dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 122
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar interona
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-355
    Posty
    242

    Domyślnie

    I ja polecam firmę ALTER DOM z Siedlec Zawdzięczam im montaż okien i drzwi zewnętrznych. Rzecz miała miejsce w roku 2012.

    Otrzymałam:
    - fachowe i myślę, że obiektywne doradztwo, za którym stoi wszechstronna wiedza, ogromne zaangażowanie (zdjęcia innych realizacji, dopracowana strona internetowa)
    - fachowy montaż i bezproblemowy kontakt do serwisanta
    - usługi pomontażowe (regulacja okien)
    - terminowość
    - zero problemów z kontaktem

    Tak właśnie wygląda szacunek do klienta. Niby norma, ale w naszym kraju to wciąż jakoś jeszcze wygląda jak niewiarygodne wyróżnienie ...

    Niezmiennie cieszę się piękną stolarką okienną, dąb Urzędowskiego.

    Polecam. Finlandia & Co - dziękuję

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140129_095826.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	240713

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    joghurt

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Kod pocztowy
    55-120
    Posty
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomtom4AD Zobacz post
    W temacie okien PCV dla ludzi z Wroclawia i okolic polecam solidnego Pana Marcina Kulpinskiego http://www.oknagalio.pl/
    Slowny, terminowy i jakosc wyrobu odpowiada ustaleniom w umowie. Nie jestem pierwszym zadowolonym klientem Pana Marcina, takze kolega ktory kompleksowo zamawial okna do domku jednorodzinnego w okolicach Wroclawia.

    Tak trzymac.
    Ja również mam okna z tej firmy. Potwierdzam pozytywną opinię. Pewne drobne zastrzeżenia natomiast do ekipy montażowej, która przybyła spóźniona i spieszyła się przy montażu. Efekt - uszkodzenie mechaniczne okleiny, gwoli sprawiedliwości jednak listwy wymienione później bez problemu.

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    painless

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    120

    Domyślnie

    Okna zamontowane! Montażu dokonała firma Aprel z Warszawy. Serdecznie dziękuję szefowi firmy, Panu Krzysztofowi, za cierpliwość w odpowiadaniu na dziesiątki pytań i fachowe doradztwo. Dziękuję również ekipie montującej (p. Tomasz i p. Mariusz). Mam nadzieję, że okna będą sprawować się bezproblemowo. Z przyjemnością polecam firmę Aprel. A zamontowane okna to Adams Aluplast 8000.

    Przy okazji dziękuję również forumowiczowi finlandia za "zdalną" pomoc i fachowe, bezpłatne konsultacje.

  4. #24

    Domyślnie

    POLECAM:

    1. Okna - Okna Mróz z Łodzi. Pełen profesjonalizm i wyciągnięcie z problemów o których pisałam na innym wątku Również sam producent okien bardzo nam pomógł - Hekaplast, obecnie AWILUX
    2. Brama - ABR Michałów Reginów
    3. Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne - PHU Kwadra-T z Warszawy

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał oliwkawawa Zobacz post
    POLECAM:

    1. Okna - Okna Mróz z Łodzi. Pełen profesjonalizm i wyciągnięcie z problemów o których pisałam na innym wątku Również sam producent okien bardzo nam pomógł - Hekaplast, obecnie AWILUX
    2. Brama - ABR Michałów Reginów
    3. Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne - PHU Kwadra-T z Warszawy
    Czyli wszystko ok

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Firma ZIMNY Łódź - producent PVC na systemie Schueco, producent aluminium na systemach Yawall i ALUPROF.
    Firma z zapleczem inżynierskim - wysoka klasa.
    Kontakt przez biuro handlowe na ul. Rzgowskiej przy salonie sprzedaży Skody. Pan Paweł Jędrzejewski - [email protected] - bardzo dobry fachowiec.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alice2014

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    3

    Domyślnie

    Odświeżę wątek, bo tutaj jest więcej specjalistów od okien. Która z wymienionych firm ma dobrą ekipę od okien pcv? Orientujecie się? Chodzi mi o firmę z Krakowa. Zadałam na "Małpolsce" pytanie, ale tam chyba jest zbyt zbiorczy wątek. Podpowie ktoś:

    Dealer Oknoplast- Logo Service (Al. Pokoju 81)
    Dealer Okno-Pol – FHU E. Korzeniak (ul. Klimeckiego 14)
    Dealer Dako – firma Eco - Dom ( Ul. Zakopiańska 56)
    Okno Plus ( ul. Pasternik 100 )
    Oknosystem.pl (ul. Nowosądecka 64)
    Pagen (ul. Limanowskiego )
    Justa (ul. Kalwaryjska)
    Ekoplast (ul. Bronowicka 2a)
    Okno Koncept (ul. Zakopiańska 56)
    Salon Firmowy VETREX Firm MARKOM (ul. Zakopiańska 56)

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Ja znam PAGEN i JUSTĘ - o`k
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alice2014

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    3

    Domyślnie

    Charlie

    chodzi mi bardziej o stronę montażową firmy. Czyli i Pagen, i Justa powinni mi fachowo wykonać montaż i nie powinnam narzekać?

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał alice2014 Zobacz post
    .....i nie powinnam narzekać?
    a tego to już Ci nikt nie zagwarantuje

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar byggmol
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Tarnów
    Posty
    548
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam ja jestem świeżo po tzw. ciepłym montażu okien z Vetrexu i montażu bramy garażowej ,u przez Unimar z Tarnowa i polecam za fachowość uczciwość i kontakt z klientem/pracuje obecnie za granicą/ Zdjęć z montażu nie mam jeszcze w dzienniku bo siostra nie podesłała, ale wkrótce braki uzupełnię.

    SSZ !
    Proj. Mateusz z archipelagu, z garażem dosuniętym do wiatrołapu, fund. 10cm xps od zew. i 3cm od wewn. Ściany BK 60024cm , 20cm termoorg. grafit. okna Vetrex alphl. 3xszyb.,30cm skosy, 40cm sufity płaskie, ścianka kol. 45cm
    Pompaciepła Panasonic 9kW 1 faz.TCAP grzeje od 11.11.2016
    Stan budowy Sucha zabp..OZC - asolt ./100%podłogówkaOZC 6KW, 6426KWh plus CWU. W planach reku do 5500, Zapraszam do dziennika DZIENNIK BUDOWY Z KOMENTARZAMI

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    może najpierw wróć i sprawdź

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar byggmol
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Tarnów
    Posty
    548
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał witek86 Zobacz post
    może najpierw wróć i sprawdź


    Przy montażu byłem więc nigdzie się wracać nie muszę. A zdjęcia robiłem telefonem siostry i nie było rzeczą 1 potrzeby zgrywać je z telefonu jak byłem na miejscu. Zdążyłem jeszcze pomalować taśmy dookoła okien farbą akrylową coby wytrzymała UV do wakacji bez szwanku i skosić trawę na ogrodzie. Na więcej czasu zabrakło ale nadrobi się w lipcu.

    inna rzecz, że montażu przed jego obejrzeniem bym na forum nie polecał. Spodobało mi się też to, że właściciel uczestniczył w montażu i sam robił newralgiczną część jeżeli chodzi o ochronę cieplną, czyli piankowanie i klejenie taśmy do okna i na mur. Dodatkowo używają kleju butylowego, choć podobno sama taśma ma kleić dobrze, ale w praktyce się to nie sprawdza.
    Proj. Mateusz z archipelagu, z garażem dosuniętym do wiatrołapu, fund. 10cm xps od zew. i 3cm od wewn. Ściany BK 60024cm , 20cm termoorg. grafit. okna Vetrex alphl. 3xszyb.,30cm skosy, 40cm sufity płaskie, ścianka kol. 45cm
    Pompaciepła Panasonic 9kW 1 faz.TCAP grzeje od 11.11.2016
    Stan budowy Sucha zabp..OZC - asolt ./100%podłogówkaOZC 6KW, 6426KWh plus CWU. W planach reku do 5500, Zapraszam do dziennika DZIENNIK BUDOWY Z KOMENTARZAMI

  14. #34

    Domyślnie

    Dziękuje za miłe słowa.
    Piankowanie oraz klejenie robię sam, gdyż jeszcze nie trafiłem na takiego, który robiłby to w zadowalający mnie sposób. Rzadko który montażysta zwraca uwagę na pewne szczegóły, które przekładają się na efekt końcowy. Mój montaż nie jest może jakiś super estetyczny ale skuteczny (dużo kleju wszędzie)
    Ja mam foto
    http://www.unimar.pl/galerie/1/02.jpg
    http://www.unimar.pl/galerie/1/01.jpg
    http://www.unimar.pl/galerie/1/03.jpg
    Ostatnio edytowane przez ClNEK ; 14-05-2014 o 19:27

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał ClNEK Zobacz post
    ....Mój montaż nie jest może jakiś super estetyczny ale skuteczny (dużo kleju wszędzie)...
    Skromny jesteś, z daleka ładnie to wygląda

  16. #36

    Domyślnie

    Tylko z zewnątrz bo klej zlewa się z kolorem taśmy

  17. #37

    Domyślnie

    ooo biały klej a nie szary ??? A jakiż to producent i wyrób?

  18. #38

    Domyślnie

    VBH (greenteq). Mają jeden klej, biały

  19. #39

    Domyślnie

    No tak, ja od lat na IIlbrucku

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    No to czas rozejrzeć się dookoła. Illbruck poza ceną na najwyższym poziomie resztę ma raczej na średnim.

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony