dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie Jakie kino domowe kupić? Wasze opinie

    Drodzy Forumowicze, podzielcie się swoim doświadczeniem - jakie kino domowe kupić?

    Jakie są Wasze doświadczenia i opinie?

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateuszratajczyk

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    Warszwa
    Dzielnica
    Mokotów
    Posty
    82

    Domyślnie

    ja mam w domu dokładnie takie kino domowe - http://www.ceneo.pl/30043969

    Jakość muzyki ok, oglądanie filmów sama przyjemność. W zestawie był odtwarzacz płyt oraz wszystko mający wzmacniacz. Całość podłączona pod telewizor LG.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    JarekMad

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Czeladź
    Kod pocztowy
    41-250
    Posty
    100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Jak się ma minimum 5 tys zł to najlepiej iść do salonu audio-video. Nie do marketu, ale takiego co ma dobrej klasy sprzęt i pokój odsłuchowy. Tam można posłuchać jak gra zestaw, dobrać kolumny i sprzęt uchem.

    Może nie jest to tani sposób, ale taki zestaw będzie dawał bardzo dużo przyjemności, a przecież o to chodzi.

    Piszę to jako osoba, która przeszła kilka tanich zestawów z marketu i 5 lat temu kupiła zestaw, który do dziś cieszy.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    ja kilka lat temu sprawilem sobie taki zestaw:
    http://olx.pl/oferta/5kino-domowe-pi...9-ID6OeCp.html
    bezawaryjnie sluzy do dzisiaj, jestem mega zadowolony, no ale audiofillem nie jestem.
    Na moje potrzeby - spokojnie daje rade
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    http://pclab.pl/art15865-6.html creative gigaworksy .. już takich nie produkują, sub jest wielki jak dobra pufa ..
    przez kompa na telewizor, miodzio .. karta muzyczna bardzo dobrze radzi sobie z od szumianiem.
    Bas jest tak potworny, iż szyby w skrzynkówkach chcą wyskoczyć, a meble na parterze hopkają w rytm basu ..
    https://www.google.pl/search?q=tonsi...ed=0CAYQ_AUoAQ a na co dzień 2 kolumny nasze Polskie z Tonsilu bardzo dobrze dźwięk z dwóch kolumn się rozchodzi, do tego osobne DVD..i kino sobie jest.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jakie kupić? To proste. Umawiasz się w salonie w sali odsłuchowej. Wybierasz sprzęt do odsłuchu i siedzisz tam do bulu. Potem powinieneś taki odsłuch zrobić jeszcze w domu , bo jednak sale odsłuchowe w salonach maja specjalne konstrukcje. A potem już "tylko" trzeba za to zapłacić.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Jesli komuś zalezy tylko na efektownym (czy nawet efekciarskim) kinie, to marketowe zestawy all-in-one spelnia jego oczekiwania.
    Jesli ktos ma jednak troche wieksze ambicje i lepszy sluch' to leiej, zeby zalogował się na forum audio, trochę pczytal, zapolowal na starszy' ale lepszej klasy sprzęt.
    Audiofile o sprzet dbają

    Ja zaczałem właśnie od tego kroku. Za 1500 zł skompletowalem sprzet w ienagannym stanie, ktory bije jakoscia dzwieku dużo droższe, nowe zestawy
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    nie zebym sie czepial... ale zestaw kina domowego dla audiofila i pozniej na nim mp3-ka z usb albo youtube filmy tudziez div-x ogladany....

    jeszcze dodam ze swojej strony... w swoim zestawie mialem DVD tej samej firmy, padl... chcialem zmienic na Blue-Ray - ale jak sie okazalo wtedy, ze blue-ray kosztuje tyle co PS3 a PS3 odtwarza BlueRay - to zdecydowalem sie na zakup PS3 i czasami jak mam wolna chwile - mozna sie pobawic w NFS
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 15-03-2015 o 12:22
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Dlatego piszę o lepszym słuchu - bo wtedy nie słucha sie mp3
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał romekqaz Zobacz post
    Najlepiej iść do salonu rozeznać się co i jakie jest. zobaczyć jakie ceny można porównać w necie i wtedy zdecywować co kupić. W necie napewno może być taniej dlatego warto zobaczyć co i jak i kupić, bo kasa zostanie nam w kieszeni
    taaa najlepiej w takim stylu to zrobic
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Najlepiej zacząć od tego gdzie to wszystko będzie stać i jaki sprzęt będzie pasować.Pomyśleć gdzie pójdą kable.Następnie dokładnie opowiedzieć żonie co gdzie będzie stało i ile to będzie kosztować,potem ile kabli będzie którędy iść, a następnie na drodze konsensusu otworzyć sobie browarka, potem kompa i kupić sobie .. wędkę.

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Najlepiej zacząć od tego gdzie to wszystko będzie stać i jaki sprzęt będzie pasować.Pomyśleć gdzie pójdą kable.Następnie dokładnie opowiedzieć żonie co gdzie będzie stało i ile to będzie kosztować,potem ile kabli będzie którędy iść, a następnie na drodze konsensusu otworzyć sobie browarka, potem kompa i kupić sobie .. wędkę.
    dlatego taki sprzet trzeba kupowac "za kawalera"
    bo pozniej mozna powiedziec... no ale kochanie, przeciez tego nie wyrzuce....
    :devil:
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Mogę się mylić ale taki sprzęt działa już chyba na bluetootha.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Głośniki creativa kupiłem pod kompa, już ich nie produkują, kosztowały nie mało bo 1300zł.
    Może niskotonowy głośnik można by było poprawić ..
    to wysokie tony są ostre jak brzytwa. A do oceny jakości jest np taki utwór
    szczególnie dobre jak jeszcze ma kto ocenić zgodność
    rzeczywistości z oryginałem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony