dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JUDAS

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    4

    Domyślnie Wideodomofon w bloku a podgląd na WIFI

    Witam.
    Szukam, szukam i nie mogę odpowiedzi nigdzie znaleźć .
    Interesuję mnie bezprzewodowy wideodomofon , do 10-piętrowego , starego wieżowca , który będzie służył jako dzwonek do drzwi , jak i cyfrowy wizjer .
    Chciałbym aby osoba z którą mieszkam , miała dostęp do wyświetlania obrazu , z dźwiękiem lub nawet bez niego , aby zobaczyć co się dzieję za drzwiami, kiedy ktoś dzwoni .
    Ja na przykład , chciałbym również mieć taki dostęp , czy poprzez PC , laptopa , czy też notebooka ( pobór prądu ) .
    Kupiłem kamerę IP , ale leży nieużywana, jak się dowiedziałem, jakie procedury trzeba spełnić, żeby takie coś założyć w bloku , na klatkę schodową .
    Wiem, że istnieją takie wideodomofony , lecz nigdzie nie mogę ich znaleźć , proszę o pomoc .
    Funkcje typu otwieranie bramy i tego typu rzeczy, do domów jednorodzinnych mnie nie interesują, bo to wieżowiec
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Jarek.P ; 19-01-2014 o 07:54

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JUDAS

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    4

    Domyślnie

    Nikt nic nie wie ?

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Sonicsquad
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    272
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam. Jeśli chodzi o Wifi to może nie być tak fajnie jak sobie to myślisz. Domofon taki działa prawie jak router i połączenie się z nim w dziesiątego piętra poprzez zbrojenia ścian, plus same ściany i dodatkowe przeszkody jak zakłócenia urządzeń AGD itp może być niemożliwe. Fakt można się łączyć na duże odległości rzędu 2-3 km ale anteny muszą się "widzieć". Tak i tutaj.. Potrzeba by urządzenia które miało by antenę zewnętrzną na kablu, plus u ciebie podobny zestaw odbiorczy. Antena zamocowana na zewnątrz budynku tak by urządzenia nie miały przeszkód.

    Pozdrawiam Seba

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JUDAS

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    4

    Domyślnie

    a może ktoś podać link do kamery / wideodomofonu , który byłby odpowiedni , dla w/w przeze mnie funkcji ?

  5. #5

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JUDAS

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    4

    Domyślnie

    dzięki, poszukam

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    securitymarket.pl

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Pruszków
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    1

    Domyślnie

    Pytanie mało konkretne.
    - jaki ma to być wideodomofon? tylko dla jednego konkretnego mieszkania czy dla całego bloku?
    - gdzie ma być kamera? Przy drzwiach do klatki (jeśli tak, to które to piętro) czy przy drzwiach do mieszkania? Czy są jakiekolwiek przewody? Zasilanie?
    - na jakiej zasadzie ma być przydzielany dostęp do wyświetlania obrazu „osobie z którą Pan mieszka”?
    Cytat Napisał JUDAS Zobacz post
    chciałbym również mieć taki dostęp , czy poprzez PC , laptopa , czy też notebooka (pobór prądu)
    - rozumiem, że chciałby Pan aby cały wideodomofon działał bez prądu? - takich niestety nie ma
    Pozdr.
    Tomek
    [moderowano link reklamowy]
    Ostatnio edytowane przez Jarek.P ; 07-04-2014 o 19:42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony