dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Stefcja

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Inowrocław
    Kod pocztowy
    88-100
    Posty
    6

    Domyślnie

    Jak nie wiesz jaką kupić to najlepiej przejdź się do działu AGD i tam Ci dobrze doradzą. Must Have to przynajmniej kategoria A++ i system No Frost - ale nowoczesne lodówki to mają. Najlepiej poczytaj trochę o tym i idź już do marketu z konkretnymi preferencjami np. na kartce
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 17-07-2019 o 17:09 Powód: Reklama.

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Mi jak 3 lata temu padła lodówka to kupiłem jakiś tani model Amica bodajże za 900 przez internet. Przywieźli, rozpakowali, starą zabrali. Jest cicha oszczędna i względnie ładna. Niczego więcej od lodówki nie oczekuję.

  3. #43

    Domyślnie

    Jak ja wybierałem lodówkę, to mi brat wysłał link do artykułu, gdzie opisane są różne kategorie lodówek. Kupiłem wtedy lodówkę spam i cenię sobie, bardzo dobry towar.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 15-11-2019 o 20:24 Powód: Lokowanie produktu

  4. #44
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mervin
    Zarejestrowany
    Jun 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    80-600
    Posty
    11

    Domyślnie

    Masz mnóstwo przydatnych poradników w tej kwestii. Wcale nie trzeba długo szukać.
    Zawsze była tylko ona. Cisza. Tylko to znałam. Bądź cicho. Udawaj, że nic się nie stało, że wszystko w porządku. I patrz, wszystko pięknie się układa.

  5. #45

    Domyślnie

    Mędrcy, potrzebuję lodówkę o pojemności ok 300 litrów, bez zamrażarki. Waham się czy wziąć Gorenje za 2500 czy szarpać się na Liebhera o 1000PLN droższego? Idzie o sprzęt do zabudowy, który muszę zmieścić w szafce szerokości 60cm.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony