dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 47
  1. #21

    Domyślnie

    Z tych to chyba Bosch, wybór modelu to kwestia potrzebnych dla Ciebie funkcji.
    SMAKOR
    Nie myślałem, że budowa domu to takie wyzwanie...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał klotzeck Zobacz post
    nie ma taniej i dobrej zmywarki. Ja sam mialem dwa Bosche i po roku byly do wywalenia. Wiem, że Miele ma świetne, ale trochę kosztują. Ja bym celował w Electroluxy
    No to chyba dostałeś nowe skoro po roku się "skończyły"... a gwarancji mają 2 lata
    SMAKOR
    Nie myślałem, że budowa domu to takie wyzwanie...

  3. #23

    Domyślnie

    Przez 13 lat maiłem Elektroluxa (45 cm, do zabudowy), Od dwu lat mam Boscha, też 45 cm. Jest zdecydowanie cichszy (trzeba zwrócić uwagę na poziom hałasu, jeśli kuchnia jest otwarta na salon). Zużywa mniej wody, myje znacznie dłużej (program eco ok 3 godzin), ale jestem bardziej zadowolony niż z Elektroluxa.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał dudek6311 Zobacz post
    Przez 13 lat maiłem Elektroluxa (45 cm, do zabudowy), Od dwu lat mam Boscha, też 45 cm. Jest zdecydowanie cichszy (trzeba zwrócić uwagę na poziom hałasu, jeśli kuchnia jest otwarta na salon). Zużywa mniej wody, myje znacznie dłużej (program eco ok 3 godzin), ale jestem bardziej zadowolony niż z Elektroluxa.
    No właśnie też mam program ECO - 3:15 i Auto - 2:40. Przy czym auto zużywa mniej prądu (zmierzone). Więc na czym polega eko? Mniej wody?
    SMAKOR
    Nie myślałem, że budowa domu to takie wyzwanie...

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar anna.kwiat
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    13

    Domyślnie

    Moi rodzice od 1,5 roku mają zmywarkę Bosch i są zadowoleni. Podobno ta firma jest bardzo dobra. Słyszałam, że ważne jest żeby wnętrze było metalowe a nie plastikowe. U nas metalowe
    REKLAMA NA FM JEST PŁATNA

  6. #26

    Domyślnie

    Ja polecam zmywarki firmy Bosch albo Simens. Wiele lat bezawaryjnej pracy.

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beacinka Zobacz post
    Ja polecam zmywarki firmy Bosch albo Simens. Wiele lat bezawaryjnej pracy.
    Jeśli chodzi o zmywarki to pełna zgoda. Pralki tej firmy więcej nie kupię.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Jeśli chodzi o zmywarki to pełna zgoda. Pralki tej firmy więcej nie kupię.
    A ja mam i zmywarkę i pralkę Siemensa i jest ok. Poprzednia pralka Polar dała radę prawie 11 lat (po drodze 2x wymiana grzałki i 1x łożyska bębna - druga naprawa bębna juz nie rokowała więc poszła na szrot). Siemens już 5 rok i tylko wymiana grzałki (ale w bloku mieliśmy mega twardą wodę - 25 st. niem. , teraz w domku mamy na poziomie 1 więc pewnie problem z grzałką odpadnie)...
    SMAKOR
    Nie myślałem, że budowa domu to takie wyzwanie...

  9. #29

    Domyślnie

    Przestrzegam przed firmą Bosch. Od 2011 kiedy się wprowadziliśmy zmywarka była naprawiana już 5 razy. Mamy jeszcze ekspres do kawy z Boscha i mikrofalę - wszystko do zabudowy w wersjach premium. Wydaliśmy już majątek na naprawy tego wszystkiego.
    Zalecam rozsądek przy zakupach

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wayne2mike
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wtelno
    Kod pocztowy
    86-011
    Posty
    193

    Domyślnie

    U mnie zmywa Electrolux, wydaje mi się że już 6 rok leci. Chwile po zakupie padła elektronika, ale to z mojej winy bo przeciąłem przewod zerowy w instalacji w ścianie, żarówki zaczęły świecić jakby miały po 200W, padło jeszcze kilka innych urządzeń m.in. radio i alarm. Do zmywarki przyjechał kolo z serwisu, wymienił co trzeba i śmiga do dzisiaj. Fakt faktem że jest troszkę głośna ale do zniesienia.
    Kocioł Galmet EKO GT KWP M 17 kw, domek kostka z 1983r, 2 piętra, 10m x 10m, powierzchnia grzewcza 170m2 + 6m2 (altana)
    Ściany styro 8cm, fundamenty NIE ocieplone, dach styro 15 (w najgrubszym punkcie 35cm, wykonany spadek), okna stare z dwiema szybami zespolonymi wstawione po staremu
    Temp w domu 22-23, kotłownia odrębnie po za domem
    Palę mieszanką miału i eko groszku 2:1

  11. #31
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mariusz05

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Polska Śląsk Jastrzębie Zdrój
    Posty
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał lechbialasiewicz Zobacz post
    Przestrzegam przed firmą Bosch. Od 2011 kiedy się wprowadziliśmy zmywarka była naprawiana już 5 razy. Mamy jeszcze ekspres do kawy z Boscha i mikrofalę - wszystko do zabudowy w wersjach premium. Wydaliśmy już majątek na naprawy tego wszystkiego.
    Zalecam rozsądek przy zakupach
    Elektronarzędzia Bosch to sie zgodzę że zeszły na psy od kiedy produkcje przenieśli do Chin,ale agd jeszcze nie zdziadziało przynajmniej te składane w Polsce , mam drugą zmywarkę pierwsza Bosch po 12 latach poszła do rodziny teraz Simens 3 lata tez zero usterek, pralka Bosch MAXXX 6kg 17 lat , jedynie wymieniane szczotki za 20 zł i pompka za 60zł (z naszej winy monety ,igły w praniu ukręciły łopatki wirnika).

  12. #32

    Domyślnie

    Chciałbym odświeżyć nieco temat, bo minęło trochę czasu i zapewne pojawiły się na rynku nowe technologie. W dużym skrócie szukam zmywarki do pełnej zabudowy w cenie do ok. 1500pln (szer. 60 cm). Raczej skłaniam się ku marce Bosch (nie upieram się jednak). Czy ktoś z Was podpowie konkretny model warty uwagi na zasadzie cena/jakość ???

  13. #33

    Domyślnie

    Ja się zdecydowałam na Siemensa, to mój nowy nabytek mam nadzieję że się sprawdzi. Może komuś z Was się przyda ta informacja, kupiłam na xxxxxxxx dają zapas tabletek Finish Quantum na rok także można na tym zakupie skorzystać. Mam nadzieję że komuś to pomoże
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-11-2017 o 11:56 Powód: reklama

  14. #34

    Domyślnie

    Moim zdaniem zanim się człowiek zdecyduje, to powinien coś o przedmiocie wiedzieć, może nie warto czasami płacić za dużo, bo sprzęt ma jakąś mało potrzebną opcję, która ma taką nazwę, że sam chcesz dopłacić, bo nie wiesz co to jest ale przypuszczasz, że potrzebne W wielu przypadkach miałem już ten dylemat. W tym przypadku są całe listy, gdzie opisują na czym się skupić jak w tym miejscu Na takiej podstawie wybieram kilka typów, a potem nękam sprzedawców, żeby powiedzieli mi co wiedzą, jakie mieli skargi itp i za kilka dni wiem już mniej więcej co nowego będzie u mnie w domu.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 27-10-2018 o 14:48 Powód: Spam

  15. #35

    Domyślnie

    Ja mam boscha i się sprawdza

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000)
    tkaczor123

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1.253

    Domyślnie

    Każda liszka swój ogon chwali Ja mam zmywarkę Elektrolux, narzędzia boscha od kilku lat straciły na jakości ale tak jest już ze wszystkim:]

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bernatkaa Zobacz post
    Ja się zdecydowałam na Siemensa, to mój nowy nabytek mam nadzieję że się sprawdzi. Może komuś z Was się przyda ta informacja, kupiłam na xxxxxxxx dają zapas tabletek Finish Quantum na rok także można na tym zakupie skorzystać. Mam nadzieję że komuś to pomoże
    Zapas tabletek (najlepszych, żelowych) na rok wart jest 125 zł... ale dobre i to ;P
    SMAKOR
    Nie myślałem, że budowa domu to takie wyzwanie...

  18. #38
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    alekswawr

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    01-163
    Posty
    1

    Domyślnie

    podpinam się pod temat, mamy małe mieszkanko z niewielką kuchnią , ale bardzo brudzimy więc potrzebujemy jakąś małą zmywarkę, która dobrze myje, ktoś ma może taką i może coś mi polecić?
    Reklama na FM jest platna

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał alekswawr Zobacz post
    podpinam się pod temat, mamy małe mieszkanko z niewielką kuchnią , ale bardzo brudzimy więc potrzebujemy jakąś małą zmywarkę, która dobrze myje, ktoś ma może taką i może coś mi polecić?
    Jak wybierałem zmywarkę, to mi siostra wysłała link do artykułu, gdzie opisane są różne kategorie zmywarek, w różnych przedziałach cenowych. Kupiłem wtedy zmywarkę Beko i cenię ją sobie, bardzo dobry towar. Mniej funkcji niż konkurencja, ale świetne działa i ma dość niską cenę. ������ Tu masz link, jak chcesz i Ty spojrzeć.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał alekswawr Zobacz post
    podpinam się pod temat, mamy małe mieszkanko z niewielką kuchnią , ale bardzo brudzimy więc potrzebujemy jakąś małą zmywarkę, która dobrze myje, ktoś ma może taką i może coś mi polecić?
    Jak wybierałem zmywarkę, to mi siostra wysłała link do artykułu, gdzie opisane są różne kategorie zmywarek, w różnych przedziałach cenowych. Kupiłem wtedy zmywarkę Beko i cenię ją sobie, bardzo dobry towar. Mniej funkcji niż konkurencja, ale świetne działa i ma dość niską cenę. Tu masz link, gdybyś i Ty chciała spojrzeć.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony