dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    anna.

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-055
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ja swoją córkę wysłałam do Rogowca dość niedaleko od Warszawy i tam całkiem złapała bakcyla na konie. Wyjazd był z Buta i jako matka bardzo jestem zadowolona Mała czuła się bezpiecznie, czas wolny ciekawie zorganizowany i kompetentna kadra.

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Parvati59

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Mikolin
    Kod pocztowy
    87-233
    Dzielnica
    labuda
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam, od zawsze uwielbiam konie.Sasiedzi mieli dwa piekne koniki ktore bardzo czesto odwiedzalam.Nawet udalo mi sie na nich pojezdzic i bylo poprostu super.Chcialam nauczyc sie bardziej profesjonalnie jezdzic ale nigdy nie mialam na to czasu.Teraz sytuacja sie zmienila i chyba zdecyduje sie na jakis oboz dla poczatkujacych-wkoncu spelnie marzenie)
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna. Zobacz post
    Ja swoją córkę wysłałam do Rogowca dość niedaleko od Warszawy i tam całkiem złapała bakcyla na konie. Wyjazd był z Buta i jako matka bardzo jestem zadowolona Mała czuła się bezpiecznie, czas wolny ciekawie zorganizowany i kompetentna kadra.

    czy to ta Wawrzykowizna? Jeżeli tak, to następny kombajn
    . . Jak może dziecko czuć się bezpiecznie, jeżeli mają oprócz koni i park linowy i kajaki i paintbal i inne cuda, na które ściągają ludzi. W takich molochach jazda konna jest pseudo-dodatkiem a ci, co już zapłacili zwykle muszą ustąpić tym, co dopiero mają zapłacić. Czyli dzieciaki z kolonii najlepiej, jak siedząw pokoju i pozwalają spokojnie zarabiać. Ech

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    W rankingu córki nadal króluje stajnia w Trzęsaczu. Bardzo dobrzy trenerzy świetnie uczą, ale nie piszę o obozie lecz wykupionych jazdach. Nie wiem, czy organizują obozy. Opłaca się jechać rodzinnie i kupić karnet. No i trzeba coś umieć, żeby mieć tam przyjemność.

  5. #25
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Elzbiet

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, w zeszłym roku posłałam córkę po raz pierwszy na obóz w Dziemianach. Córcia wróciła zachwycona, powiedziała że nigdzie indziej nie chce już jechać tylko do Dziemian. W porównaniu do innych ośrodków w tym po raz pierwszy spotkałyśmy się z tak profesjonalnym podejściem. Bardzo dużo jazd w małych grupach. Świetni instruktorzy i wychowawcy. No i co najważniejsze pełnowartościowe, smaczne posiłki.
    Jedynym małym minusem jest to, że dzieci które jeżdżą w grupach przygotowujących się do odznak nie mają czasu wolnego. Bo kiedy nie jeżdżą to mają zajęcia teoretyczne.
    Generalnie bardzo polecamy. Córka w tym roku też jedzie.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    O Dziemianach słyszałam, ale nie próbowałam. Brak czasu wolnego nie jest minusem. Swoją drogą co znaczy "bardzo dużo jazd"? Zwykle w opłacie są dwie dziennie a czasem dwie po pół godziny. Więcej, niż dwie byłoby dużo. Duży ten ośrodek? Jakie konie?

    Ja muszę pochwalić stajnię ISKRA w Tarnowskich Górach. Znowu to nie jest obóz, ale mała stajnia tuż przy parku Repty. Za to prowadząca ma dużą wiedzę i córka, która już nieźle jeździ, twierdziła, że dużo zyskała u niej. Widać umie uczyć. Konie ma spokojne i ułożone. I zadbane, bo to nasza pierwsze kryterium oceny stajni. To tak gwoli pochwały, bo się należy

  7. #27

    Domyślnie

    W tym roku moja córka już ma zaplanowany obóz do Grecji z , ale za rok może pomyślę nad konnym Na pewno zwrócę uwagę na Wasze komentarze są bardzo pomocne, a miejsce trzeba wybrać tak by dziecko było bezpieczne
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 09-06-2022 o 15:42

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony