dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie Jaki piekarnik kupić? Opinie

    Drodzy Forumowicze, podzielcie się swoim doświadczeniem - jaki piekarnik kupić? Jakie są Wasze doświadczenia i opinie?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-02-2014 o 19:35

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ago12

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Braniewo
    Kod pocztowy
    14-500
    Posty
    19
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Droga redakcjo, teraz zazwyczaj bywają kuchenki sprzedawane osobno - płyta i piekarnik. Może by warto zmienić zakres nazwy? Bo troszkę myląca.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    koestis

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Sam się chętnie dowiem, na co zwracać uwagę przy zakupie takiego sprzętu. Mamy u siebie bardzo stary piekarnik i nie spełnia już podstawowych wymogów estetycznych I ma mało funkcji.

  4. #4

    Domyślnie

    niedawno kupiliśmy piekarnik marki siemens, sprawuje się ok, jeśli chodzi o miniusy to nie da się precyzyjnie wybrać temperatury (jest pokrętło ręczne), nie sygnalizuje dźwiękowo nagrzania sie piekarnika, z plusów świetne prowadnice teleskopowe (3 poziomy), działają ekstra, szybko się nagrzewa, obudowa jest chłodna tak jak obiecuje producent

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PatMar

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    kielce
    Kod pocztowy
    25-431
    Posty
    2

  6. #6

    Domyślnie

    Ja niestety nie mogę polecić mastercooka. Coś z nim nie tak, strasznie pali mocno jakby temperatura nastawiała się sama, a nie pokrętłem. Tylko to pewnie ja mam trefny model, nie mówię ze wszystkie takie.

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KasiaD72

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Krosno
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja osobiście polecam sprawdzoną firmę Amica. Kupiliśmy model z wyższej półki z zabezpieczeniami Pro Baby. Mamy dwójkę małych dzieci a ten piekarnik ma m.in zabezpieczenie drzwi przed otwarciem i nie grzejącą się szybę. Dokupiliśmy też dodatkową gwarancję która daje więcej spokoju, całość przez internet na Saturn.pl http://www.saturn.pl/piekarniki-do-zabudowy_piekarniki. Piekarnik był kurierem już następnego dnia. Jest to piekarnik do zabudowy dlatego warto go kupić przed zamówieniem mebli kuchennych aby projektant wiedział jakie miejsce zostawić. Myślę że dobrym pomysłem jest również zakup płyty tej samej firmy aby całość dobrze się prezentowała.

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bonsay

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    SUwałki
    Kod pocztowy
    16-400
    Posty
    421

    Domyślnie

    Ja polecam Samsung Dual Cook - znajomi mają, my kupujemy taki sam

    Piekarnik jest genialny - można piec 2 rzeczy jednocześnie - ile razy na większą imprezę musiałam czekać z ciastem np na piekarnik, bo akurat mięso się piekło.. ://

    Koleżanka piecze cały niedzielny obiad (mięso plus np biszkopt) razem i nic nie przenika

    Piekarnik ma dużo opcji pieczenia, więc mięso czy ziemniaczki wychodzą idealne..

    Przy pieczeniu jednej potrawy, drugą komorę można wyłączyć, wiec jest energooszczędny, bo nie nagrzewa całej powierzchni

    Polecam

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    jedrek244

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    313

    Domyślnie

    Cytat Napisał bonsay Zobacz post
    Ja polecam Samsung Dual Cook
    Też kupiłem to cudo akurat promocja była i ten model na ładnie przyciemnioną szybkę.
    Jeszcze nie używam zobaczymy..., a tesciowa na system Dual Cook się tylko uśmiechnęła

    pzdr

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Bosch w domu i pracy. Nie do zdarcia, bez awarii. W domu w użyciu od 12 lat, niemal codziennie.

  11. #11
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    m1j4g1

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Głogoczów
    Kod pocztowy
    32-444
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, odgrzeje trochę temat, szukam piekarnika elektrycznego i płyty gazowej do zabudowy o szerokości 50 cm i tu pojawia się problem. O ile szerszą płytę bym jeszcze jakoś wkomponował w blat, to piekarnika który by pasował w taki otwór już nie mogę znaleźć. Jedyne co udało mi się znaleźć w internecie to jakiś zestaw mastercook, jednak nigdzie już go kupić nie można. Wie ktoś może o jakimś piekarniku o szerokości 50cm? Ewentualnie da się jakoś przerobić kuchenkę elektryczno-gazową, tzn zdemontować pokrywę z palnikami, przedłużyć przewody którymi idzie gaz i zamontować ją na blacie? Pytanie może trochę głupie ale nic innego mi do głowy nie przychodzi. Nie wiem czy na tym forum jest zwyczaj witania się, w każdym razie nie znalazłem odpowiedniego wątku.

  12. #12
    Banned
    telka

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Chełmek
    Kod pocztowy
    22-100
    Posty
    13

    Domyślnie Płatne profile. Kto, dlaczego i na jakich zasadach powinien je mieć?

    My zdecydowaliśmy się na tańszą pralkę. Kosztowała nas niecałe 1000 zł ( marka candy) ale jesteśmy zadowoleni z zakupu. Działa dobrze od 2 lat. Ma wiele programów. Nie wiem czy zdecydowałabym się na pralkę za kilka tysięcy złotych.... Po kilku latach pewnie tak samo zacznie się psuć co ta tańsza. A cena mi tego nie zrekompensuje...
    Pralkę kupowałam w sklepie [SPAM]. W porównaniach z innymi zaoferowali dobre ceny, poza tym w sklepie jako jednym z niewielu jest możliwość kupna sprzetu na raty 0%. W innych nie ma takiej opcji.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 05-05-2016 o 20:03

  13. #13
    Banned
    telka

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Chełmek
    Kod pocztowy
    22-100
    Posty
    13

    Domyślnie

    Ja aktuanie mam w kuchni piekarnik marki Candy i szczerze powiedziawszy to jestem o wiele bardziej zadowolona z tego nowego niż z poprzedniego innej firmy ( o dziwo piekarnik Candy było o wiele tańszy). Jest to model Candy FPE629A/6WXL
    Plusy to :
    szybkie nagrzewanie się
    świetnie działający termoobieg
    wygodne prowadnice
    biały kolor, który lepiej pasuje do kuchni

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony