dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 72 z 72
  1. #61
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pastelowa

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    03-560
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja proponuję coś w tym stylu [spam]
    poszukaj, w internecie jest tego mnóstwo
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 20-01-2017 o 15:00

  2. #62

    Smile Meble

    Mebli jest wiele, do wyboru, do koloru, do kształtu też. Obecnie, nawet do pomieszczenia kwadratowego, kupuje się sprzęty np. owalne, żeby podkreślić charakter wnętrza. Ze swojej strony polecić mogę meble
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 12-04-2017 o 12:59 Powód: Link reklamowy

  3. #63

    Domyślnie

    Mi ostatnio bardzo spodobały się meble w stylu skandynawskim, praktycznie białe w jasnym wnętrzu. Świetnie się to prezentuje moim zdaniem.
    Aequitas sequitur legem!

  4. #64
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Oj mi również. Obecnie bardzo wiele osób decyduje sie na ten styl i w sumie nic dziwnego ponieważ pomieszczenia są przyjemne, jasne oraz o wiele bardziej przytulne....

    Jeśli chodzi o mnie to uwielbiam pastelowe dodatki w pomieszczeniach:
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 18-07-2018 o 14:03 Powód: spam

  5. #65

    Domyślnie

    Biel we wnętrzach zakrólowała na dobre, co mi również przypadło do gustu, ale słyszałem, że moda na kolory znowu powraca. Ciekawe czy zmieni to moją białą koncepcję domu zanim z budową dojdę do etapu malowania ścian

  6. #66
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Glamur

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-839
    Posty
    8

    Domyślnie

    Meble powinny oddawać charakter mieszkania i właściciela. Powinno być takie powiedzenie pokaż mi swoje meble a powiem Ci kim jesteś ;p a tak na poważnie wiele salonów oferuje gotowe zestawy albo elementy złożone w jedną całość. Jeżeli chodzi o meble do salonu to sprawdź sobie tutaj [SPAMER]. Mają pojedyncze elementy jak również całe zestawy mebli do salonu.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 07-12-2017 o 16:16
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA!

  7. #67
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    InstaloDesign

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-402
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał karol888 Zobacz post
    Biel we wnętrzach zakrólowała na dobre, co mi również przypadło do gustu, ale słyszałem, że moda na kolory znowu powraca. Ciekawe czy zmieni to moją białą koncepcję domu zanim z budową dojdę do etapu malowania ścian
    Może i powraca. Ale jestem zdania, że biel to biel. Klasyczne kolory nigdy nie przeminą. Można sobie nie wiem ile meblować, zmieniać style, a kolor biały zawsze będzie pasował i super wyglądał. Zawsze będzie aktualny.

  8. #68

    Domyślnie

    Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mieszkam w Krakowie i jestem właśnie w trakcie gruntownego remontu mieszkania. Włącznie z kupnem nowych mebli i w ogóle z całkowitą zmianą wystroju mieszkania. Na ten moment chciałbym, żeby mieszkanie było urządzone w stylu nowoczesnym. Żadnych starych kanap i innych dziwnych rzeczy rodem z lat 90. Czy znacie może coś sprawdzonego w tym zakresie tematycznym? Ja się póki co trochę rozejrzałem w Internecie i moją uwage przykła na przykład ta oferta [SPAMER] Czy uważacie, że faktycznie warto zainwestować w ich ofertę? Przyznam, że tak na zdjęciach wiele narożników, biurek i tak dalej jest naprawdę dość mocno osadzone w moim guście... Czy ktoś z Was miał może z nimi styczność, albo jest w stanie polecić jeszcze jakąś inną ofertę?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 18-07-2018 o 14:02
    Nie można wymazać ani zmienić historii. To byłoby równoznaczne z zabiciem samego siebie

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tak. Sklep z nowymi meblami.

    Zadałeś tak nieokreślone pytanie, że nie wiadomo co odpowiedzieć.
    Może przedstaw swoje inspiracje? W jakim kierunku chcesz urządzać mieszkanie?
    Słowo "nowoczesne" nie oznacza nic konkretnego.
    Nowoczesny może być minimalizm, może być nowoczesny skandynawski, a nawet nowoczesny eko.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 06-01-2018 o 12:38

  10. #70

    Domyślnie

    W swoim salonie mam stolik RTV pod telewizorem, komplet wypoczynkowy i komodę. Długo szukałam odpowiednich, bo też chciałam wydać rozsądnie pieniądze. Wiadomo - meble muszą starczyć na lata, być ponadczasowe, stylowe. W sumie wszędzie takie znajdziesz, teraz te salony meblowe mają ogromną ofertę, bez znaczenia czy to Abra, BRW, Ikea, czy jeszcze co innego.

  11. #71

    Domyślnie

    Witam, nasi znajomi w pokoju gościnnym od około 5 lat mają sofę kupioną w Olkuszu, a producentem jest [spam]. Jest wygodna i dobrze się na niej śpi, ma też sporą powierzchnię do spania. Jesteśmy na etapie kupna nowej sofy i własnie zastanawiamy się nad kupnem takiej, jaką posiadają oni od tego [spam]. Chcialbym tylko zapytać, czy ktoś też posiada od nich sofę i użytkuje ją dłuższy czas? Chcielibyśmy aby w dobrym stanie wytrzymała przynajmniej dziesięć lat. U znajomych po pięciu wyglada super, czy po kolejnych też jest tak dobrze? Opinie w internecie też są bardzo pozytywne, że to dobra marka. Pozdrawiam J.W-W.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 06-11-2019 o 14:36

  12. #72
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    koszmarnie nieudolna reklama...

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony