dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Domyślnie Nietypowy wymiar okna

Czy możecie mi doradzić czy dostanę gdzieś okno o wymiarach: szerokość 20cm i wysokości 60cm? dowiadywałem się w oknoplaście i w urzędowskim w Katowicach ale u nich nie dostane takiego wąskiego. Czy jest szansa, że gdziekolwiek takie dostanę?

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wierka

Domyślnie

ale przecież same ramy tyle mają łącznie. braknie miejsca na szyby.
    może warto pomyśleć nad luksferami?

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM
    finlandia

Kod pocztowy
    08-110

Domyślnie

Dokładnie. Tak na oko szyba w takim oknie (nawet nieotwieranym, bez skrzydeł) będzie miała 4cm a zwykle większe firmy wymagają min. 20 cm szkła.
    Pozostaje szukać okienka zrobionego przez stolarza z wąziutkich profili, ew. luksfery.

Domyślnie

Jeśli nieogrzewane pomieszczenie to zainteresuj się tematem okien gospodarczych
    Ciepłe okienka...

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM
    finlandia

Kod pocztowy
    08-110

Domyślnie

Przyszło mi to do głowy, ale że nie znam systemów wiec siedzę cicho. Skoro juz padło to może wiesz ile widocznej szyby będzie w takim oknie opartym na systemie gospodarczym?

Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

Domyślnie

Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Przyszło mi to do głowy, ale że nie znam systemów wiec siedzę cicho. Skoro juz padło to może wiesz ile widocznej szyby będzie w takim oknie opartym na systemie gospodarczym?
    Przyjmując wymiary według AT-15-6485/2004 dla kształtowników VEKA widoczna powierzchnia szyby to 42mm x 442 mm.
    PRO QUALITY

finlandia

Kod pocztowy
    08-110

Domyślnie

Test, - 42 mm brzmi niezle
    Ale probuje sobie to wyobrazic rozsuwajac palce... wychodzi mi, ze bedzie mniej wiecej szyba o szerokosci pudelka zapalek...

Domyślnie

mi wychodzi 8cm widocznej szyby, ale odchylimy skrzydelko tylko na kilka cm...
    Ciepłe okienka...

Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

Domyślnie

Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Test, - 42 mm brzmi niezle
    Ale probuje sobie to wyobrazic rozsuwajac palce... wychodzi mi, ze bedzie mniej wiecej szyba o szerokosci pudelka zapalek...
    Działania na paluchach, a fe!
    PRO QUALITY

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia