dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cieptas

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    rzeszów
    Kod pocztowy
    35-310
    Posty
    1

    Domyślnie Uszkodzenie drzwi zewnętrznych Parmax, i retusz uszkodzenia

    Witam;
    Chciałem podzielić się z innymi użytkownikami według mnie ważna informacja a mianowicie :
    Zakupiłem drzwi Parmax (bardzo dobre drzwi chodziarz drogie ) drzwi zostały zamontowane i niestety po miesiącu Panowie którzy montowali mi system alarmowy uszkodzili mi drzwi. Byłem po prostu zdruzgotany , oczywiście winnego nie ma a drzwi uszkodzone. Załamany juz miałem sie pogodzić z dziura na środku skrzydła. Po tygodniu odwiedził mnie handlowiec który sprzedał mi stolarkę i mowi mi ze take uszkodzenie to zaden problem dla pana który zajmuje się retuszem uszkodzeń dla jego firmy . Odrazu zadzwoniłem , pan był na drugi dzien. Przyszedł z walizka pełna jakis sztabek, pisaków . Przyrządem na gorąca uszkodzenie "załatał" i ani śladu po nim. Nawet teraz nie jestem wstanie znalesc uszkodzenia. Po prostu pełen profesjonalizm koszt 80 zł.
    Ostatnio edytowane przez cieptas ; 08-02-2014 o 21:11

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    zapewne pracuje na

    http://www.ottimo.pl - widziałem w akcji naprawdę ciekawe

    Pozdrawiam

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pan Żubr

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Kod pocztowy
    12-345
    Posty
    141

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieptas Zobacz post
    (...) chodziarz (...)
    tego jeszcze nie widziałem

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Piotrek2005

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Pionki
    Kod pocztowy
    26-670
    Posty
    162

    Domyślnie

    Jak nie widziałeś? A Korzeniowski? Emerytowany ale chodziarz

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pan Żubr

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Kod pocztowy
    12-345
    Posty
    141

    Domyślnie

    Emerytowany chodziarz pracuje w TVP

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    grzegorz135

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    DEBICE
    Kod pocztowy
    55-320
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.Mam podobny problem,tylko moj rodzaj uszkodzenia wedlug mnie kwalifikuje sie do przeprowadzenia zabiegu kosmetycznego powloki lakieru drzwi Parmax,poprzez rodzaj retuszu,ktory moze zamaskowac powstale skazy,plamy lub przebarwienia.Po zamontowaniu drzwi zauwazylem niewielkie zmiany koloru na powloce drzwi.Bardzo mi zalezy na przeprowadzeniu podobnego zabiegu,jaki wykonal Pan,w celu pozbycia sie przebarwien.Bardzo prosze o jakikolwiek kontakt ze mna lub podanie mi numeru kontaktowego do Pana,w celu wymiany doswiadczen,w kierunku usuniecia niepozadanych skaz na moich drzwiach Parmax.Bardzo bede wdzieczny o jakiekolwiek informacje na ten temat z Pana strony w celu usuniecia przebarwien.Drzwi sa bardzo drogie,ale to bylo moje marzenie,zeby takie posiadac w swoim domu i z natury przykladam bardzo duza wage do najmniejszych szczegolow wszystkich produktow i uslug jakie zostaly i beda jeszcze wykonane w celu wykonczenia budowy domu.Prosze bardzo o jakikolwiek kontakt ze mna,w celu wyjasnienia mi przez Pana,mozliwosci pozbycia sie mojego problemu na drzwiach.Pozwole sobie podac Panu mojego maila w celu mozliwosci jakiegokolwiek kontaktu Pana ze mna: [email protected] Pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    Jak możesz to pochwal się zdjęciami po naprawie i ewentualnie jak masz to przed naprawą aby pokazać skalę uszkodzeń.
    Żałuję jedynie, że takie osoby nie są "na wyposażeniu" każdej firmy, bo jest to niestety dość częsty przypadek. A winnych nigdy nie ma - samo się zrobiło.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony