dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Domyślnie piekarnik nad lodówką

Witam
    Proszę powiedzieć czy możliwe jest takie ustawienie w słupku? Lodówka bez zamrażalnika, czyli wysoka na ok 100cm.
    Czy ktoś tak ma, czy to się sprawdzi?
    poradzcie coś proszę

Domyślnie

Moim zdaniem nie jest możliwe i chyba niewygodne,do jednego się schylasz a do drugiego stoisz na palcach.

SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar i.buczyńska
    Kod pocztowy
    05-140

Domyślnie

Witaj.

Nie polecam. To nie jest dobre rozwiązanie. Każdy piekarnik wydziela dużo ciepła, a umieszczenie go tuż nad lodówką, która ma chłodzić -mija sie z celem. Lodówki nie powinno ustawiać się przy grzejniku, a tym bardziej tuż przy piekarniku. Ale sam piekarnik w słupku jest jak najbardziej ok. Pozdr

Domyślnie

Dzięki...czyli moje plany kuchenne legly w gruzach (szczerze przyznam ,że tego sie obawialam) . Jakoś nijak nie moge sie pomieścić w tej naszej kuchni 265 x 250. No nic, trzeba planować inaczej

Domyślnie

aszma mamy dział projektów wnętrz (pod tym działem)i tam forumowiczki udzielają porad. Wstaw plan swojej kuchni z wymiarami i popytaj, jak optymalnie ustawić meble w kuchni.

Domyślnie

Moja ma 270x270cm i uwazam ze jest w sam raz.

Domyślnie

Kinka też się zmieszczę nie ma innego wyjścia......chociaż - ścianki działowej między kuchnią a pokojem jeszcze nie ma więc....kto wie......... ale pozostawiąjąc ściankę w kuchni 2,50, mam obok pokój 3,20x4,50 - a ten pokój to salon i jadalnia w jednym. Przeglądając forum chyba znalazłam rozwiazanie. Być może zrobimy podobnie jak u Agi75 z piekarnikiem - czyli taki podniesiony w górę na wysokość 1,10 półwysep i w nim piekarnik. Postaram sie wkleić do dzialu projektowania mój szkic - pod warunkiem, że mi sie uda to zrobić

Domyślnie

Aszma,a nie możesz mieć piekarnika pod płytą..........?

Domyślnie

kurcze Kinka podsunęłaś mi tym pytaniem pomysł nie chcialam piekarnika pod plytą, bo zależalo mi na sporych dolnych szufladach. Dlatego w rzędzie z plytą planowalam szuflady. Z kolei nie bardzo wiedzialam gdzie upchnąć piekarnik. Dam go jednak pod plyte, a w półwyspie będą szuflady. Całokształt będzie na plus, bo można zrobić szuflady płytsze czyli na 40 cm głębokie - z piekarnikiem głębokość półwyspu musialaby być 60 cm.
    Dzięki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia