dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 72
  1. #41
    Banned
    aberowski

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    99

    Domyślnie

    Jak lubisz klasyke to moze cos takiego jak poniżej? Troche fantazyjne nozki, ale generalnie fotel jest elegancki prosty i minimalistyczny.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	75230.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	50,7 KB
ID:	350060

  2. #42
    Banned
    wera.1989

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Bujaków
    Kod pocztowy
    43-356
    Posty
    50

    Domyślnie

    te fotele kosmiczne nie dałabym sobie ulokowac takich w salonie

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał aberowski Zobacz post
    Jak lubisz klasyke to moze cos takiego jak poniżej? Troche fantazyjne nozki, ale generalnie fotel jest elegancki prosty i minimalistyczny.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	75230.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	50,7 KB
ID:	350060
    no rzeczywiscie, całkiem fajny ten fotel, bo same te nóżki stanowią niecodzienny detal. To lubię

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Syriusz_BLACK Zobacz post
    mnie też podoba się nowoczesny minimalizm. nie lubie przepychu i zbednych zdobien bo to czesto wyglada kiczowato. teraz akurat szukam jakiegos eleganckiego prostego fotelu do salonu wiec jak cos macie to podrzuccie
    Zgadzam się, przepych w salonie jest raczej odpychający, (zdaję się, że generalnie ciężko znaleźć jakiego zwolennika zdobień, złoceń itp), taki "przesadzony" pokój sprawia wrażenie mniejszego, niż jest.

  5. #45

    Domyślnie

    joliska, wiadomo, że fotel musi pasować do reszty wnętrza. Chciałem po prostu jakichś inspiracji. Z tych Twoich najbardziej przemawia do mnie dwójka

    figa z makiem, klasyka zawsze spoko

  6. #46
    Banned
    arztin

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-100
    Posty
    48

    Domyślnie

    inspiracji??


    lookij na komplet mebli sewilla dostepny w agata meble.

  7. #47

    Domyślnie

    sewilla moze sie sprawdzić jesli masz cały wystrój wnętrza w jasnych kolorach. mnie osobiście bardzie jspasował w domu wenge

  8. #48
    Banned
    Konevka

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Piotrów
    Kod pocztowy
    09-500
    Posty
    66

    Domyślnie

    powiem wam, że trafiłam chyba na najbardziej nietypową szafę jaką widziałam w życiu. Tak się zastanawiam czy ktoś wpadł kiedyś na pomysł, by urzadzić sb salon w takim stylu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafka kare.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	31,3 KB
ID:	351851

  9. #49

    Domyślnie

    No powiem Ci konevka ,ze to jest nietypowa szafa do salonu heheheh jak Ci się podoba , to czemu nie a salon powinno sie urządzać w zależności od tego co nam sie podoba . Ja mam np .meble typu wenge , z jasnym obramowaniem , mam jasne panele , więc pasuje idealnie . Sofa z fotelami tez jest mniej więcej w tym kolorze , tzn w ciemnym , kupowałam w [SPAMER] , ok 6 tygodni czekałam ,w sumie mam je od 3 lat i nic mi się nie dzieje z nimi
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 27-06-2016 o 20:31

  10. #50
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konevka Zobacz post
    powiem wam, że trafiłam chyba na najbardziej nietypową szafę jaką widziałam w życiu. Tak się zastanawiam czy ktoś wpadł kiedyś na pomysł, by urzadzić sb salon w takim stylu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafka kare.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	31,3 KB
ID:	351851
    trochę kosmos jak dla mnie ale muszę przyznać zę na epwno każdy kto do mnie przychodzi zwróciłbym uwagę na taką szafę
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  11. #51
    Banned
    zabudowlany

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-444
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konevka Zobacz post
    powiem wam, że trafiłam chyba na najbardziej nietypową szafę jaką widziałam w życiu. Tak się zastanawiam czy ktoś wpadł kiedyś na pomysł, by urzadzić sb salon w takim stylu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafka kare.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	31,3 KB
ID:	351851
    Hahaha, faktycznie kosmos, ale urocze zdecydowanie

  12. #52

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 05-07-2016 o 07:18

  13. #53

    Domyślnie

    Ciężkie zadanie, zwłaszcza, że nie mamy podanych żadnych wytycznych odnośnie Twojego gustu Nie wiem, wydaje mi się bez sensu wklejanie linków i zdjęć pojedynczych mebli skoro nie wiem tak naprawdę co lubisz. Przejrzyj sobie stronę [SPAMER]. My kupowaliśmy od nich meble, z tym że z salonu w Waw. Po roku użytkowania sprawują się dobrze, skórzana kanapa nadal wygląda jak nowa, tak samo fotele i stolik
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 21-07-2016 o 13:30

  14. #54

    Domyślnie meble do salonu

    Witam, urządzam odnowiony i odświeżony salon w mieszkaniu... wszystkie stare meble zostały oddane rodzinie lub sprzedane...
    Salon jest ogólnie w kolorach białości podłoga kafelkowana też biała...
    Co do ławy to znalazłem to: lub ława z pufami (czarna)
    Szukam jeszcze sofy z narożnikiem, ktoś coś poleci najlepiej biała lub czarna

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 12-01-2018 o 08:53

  15. #55

    Domyślnie

    Jeśli chcesz Nowocześnie i stylowo to może zdecyduj się na jakąś meblościanke. Najlepiej będzie wyglądać jakaś o prostym albo nowoczesnym designie. u siebie mam SPAMER z podświetleniem i wygląda naprawdę fajnie do tego bardzo pojemna więc polegając na swoich doświadczeniach z meblościankami tej firmy mogę polecić jak najbardziej
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 08-08-2016 o 10:46

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konevka Zobacz post
    powiem wam, że trafiłam chyba na najbardziej nietypową szafę jaką widziałam w życiu. Tak się zastanawiam czy ktoś wpadł kiedyś na pomysł, by urzadzić sb salon w takim stylu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafka kare.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	31,3 KB
ID:	351851
    wygląda jak z domu Muminków

  17. #57

    Domyślnie

    ja zdecydowanie wole klasykę. Im prościej tym lepiej

  18. #58
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    nati80

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    oswiecim
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja najbardziej lubie nowoczesna klasyke i tak mam tez urzadzone swoje mieszkanie. Eleganckie lecz proste, klasyczne formy nigdy nie wyjda z mody. Polecam zaznajomic sie z klasykami designu (np. tutaj [SPAM] ), dzisiaj na rynku jest mnostwo mebli inspirowanych meblami zaprojektowanymi przez najlepszych architektow swiata, ale oczywiscie w dostepnych cenach. Czasem nawet jeden taki mebel wystarczy, zeby nadac charakteru kazdemu wnetrzu.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 16-10-2016 o 11:34

  19. #59
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

    Domyślnie

    Nasz salon urządzimy w meblach Sevilla z salonu Agata

    W ten deseń









    Pozdrav
    Nasze cudo: 120 m2 + garaż 35 m2, Poroterm 24 cm + 20 cm styropian grafit LAMBDA MAX fasada. Dach: Strop: 20 cm wełny λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 5 cm wełny λ 0,035. Po skosach 14 cm wełny między krokwiami λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 10 cm wełny λ 0,035. Na płycie 22 cm EPS 035 anhydryt Posadzka piętra 10 cm EPS +anhydryt, AirPack 300V
    Armatura - VALVEX,
    AGD - Bosch
    Podłogówka po całości

  20. #60
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    elmska

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-580
    Posty
    6

    Domyślnie

    Hm kolorów i stylów mebli jest duużo Zależy czego szukasz. Mi najbardziej podobają się meble tapicerowane, szczególnie narożniki. Są wygodne (można się na nich dobrze rozsiąść i ułożyć) i wyglądają moim zdaniem bardzo fajnie. Obmyslilam sobie, jaką chcę kanapę, w jakim kolorze i zamówiłam na wymiar w firmie [spam]. Poczekałam kilka tygodni, a potem panowie przywieźli mi i wnieśli mój wymarzony narożnik
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 17-01-2017 o 11:19

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony