dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Rodmano

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał dendrytus Zobacz post
    No tak,ale złodziej na ogół nie wchodzą furtką lub bramą. A poza tym detekcja nagrywa wszelkie zmiany np rozbłyski od reflektorów samochodu czy opady śniegu lub deszczu.




    Chodzi o podpięcie kamery od domofonu do rejestratora, o ile domofon ma taką możliwość.
    Ja w/g aktualnych założeń chce zrobić zwykły domofon, nie video i czekam,aż Satel da możliwość zrobienia video i wyświetlania na panelu TSI,a ma ta w nie długim czasie nastąpić.

  2. #22

    Domyślnie

    Odświeżam temat. Chciałbym założyć kamery wokół domu ze względu na dużą ilość włamań w sąsiedztwie. Czy może ktoś polecić jakiś dobry sprzęt?

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ochrona-warszawa

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-477
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał JanuszBes Zobacz post
    Odświeżam temat. Chciałbym założyć kamery wokół domu ze względu na dużą ilość włamań w sąsiedztwie. Czy może ktoś polecić jakiś dobry sprzęt?
    Napisz, ile kamer, jak duża odległość ma być obserwowana i jakie masz łącze internetowe (chodzi mi o przepustowość wysyłki danych).

    Michał
    Potrzebujesz porady w branży ochroniarskiej? Napisz!

  4. #24

    Domyślnie

    Dom nie jest duży, więc odległość max 30 metrów, a łącze słabe, ale ile dokładnie, to nie wiem. Orientowałem się już mniej więcej w firmach zajmujących się monitoringiem i akurat w moich okolicach działa polecona mi przez kolegę: CTR Partner http://www.ctr.pl/. Zna ktoś tę firmę? Jakie opinie?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał JanuszBes Zobacz post
    Dom nie jest duży, więc odległość max 30 metrów, a łącze słabe, ale ile dokładnie, to nie wiem. Orientowałem się już mniej więcej w firmach zajmujących się monitoringiem i akurat w moich okolicach działa polecona mi przez kolegę: CTR Partner http://www.ctr.pl/. Zna ktoś tę firmę? Jakie opinie?
    To słaba firma skoro zatrudnił idiotów i oszustów.
    Dlaczego oszustów, bo ich pracownicy latają po forach i rejestrują się jako zadowoleni klienci.
    A dlaczego pracują tam idioci? Bo myślą, że to działa i nikt się nie połapie.

    JAK NIEWYOBRAŻALNIE TRZEBA BYĆ TĘPYM, ABY STOSOWAĆ TEN CHAMSKI TYP REKLAMY.
    JAK TRZEBA BYĆ KRETYNEM, ABY POTENCJALNYCH KLIENTÓW TRAKTOWAĆ JAK DEBILI?

    Tak panie JanuszBes czy Staszek_Was czy jak tam się jeszcze nazwałeś. Podana przez ciebie firma to cieniasy skoro cię zatrudniają.
    A i przy okazji firma ctr.pl i kamery.pl to ta sama firma.
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

  6. #26

    Domyślnie

    Przepraszam, czy korzystanie z jakiejś firmy to oszustwo? Bardzo niemiły post i obraźliwe teksty.
    Pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    Calkiem nowy sklep, fajny asortyment w calkiem niezlych cenach znajdziecie tutaj: https://dings.pl/

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony