiem - klaudiusz_x - Lider FORUM – Zarejestrowany Feb 2011 Posty 4.017 – Noo Taak – Noo Taak.
    Krócej dymku i można wyjść do grodu bez trucia z własnego komina. - Nooo przecież ty PC masz – to jak chcesz się truć spalinami z własnego komina – pewnie jak ten tu piszesz – czyli jesteś OPONIARZEM kolejnym : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8028781

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8028473
    Mam sąsiada ze smieciuchem 5 klasy. - Znaczy się wiesz to, bo ci pokazywała czy wiesz bo znasz się na tym jak przystało na : - klaudiusz_x - Lider FORUM – Zarejestrowany Feb 2011 Posty 4.017 i w związku z tym wyże przytoczone.
    Mieszka niżej niż ja, dlatego widzę jego komin na tle lasu. - Aaaa to ciekawe – a gdy by wyżej mieszka – to co w tedy by nie było widać.
    To zawsze kopci. No chyba że są duże mrozy. - Znaczy się jak – do ciepłych krajów się wyprowadza czy na ogrzewanie prądem przechodzi.
    Ponadto latem, kiedy tam idę, zawsze smród z komina z jednej strony domu. - Aaaa co z pozostałymi trzema stronami i jeśli o wiatr chodzi to u was zawsze tylko z jednej strony wieje.
    Jest minimalnie mniej uciążliwy, niż że śmieciucha bez klasy z dmuchawą. - Oooo a o tym skąd wiesz i na podstawie czego takiego twierdzenia używasz – no chyba, że zaś, bo - klaudiusz_x - Lider FORUM – Zarejestrowany Feb 2011 Posty 4.017 – to sory.
    Generalnie, jest lepiej. Ale nadal to śmieciuch i gówno kociol.- Noo Taak – Noo Taak – trudno się z tobą tu nie zgodzić zwłaszcza jak powyższe się na uwadze ma i niech tak zostanie, bo że - klaudiusz_x - Lider FORUM – Zarejestrowany Feb 2011 Posty 4.017 – tak napisał i dlatego tak jest.

    Na zakończenie tego – jeśli nie PC – to może sąsiadowi to załatwisz : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7882616

  20. #6860
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ban na 7 dni dla mtdeusz za obrażanie forumowiczów. Długość bana wynika z recydywy.

Strona 343 z 369

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony