dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    misiek80

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    120
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Rozprowadzenie kanalizacji

    Witam.
    Chciałem Was prosić o podanie ceny roboziny jaką płaciliście za wykonanie rozprowadzenia kanalizacji pod chudziak.
    U mnie do wykonania są 4 punkty i w 4 miejscach trzeba przebić się przez bloczki fundamentowe.
    Mam też prośbę, jeśli macie namiary na godnego polecenia hydraulika, to prosiłbym o ich podanie.
    Czy 50 zł/mb kanalizacji (robota + materiał) to dużo, czy mało?
    Budowa na śląsku w Orzeszu, powiat mikołowski.
    I druga sprawa. W projekcie mam przwidziane 4 piony kanalizacyjne, z czego 3 z nich wyprowadzone sa na dach i zakończone kominkiem kanalizacyjnym. Co do dwóch pionów nie mam wątpliwości, że tak powinno być, ponieważ przechodzą one przez łazienkę na poddaszu: pion 1 - wc, pralka i umywalna, pion 2 wanna i prysznic. Trzeci i czwarty pion są podłaczone tylko do urządzeń na parterze: pion 3: umywalka w kotłowni i on wg projektu powinien byc wyprowadzony na dach przez pokój na poddaszu (w którym nie ma żadnego punktu kanalizacji) i zakończony kominkiem wentylacyjnym, a pion 4: umywalka i zmywarka w kuchni i wg projektu zakończony jest na parterze zaworem napowietrzającym - brak wyprowadzenia na dach. Czy tego pionu nr 3 też nie możnaby zakończyć takim zaworem napowietrzającym i nie prowadzić przez pokój na poddaszu aż na dach?
    Ostatnio edytowane przez misiek80 ; 10-01-2014 o 13:37

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony