Witam,
na wstepie dodam, ze przejrzałem sporo postow na forum i nie otrzymalem odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie.
Chodzi o projekt http://www.galeriadomow.pl/projekty-...yjemnej-4.html.
Za garazem jest pokoj ktory ma 13,2m2 i jest on sporo chlodniejszy od pozostalych pokojow - dodam, ze akurat ten przeznaczylismy dla naszego 3 letniego synka.
Pokoj ten najszybciej sie wychladza i nic tu nie zmienia tematy zwiazane ze zmiana temperatury zasilania, czy zwiekszeniem grzejnika.
Czy jest on najzimniejszy poniewaz ma 2 sciany zewnetrzne + 1 sciana z garazem?? Dodam, ze dom jest ocieplony 15cm styropianem eps038, a sciana z garazem nie.
Prosze o pomoc w rozwiazaniu tego tematu.
Jezeli sadzicie, ze wychladza sie przez garaz to prosze o informajce czym go ocieplic, zeby bylo dobrze i przyzwoicie w portfelu.
Dodam, ze mieszkamy w tym domu od miesiaca i mam tego swiadomosc, ze dom jest nie bardzo wygrzany, ale jednak inne pokoje dluzej utrzymuja temperature i zastanawiam sie co ma najwiekszy na to wplyw - 2 zewnetrzne sciany, ktore co prawda sa ocieplone, czy tez moze nieocieplona sciana w garazu, ktory nie jest dogrzewany, a w sumie moze byc, poniewaz grzejnik jest.
pzdr