dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 32
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie Jaki odkurzacz kupić? Opinie

    Drodzy Forumowicze, podzielcie się swoim doświadczeniem - jaki odkurzacz kupić?

    Jakie są Wasze doświadczenia i opinie?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-01-2014 o 10:43

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Też bym chciała wiedzieć....
    Dość dużej mocy, nie wiem czy z workami czy bez, bo miałam ostatnio bezworkowy i niby OK, podobał mi się ale... w sumie nie jest problemem wymienić worek jeśli oprócz tego odkurzacz będzie bardzo dobry. A te śmieci z pojemnika tez GDZIEŚ trzeba było wywalić.

    Ostatnio miałam bezworkowy samsung 1800 i łatwo się grzał, wyłączał i trzeba było czekac pół dnia to raz a dwa bardzo szybko przestał dobrze ciągnąć mimo, że czyściłam te p.ne filtry...

    No ale niech nie kosztuje majątku!!!
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  3. #3

    Domyślnie

    Dirt Devil M5038-1 ja polecam. Tani lekki i dosc cichy. mialem kiedys zelmera 1600 i ten jest mocniejszy

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    homecactus

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Tarczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    922

    Domyślnie

    centralny

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Czerwcowa
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Wielkolas
    Kod pocztowy
    21-143
    Posty
    31

    Domyślnie

    A ja mam pytanie, czy ktoś użytkuje odkurzacz tzw. stojący, akumulatorowy. Oczywiście w uzupełnieniu do tradycyjnego odkurzacza. Sierść moich zwierząt mnie poraża a nie chce mi się za każdym razem wytaczać większego kalibru. Nie mam dywanów, ewentualnie myślałam o automatycznym odkurzaczu typu irobot, ale czy to jest sens ?

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zoska.jedynak
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-005
    Posty
    17

    Domyślnie

    Zdecydowaliśmy się na odkurzacz centralny. W sumie to był to pomysł mojego męża, bo ja nie miałam styczności z takim rozwiązaniem do tej pory. A przynajmniej nie miałam okazji na przetestowanie takiego sprzętu. Cieszę się teraz, że dałam się namówić bo nie wyobrażam sobie teraz biegania po schodach z odkurzaczem pod pachą. Jakbyście potrzebowali to my zamawialiśmy wszystko przez net z hydrop

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateuszratajczyk

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    Warszwa
    Dzielnica
    Mokotów
    Posty
    82

    Domyślnie

    od ponad roku korzystam z takiego odkurzacza (http://www.ceneo.pl/15565478) i jestem bardzo zadowolony. Odkurzacz wykorzystuje efekt cyklonu więc jak zassa kurz to już nie wypuszcza. Pojemnik jest dość spory a mimo tego zapełnia się go bardzo szybko co świadczy o tym, że odkurzacz zbiera bardzo dobrze. Fitry w zestawie są 2 i jak się zabrudzą wystarczy je umyć pod bieżącą wodą.

  8. #8

    Domyślnie

    Z tego co piszesz to irobot spokojnie można Ci polecić. Ja mam model 770 od blisko 2 lat i uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Mam też zwykłego zelmera, ale okazało się, że to on jest uzupełnieniem automatu. Najlepsze jest to, że ma plan zajęć i każdego dnia sam jedzie odkurzać, więc sierść sprzątana jest na bieżąco (beagle). Roboty przy tym mało, efekt bardzo fajny, zwykłym czyszczę tylko kanapę i fotele.

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kalinski2687
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Brzeg
    Kod pocztowy
    49-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam!

    Parę dni temu kupiłem robota sprzątającego LG Hom Bot Square (VR6270LVMB) po długich poszukiwaniach i czytając setki opinii zdecydowałem się na zakup właśnie LG a nie tak jak większość ludzi mówi że roomba to najlepszy. Owszem jest najlepszym robotem w śród reklamowanych na forach w sklepach, perfekcyjna pani domu. Ale tak się składa że kumpel ma roombe 780 i powiem szczerze jest mocno prze reklamowany. Jedna szczotka-śmigło zamiast dwóch, czujnik zderzeniowy (nie można go nazwać dotykowym bo zanim wykryję przeszkodę to ją przestawi na drugi koniec pokoju hehe) zamiast zbliżeniowy, brak kamery dolnej na np. schody, okrągły kształt co utrudnia czyszczenie w rogach...

    No, to tyle chciałem powiedzieć z mojej strony. Jak by trzeba było więcej info na temat tego robota to mogę go nagrać w akcji y wkleić na forum.

    Pozdrawiam.

  10. #10

    Domyślnie

    Electroluxy są ok. zwłaszcza jeżeli potrzebujesz cichego sprzętu (małe dzieci, czasem zwierzęta) i dobrego zbierania kurzu.
    No właśnie powyższy Karcher jest fajny jeżeli ma się duży dom, ale w mieszkaniu, w którym starasz się dobrze zagospodarować przestrzeń, taki "potwór" jest zbędny.
    Pzdr

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateuszratajczyk

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    Warszwa
    Dzielnica
    Mokotów
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał holmes12 Zobacz post
    Electroluxy są ok. zwłaszcza jeżeli potrzebujesz cichego sprzętu (małe dzieci, czasem zwierzęta) i dobrego zbierania kurzu.
    No właśnie powyższy Karcher jest fajny jeżeli ma się duży dom, ale w mieszkaniu, w którym starasz się dobrze zagospodarować przestrzeń, taki "potwór" jest zbędny.
    Jeśli mowa o cichych odkurzaczach to ultrasilencer'y jak sama nazwa wskazuje są podobno bardzo ciche.

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jamejski

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-576
    Posty
    21

    Domyślnie

    Są "ultra" ciche

    A tak serio mimo tego że właściwie ich nie słychać to zbierają jak szalone. Mnie zamurowało jak kobitka przy mnie przyssała jego rure do ściany z głowicą a ta skubana nie chciała spaść

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Tu sie nie podziele - nie uzywam takiego sprzetu. Tzn mam cos takiego jak odkurzacz ale nie podlega mojej jurysdykcji
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  14. #14

    Domyślnie

    Akurat , po prostu robić Ci się nie chce i ot co. Jurysdykcją się nie zasłaniaj

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czerwcowa Zobacz post
    A ja mam pytanie, czy ktoś użytkuje odkurzacz tzw. stojący, akumulatorowy. Oczywiście w uzupełnieniu do tradycyjnego odkurzacza. Sierść moich zwierząt mnie poraża a nie chce mi się za każdym razem wytaczać większego kalibru. Nie mam dywanów, ewentualnie myślałam o automatycznym odkurzaczu typu irobot, ale czy to jest sens ?
    Stary post, ale odpowiem, moze komus sie przyda

    Jesli ktos ma zwierzaki w domu, to akumulatorowy raczej nie da rady
    Lepszy bedzie taki mop

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0801-swiffer_vg.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	19,7 KB
ID:	303143

    Jak ktos nie ma dywanow, a nie chce mu sie wyciagac i odpalac odkurzacza, to naprawde super sprawa.

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał surgi22 Zobacz post
    Akurat , po prostu robić Ci się nie chce i ot co. Jurysdykcją się nie zasłaniaj
    niczego mi nie udowodnisz
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał surgi22 Zobacz post
    Akurat , po prostu robić Ci się nie chce i ot co. Jurysdykcją się nie zasłaniaj
    Może on wykonuje w domu inne ważne prace, np. zmywa naczynia ...w zmywarce.
    Pzdr

  18. #18

    Domyślnie

    ja zaryzykowałem i kupiła w grudniu odkurzacz w lidlu, odziwo odkuzacz z lidla marki Centec Dirt Devil o mocy 2300W okazal się dla mnie rewelacyjny, miał być tylko do sprzatania pyłu po budowie a okazał się podstawowym odkurzaczem w moim domu, mam porówannie z elektroluxem, który teraz leży w kącie.
    polecam,

  19. #19

    Domyślnie

    Dirt Devil M5038-1 odkurzacz z tego co wiem jest dobry

  20. #20

    Domyślnie

    Znalazłem taki artykuł ( Ranking odkurzaczy ) http://polki.pl/dom_gadzety_galeria....lg_id=10008501

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony