dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 45
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    glx

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-547
    Posty
    95

    Domyślnie

    Proszę o opinie - jaka pojemnśc lodowki dla rodziny 3 osbowej? Czy 260 litrow wystarczy?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał glx Zobacz post
    Proszę o opinie - jaka pojemnśc lodowki dla rodziny 3 osbowej? Czy 260 litrow wystarczy?
    zależy ile gotujecie i przechowujecie w lodówce. My jesteśmy na razie 2 osobową rodziną i mamy lodówkę 205l. Czasem mam problem, żeby się zmieścić. Przede wszystkim zwróc uwagę na rozmieszczenie półek wewnątrz lodówki - na to, czy więcej rzeczy przechowujecie w szufladach czy na półeczkach, jakie wysokie są te półeczki? ( czasem wkładamy coś w wyższej misce, czasem tak banalna rzecz jak np.sos, ketchup są w butelkach,które nie mieszczą się na półkę), zrezygnowałam też z dodtakowej półki/metalowego stelażu na napoje, moja mama ma coś takiego i czasem niepotrzebnie zajmuje to tylko miejsce.
    Ważna jest tez pojemność zamrażarki - jak dla mnie im większa tym lepsza. Wbrew pozorom sporo rzeczy ląduje w zamrażarce

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    glx

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-547
    Posty
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał lilimaer Zobacz post
    zależy ile gotujecie i przechowujecie w lodówce. My jesteśmy na razie 2 osobową rodziną i mamy lodówkę 205l. Czasem mam problem, żeby się zmieścić. Przede wszystkim zwróc uwagę na rozmieszczenie półek wewnątrz lodówki - na to, czy więcej rzeczy przechowujecie w szufladach czy na półeczkach, jakie wysokie są te półeczki? ( czasem wkładamy coś w wyższej misce, czasem tak banalna rzecz jak np.sos, ketchup są w butelkach,które nie mieszczą się na półkę), zrezygnowałam też z dodtakowej półki/metalowego stelażu na napoje, moja mama ma coś takiego i czasem niepotrzebnie zajmuje to tylko miejsce.
    Ważna jest tez pojemność zamrażarki - jak dla mnie im większa tym lepsza. Wbrew pozorom sporo rzeczy ląduje w zamrażarce
    Właśnie sporo chyba - stąd moje wątpliwości..
    Na razie dumam ze chyba zdecyduje sie na wolnostojacą bo do zabudowy do 183 cm wysokości żadna nie ma zadawalającej pojemności...

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bolczaczko

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Gubin
    Kod pocztowy
    66-620
    Posty
    66

    Domyślnie

    Warto sprzęty domowe kupować nie pod markę, tzn Tv mam Lg to i lodówkę kupię Lg. Są firmy które się specjalizują w konkretnej dziedzinie i w lodówkach polecam Smeg lub Liebherr .

  5. #25

    Domyślnie

    Ostatnio długo się zastanawiałam jaką lodówkę wybrać i w końcu postawiłam na SMEGa. Zdecydowałam się na wysoką, jednak zamrażalnik jest mały, więc nie wiem czy to była taka super decyzja.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Elektrolux 150 parę cm - zamrażalnik mega wielki - jak na tak małą lodówkę ... 8 lat ponad bez niczego pracuje.

  7. #27

  8. #28
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    polak123

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    4

    Domyślnie

    słyszałem,że bosh jest w porzadku

  9. #29
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Sasza31

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    42-520
    Posty
    4

    Domyślnie

    Faktycznie Bosh robi dobre lodówki. Chociaż poprzednia jaką miałam, Indesit działała bez zarzutów przez ponad 8 lat, więc myślę sobie, że to bardzo fajny wynik.

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Zakupiłam lodówkę firmy Samsung(2 lata temu) To był dobry wybór. W rodzinie też dokonano zakupu takiej lodówki.

  11. #31

    Domyślnie

    Wszystkie lodówki- na pewno te które widziałam w sklepach- i zdaniem sprzedawców - otwierane są na prawą stronę. Można przełożyć na lewą, ale podobno jeśli zrobi się to w Samsungu to straci się gwarancję.

  12. #32

    Domyślnie

    Poszukaj sklepu, który zrobi to w swoim serwisie i nie stracisz gwarancji. Może z tych znajdziesz właśnie taki. Takie podejście do klienta jest co najmniej dziwne.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 27-11-2018 o 21:43

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylw. Zobacz post
    Wszystkie lodówki- na pewno te które widziałam w sklepach- i zdaniem sprzedawców - otwierane są na prawą stronę. Można przełożyć na lewą, ale podobno jeśli zrobi się to w Samsungu to straci się gwarancję.
    Za przełożenie drzwi? Bez jaj...
    Jak ma 2 lata gwarancji to i tak masz rękojmię po co Ci taka lewa gwarancja...
    SMAKOR
    Nie myślałem, że budowa domu to takie wyzwanie...

  14. #34

    Domyślnie

    Jeśli z tym Samsungiem to prawda to cieszę się, że zrezygnowałem z tej firmy już dawno temu. Mają co najmniej dziwne decyzje. A co do lodówek to mam teraz chłodziarko zamrażarkę moderowano i przyznaję, że sprzęt jest naprawdę świetny, klasowy i bardzo energooszczędny. Drzwi co prawda przekładać nie musiałem, ale podejrzewam, że nie będą robili problemów jak Samsung
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 11-09-2017 o 08:55 Powód: Lokowanie produktu.

  15. #35

    Domyślnie

    kupiliśmy w grudni lodówkę Samsung serii chief collection. W lipcu wracamy po dłuższym weekendzie poza domem i lodówka nie działa. Szybki telefon w poniedziałek do serwisu - już super, umawiamy wizytę na czwartek. Serwisant przyjechał w piątek i powiedział, że padł parownik, że on nie ma takiego przy sobie, że muszą zamówić i trzeba czekać. Czekaliśmy tydzień - w następny piątek przyjechał i naprawił. Prawie naprawił. Od tego czasu lodówka chodzi inaczej. Czekam tylko aż się znowy popsuje.

    I jeszcze jedno - jak zgłaszałem usterkę to sympatyczna Pani o pierwsze co zapytała to czy kierunek otwierania drzwi został zmieniany i czy przez autoryzowany serwis - jeszcze przed zapytaniem jaka to usterka. Na moje szczęście robił to autoryzowany serwis.

    Podsumowując - dwa tygodnie bez lodówki a na zewnątrz 30 stopni. Jak mają tak sprawnie działający serwis to ja podziękuje za ich sprzęty. Sąsiadom Bosh się popsuł po kilku latach - jeden dzień zgłoszenie awarii - drugi wizyta serwisanta i naprawa.

  16. #36

    Domyślnie

    Widziałem że firma ma fajne produkty z oferty pralek
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 29-09-2017 o 13:04 Powód: Lokowanie produktów.

  17. #37
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dinek

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-007
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_kolwiek Zobacz post
    kupiliśmy w grudni lodówkę Samsung serii chief collection. W lipcu wracamy po dłuższym weekendzie poza domem i lodówka nie działa. Szybki telefon w poniedziałek do serwisu - już super, umawiamy wizytę na czwartek. Serwisant przyjechał w piątek i powiedział, że padł parownik, że on nie ma takiego przy sobie, że muszą zamówić i trzeba czekać. Czekaliśmy tydzień - w następny piątek przyjechał i naprawił. Prawie naprawił. Od tego czasu lodówka chodzi inaczej. Czekam tylko aż się znowy popsuje.

    I jeszcze jedno - jak zgłaszałem usterkę to sympatyczna Pani o pierwsze co zapytała to czy kierunek otwierania drzwi został zmieniany i czy przez autoryzowany serwis - jeszcze przed zapytaniem jaka to usterka. Na moje szczęście robił to autoryzowany serwis.

    Podsumowując - dwa tygodnie bez lodówki a na zewnątrz 30 stopni. Jak mają tak sprawnie działający serwis to ja podziękuje za ich sprzęty. Sąsiadom Bosh się popsuł po kilku latach - jeden dzień zgłoszenie awarii - drugi wizyta serwisanta i naprawa.
    Też mam z Bosha i nie narzekam, wydaje mi się, że produkty samsunga już dawno się popsuły i te "wielkogabarytowe", jak lodówka i te takie mniejsze, jak laptopy, smartfony. Teraz wszystko idzie w ilość, nie w jakość, ale i tak podejście serwisu to jakiś żart.

  18. #38

    Domyślnie

    Ja posiadam Samsunga już 2 rok, wcześniejszy Bosch 10 letni, od 5 lat się nadawał do wymiany, albo od początku bo tak słabo chłodził, że wędlina się psuła po paru dniach. Tutaj wszystko super, zobaczymy jak będzie dalej. No frost faktycznie działa, jedyna wada trochę głośna, ale do zniesienia.

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał noise92 Zobacz post
    Ze swojej strony mogę polecić lodówkę firmy model moderowano, który jest stosunkowo tani, a dzięki temu, że wykonano go ze szkła, prezentuje się nienagannie. Mało tego, został wyposażony w dotykowy wyświetlacz i jest total NO FROST, dzięki czemu wewnątrz nie osiada się szron, a to rzadko spotykane.
    Dla mnie osobiście dotykowy wyświetlacz w lodówce jest zbędnym bajerem. Tak jak przy OC pięknie wygląda, zdobi produkt, ale jako jeden z pierwszych podzespołów jest narażony na awarię, która może właścicielowi lodówki przyczynić sporych problemów.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 26-10-2018 o 21:35
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  20. #40
    Banned
    arthrex

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    80-600
    Posty
    1

    Domyślnie

    Lodówki Samsung są bardzo fajne, lecz drogie. Cena idzie z jakością w tym przypadku.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony